Fórum szabályok
Figyelem! Az oldalon tilos bármilyen nemű kereskedelmi üzletelés! Az ebből adódó kellemetlenségekért, és a szabályzat be nem tartásából eredő károkért az oldal üzemeltetői semmilyen felelősséggel, kártérítéssel nem tartoznak!

A fórum szabályainak betartásával rengeteg kellemetlenségtől megóvhatod magad. Az oldal szabályait a ti védelmetek érdekében találtuk ki!

Soha ne add ki az oldalon személyes adataidat, ne adj ki pénzt (Oldalunk szabályzata tiltja a meghívó pénzügyi kereskedelmét) olyanra, amit ingyen is megkaphatsz!
lucky luke
Tag

maszk1

Olvasatlan hozzászólás Szerző: lucky luke » 2015.02.17. 16:13

tegnap meghívtam egyik fórum társunkat(maszk1-et)az 1st torrent oldalra.és erre mi van,hát csak az van hogy nem tudok belépni a saját oldalamra és hogy miért hát csak ezért:Sikertelen bejelentkezési kísérlet Ez a hozzáférés le van tiltva. Indok: Kitiltott felhasználó visszahívása. :oops: :oops:
soha nem kértem semmit egy meghívóért sem amit tőlem kapok valaki.
ha nem hiszitek el akár kinek megadom az adataim az 1 st-hez lehet ellenőrizni :oops: :oops:
Üdv.Lucky!

Az oldal támogatottságának mértéke: 1%

Kérjük támogasd oldalunk >>
Laci86
Rendfenntartó

Re: maszk1

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Laci86 » 2015.02.17. 16:45

Mindjárt írok neki, hogy tisztázza a dolgot!
Üdv.: Laci86

maszk1
Nem megbízható személyként van megjelölve

Olvasatlan hozzászólás Szerző: maszk1 » 2015.02.17. 18:41

Sziasztok!
kedves lucky luke,kérlek add meg a felhasz.nevedet,meg jelszavadat az 1st-hez,talán én betudok lépni,de nem biztos.
Nos,igy igaz hogy engem kitiltottak jogtalanul állitólag aránycsalás miatt,de ez nem volt igaz,rossz torrent kliens használata.
Az 1st nevű oldal egy szigorú oldal,a többihez képest.
Kérlek ne haragudj rám ezért,mert nem volt szándékos,én is utólag kapcsoltam mikor már beléptem az oldalra,hogy bizony előzöleg kitiltottak a szigorú szabályok miatt.
Végezetül:nem akartam én rosszat neked,csak 1 1st,és nagyon sajnálom,hogy ez lett a vége,még egszer bocsánat.

maszk1

Olvasatlan hozzászólás Szerző: maszk1 » 2015.02.17. 18:49

Ui: Ha csalóként tekintetek rám én megértem,és elfogadom.
Sziasztok.

steelhammer69

Olvasatlan hozzászólás Szerző: steelhammer69 » 2015.02.17. 20:18

maszk1 írta:Sziasztok!
kedves lucky luke,kérlek add meg a felhasz.nevedet,meg jelszavadat az 1st-hez,talán én betudok lépni,de nem biztos.
Nos,igy igaz hogy engem kitiltottak jogtalanul állitólag aránycsalás miatt,de ez nem volt igaz,rossz torrent kliens használata.
Kérlek ne haragudj rám ezért,mert nem volt szándékos,én is utólag kapcsoltam mikor már beléptem az oldalra,hogy bizony előzöleg kitiltottak a szigorú szabályok miatt.
Végezetül:nem akartam én rosszat neked,csak 1 1st,és nagyon sajnálom,hogy ez lett a vége,még egszer bocsánat.
Mikor lettél ott bannolva?Én elhiszem,hogy nem akartál rosszat,de arra gondolhattál volna,hogy észre fogják venni,ha ugyan arról az ip.címről regelsz be újra.Az emailod gondolom most más volt,mint először.
üdv::steelhammer69

maszk1

Olvasatlan hozzászólás Szerző: maszk1 » 2015.02.17. 20:54

szia!
azt hiszem 2 héttel ezelött bannoltak.
lehet csak az volt a baj,hogy ugyanarról az ip-ről jelentkeztem be mással kellett volna,és akkor nem lett volna baj talán.
az email cimem más volt természetesen,és valóban a ip cim miatt bukhattam csak le,na most már megtörtént nem lehet vissza csinálni pedig jó lenne.
tisztelt steelhammer 69 cselekedjen a belátása szerint döntsön,hogy csaló vagy nem csaló a személyem.

