Fórum szabályok
Ide írhattok olyan infókat, amik egy adott torrent tracker életében történnek, illetve adatokat szolgáltathattok az adott torrentoldal állapotáról, mint userek, szerverállapot, stb

Kéregetni accokat, meghívókat, ebben a topicban TILOS! Törléssel jutalmazzuk!
FeelGoodInc
Adminisztrátor

Megszűnnek a kamerás filmek a Majomparádén

Hozzászólás Szerző: FeelGoodInc » 2019.03.02. 12:11

A Cinema Zsozso összekapott a Majomparádé vezetőségével.
A lényeg nekem a problémám a sorozatos hibás NFO miatt van,amibe soha nem engem említ meg forrásnak,hanem minden - Nem használjuk ezt a kifejezést sem - beleír.Nos az utobbi 1 évben rengeteg gond adodott ez miatt,és most végleg beleuntam
- írja Zsozso

Szerinte a Majomparádénak egy saját anyaga nincs, tőle lopják, kapják. Ezért ő megakarja szüntetni a premier mozis filmek kiadását, eleinte csak egy majd két hónapra, de a következő esetben végleg.

A Majomparádé válasz reakciójában elmondja, hogy a Netmozi kínálatának a 99 % -át a torrent oldalakról szerzi be. Tény hogy Cinema Zsozso rengeteg kamerás filmet visz a Majomparádéra, de ettől még ne ő szabja meg, hogy milyen, irányelvek mentén működjön az oldal.
Nem hozol több kamerás anyagot? Kit érdekel? 😀 Majd jönnek a HD premierek, nélküled is
-írja Ronin nevű Majomparádé admin.

Ganxsra7 Majomparádé admin sem érti a dolgokat, ő is említi, hogy a nem kamerás tartalmak mind torrentről összekapart cuccok.
Szerinte a kamerás feltöltéseket nagyon sokan szapulták minőségeik miatt, ezért rengeteg gond volt velük eddig is, így Netmozi Zsozso csak az i-re tette fel a pontot.

Véleményetek szerint van értelme a kamerás cuccoknak vagy a minőség a fontos? Írjátok meg hozzászólásaitokban.

Az oldal támogatottságának mértéke: 49%

Kérjük támogasd oldalunk >>
Okoskaa
Felhasználó

Re: Megszűnnek a kamerás filmek a Majomparádén

Hozzászólás Szerző: Okoskaa » 2019.03.25. 12:29

Ha már más oldalak tartalmán hasnálod, legalább a forrást írnád ki: https://www.torrentek.org/2019/02/10/ma ... as-filmek/
Szerzői jogok:

Az oldalon található minden cikk, minden bejegyzés, az UTS tulajdona! A jogosulatlan felhasználás büntető- és polgári jogi következményeket von maga után.

A laptól cikkeket, információkat csak is az oldalra való hivatkozással lehet, azzal a feltétellel, hogy nem módosítja az eredeti információt, és a lapra utaló egyértelmű hivatkozást minden közlésnél feltünteti.

FeelGoodInc
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: FeelGoodInc » 2019.03.25. 17:00

Több helyről is utána néztünk a dolgoknak, igen, a linkelt oldalon is. Nekem nincs ellemre, hogy ha szeretnéd ha fel lennének tüntetve a források a cikkeknél, de mivel látom, hogy ide linkelted, így ez a kör már letudva. További minden jót.

Okoskaa
Felhasználó

Hozzászólás Szerző: Okoskaa » 2019.03.25. 17:43

Haver. Erről egy valaki írt. :) De mint írtam semmi probléma. Fogod az egészet bemásolhatod csak kérlek a forrást is, forrásokat is linkeld. Szerintem ez így mindenkinek megfelelő eljárás. Neked lesz friss tartalom mi meg több helyre is kikerülünk. Ennyi.

FeelGoodInc
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: FeelGoodInc » 2019.03.25. 20:28

Nem vagyunk a copy paste módszerek hívei, a cikkeknél továbbra is több forrást igénybe fogunk venni és azt saját szavainkal írjuk le itt a fórumon. Ha ennyire szívügyed hogy jelöljük az oldalad, ha fő információforrásként igénybevesszük, akkor ezt megteszük mint írtam már a másik topicban is.

Okoskaa
Felhasználó

Hozzászólás Szerző: Okoskaa » 2019.03.26. 14:19

Veszélyes dolog a saját szavinkkal megírni más valaki gondolatait. Ilyenkor ugyanis redkivül nagy a tévesztés lehetősége. Ganxsra7 az ganxsta7, és nem admin. Ahogy zsozso sem a netmozi tulajdonosa. És ez csak pár apróság volt a szerkezeti hibákhoz képest.

Én nem szabom meg hogyan csináld, csupán felhívtam rá a figyelmedet, hogyha már más honnan a hír, gyorsabb és pontosabb átmásolni. A fent linkelt információkat előbb hozta le a torrentek.org mint a majomparádé. Direkt késleltették a kedvükért. A fenti idézetek is onnan származnak. Tehát ezt más nem írta meg.

De nyugodtan csináld úgy ahogy szeretnéd, csak legyen forrás is. De ezt itt is, és privát is megbeszéltük már. Sok sikert kívánok a továkbiakban.

Az oldal támogatottságának mértéke: 49%

Kérjük támogasd oldalunk >>
Válasz küldése