Fórum szabályok
Kérlek ezt a részleget ne használd csalók bejelentésére, de jelezheted ha úgy érzed valakit vagy téged alaptalanul vádoltak meg csalással (svindlerkeféssel)!
Stiefel
Törölt tag

Re: Stiefel csaló!

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Stiefel » 2015.03.02. 20:18

Kép

Na sikerült berakni.

Megengeded hát, hogy abbahagyjuk egymás szapulását?

Az oldal támogatottságának mértéke: 1%

Kérjük támogasd oldalunk >>
zsolt0727
Nem megbízható személyként van megjelölve

Olvasatlan hozzászólás Szerző: zsolt0727 » 2015.03.02. 20:22

Jó, de figyelni foglak aki csak cserél és nem képes önzetlenül felajánlani valamit az a szememben csak fél-ember!

steelhammer69

Olvasatlan hozzászólás Szerző: steelhammer69 » 2015.03.04. 19:42

A témát visszanyitom,mert bár úgy tűnik,hogy kiegyeztetek egymással látszólag,de mégis úgy érzem,hogy valaki nem mond igazat az email átírással kapcsolatban.zsolt0727 azt állítod,hogy stiefel át akarta írni az emailt a xider accon,viszont ő azt mondta,hogy nem tett ilyent.A xideren az email átíráshoz ez van kiírva mindenki számára láthatóan::

Email cím Megjegyzés: Az e-mail cím változtatás esetén késleltetve - 1 hét alatt - módosul! Ez idő alatt bármikor visszavonhatod a módosítási kérelmet.

Tehát nem azonnal íródik át.Vajon Stiefel bevállalta volna ezt a kockázatot,hogy nem veszi észre a trükköt zsolt0727??
Mindezzel azért vártam eddig,mert vártam lucky luke válaszát arra,hogy ő át akarta-e írni az email címet a xider accon,amit szintén felajánlott neki zsolt0727 a diadlo meghívóért,amit meg is kapott lucky-től,de a xider accba egyszer tudott belépni,utána már nem,mert valaki jelszavat váltott.

Tehát zsolt0727 várom a magyarázatot tőled is.
üdv::steelhammer69

zsolt0727

Olvasatlan hozzászólás Szerző: zsolt0727 » 2015.03.04. 21:31

Sziasztok! Most magyarázkodjak minek? inkább kérek 1 warnt vagy 1 jelölést!
Elment a kedvem az egésztől ez nem parlament csak 1 torrent oldal csere fórum- nevetséges.
Hazudik valaki? de ki? deritsük ki gyorsan a 3 ember közül.
Az aki kéri hogy kapjon jelölést vagy az aki csak cserélni képes,mint az ókorban,vagy az aki sunyi módon szól steelhammernek,hogy nem tudok belépni a xider oldalra!
Ez a szint megegyezik egy 10 éves gyerek szintjével,és inkább kérem a jelölést,mert ezt a gubancot nem akarom többé látni,és bogózza ki akinek kedve van,és akarja is,én nem akarom!
Sziasztok mindenkinek!

zsolt0727

Olvasatlan hozzászólás Szerző: zsolt0727 » 2015.03.04. 21:42

Komolyan mondom mint az ovódában...ovónéni valaki átirta a xideremet,
ovónéni- én csak cserélni tudok de adni nem
ovónéni- a xider accot kétszer is felajánlottták de én önző voltam.
ovónéni-most ki hazudik?

0Evi0
Törzstag

Olvasatlan hozzászólás Szerző: 0Evi0 » 2015.03.05. 08:03

Bocs hogy belevauvau, nCoren, Bithumenen Xideren és még néhány helyen minimum egy hét kell az emailcim- cseréhez, a jelszóváltáshoz tudtommal általában az eredeti tulajdonos kap emailben megerősitést, tehát jelszót váltani se egyszerü.. bevallom mentettem már meg bithumenen másnak accot, a Xideren nem próbáltam.. de ez fura..

lucky luke
Tag

Olvasatlan hozzászólás Szerző: lucky luke » 2015.03.05. 08:55

zsolt0727 írta:Komolyan mondom mint az ovódában...ovónéni valaki átirta a xideremet,
ovónéni- én csak cserélni tudok de adni nem
ovónéni- a xider accot kétszer is felajánlottták de én önző voltam.
ovónéni-most ki hazudik?

