Fórum szabályok
Ide minden fontos infót leírhatsz magadról. Így linkelve ezt nem kell újra és újra leírnod!
Mit írjak magamról?
* Regisztrációd célja
* Melyik trackerre szeretnél bejutni
* Melyik trackeren van már ACCOD
* Neted sebessége (Megabitben)
* Milyen az arányod (átlagban)
* ... és minden mást ami elősegítheti új trackerekre való bejutásod!
zakkant
Törzstag

röv. rólam..

Hozzászólás Szerző: zakkant » 2014.11.02. 11:05

üdvözlök mki-t... szeretem a fimeket,játékokat,zenéket,online pokert,37 éves vagyok ,nős... heti szinten töltök le egy két filmet de manapság szinte csak sorozatokat.. tudjátok:a nejem miatt:D.... időközben walking dead fan lettem:DPp.. inkább csak Ncore-t használok,camos filmekhez bithorlot .kb ennyi.. Jó cserélgetést mki-nek:)

Az oldal támogatottságának mértéke: 49%

Kérjük támogasd oldalunk >>
steelhammer69
Nem megbízható személyként van megjelölve

Re: röv. rólam..

Hozzászólás Szerző: steelhammer69 » 2014.11.02. 12:31

zakkant írta:üdvözlök mki-t... szeretem a fimeket,játékokat,zenéket,online pokert,37 éves vagyok ,nős... heti szinten töltök le egy két filmet de manapság szinte csak sorozatokat.. tudjátok:a nejem miatt:D.... időközben walking dead fan lettem:DPp.. inkább csak Ncore-t használok,camos filmekhez bithorlot .kb ennyi.. Jó cserélgetést mki-nek:)
ez mindenki számára,kifejezetten az újonnan regisztráltaknak példamutató és követendőnek kéne lennie.mennyivel könnyebb volna,ha "aggyá má,mer beregeltem" helyett áldozna néhány hsz-t az ismerkedéssel mint az oldallal,mint a többi felhasználóval.ezen azért nem ártana gondolkodni.neked zakkant pedig köszönjük szépen és csak így tovább.nem véletlenül vagy törzstag. ;)
ja,a Walking Dead nálam is nyerő. :D
üdv::steelhammer69

zakkant
Törzstag

Hozzászólás Szerző: zakkant » 2014.11.02. 20:49

én meg azt köszönöm hogy életben tartjátok az oldalt... le a kalappal hogy bevállaljátok ezt a rendfenntartás dolgot..tudom nem egyszerű beszorítani az időtökbe...szval csak így tovább:))

Laci86
Rendfenntartó

Hozzászólás Szerző: Laci86 » 2014.11.03. 15:33

zakkant írta:én meg azt köszönöm hogy életben tartjátok az oldalt... le a kalappal hogy bevállaljátok ezt a rendfenntartás dolgot..tudom nem egyszerű beszorítani az időtökbe...szval csak így tovább:))
Igyekszünk minden Tőlünk telhetőt megtenni, viszont az oldal életben tartásához a Ti segítségetekre is szükség van! :)
Üdv.: Laci86

Az oldal támogatottságának mértéke: 49%

Kérjük támogasd oldalunk >>
Válasz küldése