Fórum szabályok
Meghívó kéregetés ebben a topicban is szigorúan tilos.! A megértést köszönjük!
FeelGoodInc
Adminisztrátor

Ti még torrenteztek?

Olvasatlan hozzászólás Szerző: FeelGoodInc » 2019.09.09. 20:06

torrenteztek.jpg
Ti még torrenteztek?
torrenteztek.jpg (51.37 KiB) Megtekintve 136 alkalommal

A gyakori kérdéseken gyakori jelenség, hogy szembejönnek ilyen érdekes látásmódú emberek.
Oké, hogy a Netfilx kényelmes meg minden, de Magyar embernek még mindig nem való. Mivel ugyanazt be tudják szerezni ingyen, alternatív csatornákon addig nem fognak fizetni érte, ugyanis a Netfilx és társai fizetősek, igaz nem túl drágák, de akkor sincsenek ingyen. A másik ellenérv, hogy a Magyar nyelvű tartalom még mindig elég gyér az ilyen streamingeken. Magyar ember jobb szereti a szinkronos filmeket, nem fogja venni a fáradságot még a felirat olvasásra sem. A harmadik ellenérvel pedig ismét csak visszakanyarodunk a pénz (Oldalunk szabályzata tiltja a meghívó pénzügyi kereskedelmét) kérdéshez, ugyanis nem minden streamingen található meg minden, így ha valakit több olyan tartalom is érdekel, ami több streaming szolgáltatónál található csak meg, akkor többre is elő kéne fizetnie és ez még több pénz (Oldalunk szabályzata tiltja a meghívó pénzügyi kereskedelmét). És akkor már bőven ott tartunk, hogy nem éri meg ennyire a kényelem, főleg ha az alternatív beszerzési forma, akár még jobb minőséget is kínál, mert erre is volt már példa.

Egyébként ezeket az érveket fel is sorakoztatták neki szépen kommentben, aztán beállított a következő b...romságával :D

kuldik-a-csekket.jpg
Küldik a csekket, ha torrentezel....
kuldik-a-csekket.jpg (42.66 KiB) Megtekintve 136 alkalommal

Ekkora sületlenséget talán még IP Jani sem merne megejteni a Torrentek org oldalról :D
Jó, volt egy két eset ahol felelősségre vontak egy két torrentezőt, de ott egész ipari méretekben mentek a letöltések, na meg persze a feltöltés is emellett, inkább ezekre ugrottak. Ettől eltekintve volt még néhány kirakat és koncepciós per megfélemlítés céljából, de ennyi. Nyugaton is vígan torrentezik, aki akar. Nyilván ott az életszínvonal is jobb így többen megengedik maguknak, hogy előfizessenek akár több fizetős streamre.

Látható, hogy a tag 35%-ban ad értékes válaszokat. Ez láthatóan ismét nem sikerült neki, most is kapott némi lepontozást.

A teljes beszélgetés itt olvasható:
https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitas ... orrent-221

Az oldal támogatottságának mértéke: 1%

Kérjük támogasd oldalunk >>
manyimark
Új tag

Re: Ti még torrenteztek?

Olvasatlan hozzászólás Szerző: manyimark » 2019.09.10. 15:00

:lol: :lol: :lol:

Laller7113
Új tag

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Laller7113 » 2019.09.22. 18:33

azért nem minden van fent

gmiki49
Felhasználó
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: gmiki49 » 2019.11.09. 19:45

Sok mindent kerestem már én is amit nem találtam egyik torrent oldalon sem! Főleg filmek.

gmiki49
Felhasználó
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: gmiki49 » 2019.11.09. 19:45

Sok mindent kerestem már én is amit nem találtam egyik torrent oldalon sem! Főleg filmek.

Az oldal támogatottságának mértéke: 1%

Kérjük támogasd oldalunk >>
Válasz küldése