MEGTARTHATOD A XIDERED
de azért a helyedben óvatosan dobálóznék ezzel a CSALÓ szóval!!
meghívtalak az 1 st-re. amin 2 nap után figyelmeztetésben részesültem és megvonták a letöltési jogom(MERT ARÁNYT CSALTÁL)
2 héten belül 2-szer hívtalak meg a diblora. az első accod elveszett párnap múlva(MERT ARÁNYT CSALTÁL)
AKKOR MOST NEM IS TUDOM HOGY KI A CSALÓ??????
ilyenkor jönnek a kifogások, nem én voltam ..... stb.
persze tudom még az óvodában nekem is volt képzeletbeli barátom
Üdv.Lucky!

zsolt0727

Olvasatlan hozzászólás Szerző: zsolt0727 » 2015.03.05. 09:07

szia!
elegem van az egészből mondtam már hogy töröljetek az oldalról nem akarok veszekedni!
jó hogy volt képzeletbeli barátod nekem nem volt,elmentél orvoshoz vele vagy inkább hagytad az egészet?!
Kérem a törlésemet!

lucky luke
Tag

Olvasatlan hozzászólás Szerző: lucky luke » 2015.03.05. 09:24

nem mentem el dokihoz képzeld. felébredtem és eltűnt!
én sem vitázni szeretnék a szememben te egy svindler leszel(nem csaló mert az erős kifejezés lenne) nem az a svindler akinek cserébe nincs mit felajánlania , hanem az akivel megegyeztél és nem tartja be szavát!!
azt nem értem miért töröltetnéd magad érzed hogy szorul a hurok :D :D
ÉS EZZEL A TÉMA LEZÁRVA RÉSZEMRŐL
Üdv.Lucky!

zsolt0727

Olvasatlan hozzászólás Szerző: zsolt0727 » 2015.03.05. 09:33

Elöször is képzeld hogy nem azért akarom töröltetni magam mert szorul a hurok hanem mert érzem hogy ezek után én leszek a hibás!
Hibás vagyok lehet mert van 1 h...e öccsém de én erről nem tehetek és nem kifogásokat keresek!
Hibás vagyok lehet mert nem tartottam be a szavam!
Ezért akarom hogy inkább töröljenek az oldalról és akkor nincs további kellemetlenség!

steelhammer69

Olvasatlan hozzászólás Szerző: steelhammer69 » 2015.03.05. 16:20

zsolt0727 írta:Elöször is képzeld hogy nem azért akarom töröltetni magam mert szorul a hurok hanem mert érzem hogy ezek után én leszek a hibás!
Hibás vagyok lehet mert van 1 h...e öccsém de én erről nem tehetek és nem kifogásokat keresek!
Ezért akarom hogy inkább töröljenek az oldalról és akkor nincs további kellemetlenség!
A jelölést megkapta zsolt0727.Lucky Luke előbb is mondhatta volna,hogy warn-t kapott és megvonták a letöltési jogát is miatta,mivel arányt csalt és hogy kétszer is meghívta a diablo-ra,mert az elsőt tiltották.Stiefel-nek meg azt mondta,hogy nincs meghívója csak accja,ennek ellenére xider meghívókat ajánlott fel néhány napja,amit Tegnap, 19:02-kor gyorsan törölt is,csak arra nem gondolt,hogy mi staffok látjuk a törölt témákat is.Az utóbbi néhány hozzászólása pedig elég tré.
Ha valaki nem ért egyet,akkor szívesen meghallgatom a véleményét.

Laci86
Rendfenntartó

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Laci86 » 2015.03.05. 16:21

Mivel nem Én foglalkozom az üggyel, Én csak álláspontot szeretnék foglalni! Minden egyes torrent oldal szabályzatában benne van, hogy a meghívó felelősséget vállal a meghívottjáért, amivel (meg vagyok győződve róla) tisztában vagy! Igaz semmi köze hozzá senkinek se, de ha az öcséd az acc-on arányt csalt, akkor minden bizonnyal a jó öreg Ratio Master a gépeden van és (ahogy fentebb is írta Luck Luke) kétszer is arányt csaltál! Ami meg hab a tortán, hogy igen bunkó módon próbáltad Stiefelt csalónak beállítani! Lehet hogy ő félre értettétek egymást, de viszont ő nem csalt arányt, ebből eredően nem hozta kellemetlen helyzetbe senkit sem! Így viszont már érthető, hogy Steelhammer miért nyitotta vissza a topicot.
Üdv.: Laci86

steelhammer69

Olvasatlan hozzászólás Szerző: steelhammer69 » 2015.03.05. 16:31

Laci86 írta:Mivel nem Én foglalkozom az üggyel, Én csak álláspontot szeretnék foglalni! Minden egyes torrent oldal szabályzatában benne van, hogy a meghívó felelősséget vállal a meghívottjáért, amivel (meg vagyok győződve róla) tisztában vagy! Igaz semmi köze hozzá senkinek se, de ha az öcséd az acc-on arányt csalt, akkor minden bizonnyal a jó öreg Ratio Master a gépeden van és (ahogy fentebb is írta Luck Luke) kétszer is arányt csaltál! Ami meg hab a tortán, hogy igen bunkó módon próbáltad Stiefelt csalónak beállítani! Lehet hogy ő félre értettétek egymást, de viszont ő nem csalt arányt, ebből eredően nem hozta kellemetlen helyzetbe senkit sem! Így viszont már érthető, hogy Steelhammer miért nyitotta vissza a topicot.
Kár volt kitörölni az a topicot Laci.Legalább láthatták volna a többiek is milyen a valós énje a csávónak!Csak,hogy tudják,nyitott nekem egy topicot azzal a címmel,hogy steelhammer csaló azért,mert én nem töröltem őt,pedig ő azt kérte.Én meg annyit válaszoltam,hogy erre nincs jogosultságom.

Laci86
Rendfenntartó

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Laci86 » 2015.03.05. 17:40

steelhammer69 írta:
Laci86 írta:Mivel nem Én foglalkozom az üggyel, Én csak álláspontot szeretnék foglalni! Minden egyes torrent oldal szabályzatában benne van, hogy a meghívó felelősséget vállal a meghívottjáért, amivel (meg vagyok győződve róla) tisztában vagy! Igaz semmi köze hozzá senkinek se, de ha az öcséd az acc-on arányt csalt, akkor minden bizonnyal a jó öreg Ratio Master a gépeden van és (ahogy fentebb is írta Luck Luke) kétszer is arányt csaltál! Ami meg hab a tortán, hogy igen bunkó módon próbáltad Stiefelt csalónak beállítani! Lehet hogy ő félre értettétek egymást, de viszont ő nem csalt arányt, ebből eredően nem hozta kellemetlen helyzetbe senkit sem! Így viszont már érthető, hogy Steelhammer miért nyitotta vissza a topicot.
Kár volt kitörölni az a topicot Laci.Legalább láthatták volna a többiek is milyen a valós énje a csávónak!Csak,hogy tudják,nyitott nekem egy topicot azzal a címmel,hogy steelhammer csaló azért,mert én nem töröltem őt,pedig ő azt kérte.Én meg annyit válaszoltam,hogy erre nincs jogosultságom.
Inkább töröltem, még mielőtt valaki elkezd kombinálni. ;)
Üdv.: Laci86

lucky luke
Tag

Olvasatlan hozzászólás Szerző: lucky luke » 2015.03.05. 23:06

steelhammer69 írta:
zsolt0727 írta:Elöször is képzeld hogy nem azért akarom töröltetni magam mert szorul a hurok hanem mert érzem hogy ezek után én leszek a hibás!
A jelölést megkapta zsolt0727.Lucky Luke előbb is mondhatta volna,hogy warn-t kapott és megvonták a letöltési jogát is miatta,mivel arányt csalt és hogy kétszer is meghívta a diablo-ra,mert az elsőt tiltották.Stiefel-nek meg azt mondta,hogy nincs meghívója csak accja,ennek ellenére xider meghívókat ajánlott fel néhány napja,amit Tegnap, 19:02-kor gyorsan törölt is,csak arra nem gondolt,hogy mi staffok látjuk a törölt témákat is.Az utóbbi néhány hozzászólása pedig elég tré.
én kérek elnézést
nem is hoztam volna nyilvánosára ezeket a dolgokat ,csak nem szeretem ha olyan lekicsinylően beszélnek velem és az útólsó hozzá szólásai
ér rá kérdeztem pm-ben hogy mi ez a warn csak annyit írt hogy sajnálom , az 1st-ém nem sajnálom mert akkor nyilt regg volt, de a diablo az más mert oda úgy vettem a meghívóm azt hiszem 1600-at fizettem egy sms meghívó kódért mert akkor nem volt senki aki meghívót volna
Üdv.Lucky!

rotker
Tag

Olvasatlan hozzászólás Szerző: rotker » 2015.03.06. 20:48

lucky luke írta:
steelhammer69 írta:
én kérek elnézést
nem is hoztam volna nyilvánosára ezeket a dolgokat ,csak nem szeretem ha olyan lekicsinylően beszélnek velem és az útólsó hozzá szólásai
ér rá kérdeztem pm-ben hogy mi ez a warn csak annyit írt hogy sajnálom , az 1st-ém nem sajnálom mert akkor nyilt regg volt, de a diablo az más mert oda úgy vettem a meghívóm azt hiszem 1600-at fizettem egy sms meghívó kódért mert akkor nem volt senki aki meghívót volna
Kicsit fogd vissza a jó szívedet, és légy körültekintőbb, mostanában túl sokszor égetted meg magadat...

steelhammer69

Olvasatlan hozzászólás Szerző: steelhammer69 » 2015.03.06. 21:30

Saját érdekünk,hogy a csalókat minden lehetőségre álló eszközzel kiszűrjük,mert ha nem tesszük,akkor eluralkodik itt a káosz és senki sem fog egy olyan oldalt látogatni,ahol csalók garázdálkodhatnak.Ezért kérünk mindenkit,hogy segítsék,segítsétek a munkánkat azzal.hogy ha bármi gyanús dolgot tapasztaltok azt jelezzétek felénk,hogy mielőbb ki tudjuk vizsgálni a dolgot és fellépni a csalók/svindlerekkel szemben.

lucky luke
Tag

Olvasatlan hozzászólás Szerző: lucky luke » 2015.03.06. 22:39

rotker

az a baj hogy ez nálam természetből adódik hogy segítek és nem csak itt a fórumon
Üdv.Lucky!

Az oldal támogatottságának mértéke: 1%

Kérjük támogasd oldalunk >>
Válasz küldése