lucky luke
Tag

Olvasatlan hozzászólás Szerző: lucky luke » 2015.02.18. 04:58

maszk1 írta:Sziasztok!
Hát erre most mint mondjak
több mint 5 éves account volt :cry:
az adatok elküldve pm-ben
de itt is megadom aki betud lépni az megtarthatja magának az oldalt!!!!
felhasználó név:koza30
jelszó:SuNlmBFYWc
Üdv.Lucky!

Laci86
Rendfenntartó

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Laci86 » 2015.02.18. 16:21

maszk1 írta:szia!
lehet csak az volt a baj,hogy ugyanarról az ip-ről jelentkeztem be mással kellett volna,és akkor nem lett volna baj talán.
az email cimem más volt természetesen,és valóban a ip cim miatt bukhattam csak le,na most már megtörtént nem lehet vissza csinálni pedig jó lenne.
tisztelt steelhammer 69 cselekedjen a belátása szerint döntsön,hogy csaló vagy nem csaló a személyem.
De ha tudtad azt, hogy eleve szigorúan nézik azt, hogy kitiltott tag ne kerülhessen vissza, akkor azzal is tisztában voltál, hogy nagy esély rá, hogy lebuksz. Vagy tévedek?

maszk1

Olvasatlan hozzászólás Szerző: maszk1 » 2015.02.18. 16:30

Laci86 írta:
maszk1 írta:szia!
De ha tudtad azt, hogy eleve szigorúan nézik azt, hogy kitiltott tag ne kerülhessen vissza, akkor azzal is tisztában voltál, hogy nagy esély rá, hogy lebuksz. Vagy tévedek?
Sziasztok!
Én is csak akkor tudtam meg,hogy milyen szigorúak amikor alaptalanul megvádoltak azzal,hogy aránycsaló vagyok.
Nos erre tényleg gondolnom kellett volna,hogy akit már egyszer kitettek az oldalról az ne kerülhessen be többet.
Hibáztam és el is ismerem,kérem,hogy döntsenek a helyzetemről-csaló vagy nem csaló-e vagyok. :(

steelhammer69

Olvasatlan hozzászólás Szerző: steelhammer69 » 2015.02.18. 17:17

Beszélek Lacival,hogy mi is legyen ebben a helyzetben a reális megoldás.Nekem már van egy kialakult véleményem,de lehet,hogy ő másképp gondolja.

Laci86
Rendfenntartó

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Laci86 » 2015.02.19. 16:42

steelhammer69 írta:Beszélek Lacival,hogy mi is legyen ebben a helyzetben a reális megoldás.Nekem már van egy kialakult véleményem,de lehet,hogy ő másképp gondolja.
Sajnos Én is tanácstalan vagyok, hiszen ez most egy olyan eset, ahol nehéz racionális döntéseket hozni. Ez most patt helyzet. Nem szeretem másra hárítani a felelősséget, de most jobb ötletem nincs, Én ezért Lucky luke-ra bízom a döntést. Ha ő szemet tud efelett hunyni, akkor maszk1 nem kap jelölést. Ha esetleg bárkinek van ennél jobb ötlete, vevő vagyok rá!

maszk1

Olvasatlan hozzászólás Szerző: maszk1 » 2015.02.19. 17:36

Laci86 írta:
steelhammer69 írta:Beszélek Lacival,hogy mi is legyen ebben a helyzetben a reális megoldás.Nekem már van egy kialakult véleményem,de lehet,hogy ő másképp gondolja.
Sajnos Én is tanácstalan vagyok, hiszen ez most egy olyan eset, ahol nehéz racionális döntéseket hozni. Ez most patt helyzet. Nem szeretem másra hárítani a felelősséget, de most jobb ötletem nincs, Én ezért Lucky luke-ra bízom a döntést. Ha ő szemet tud efelett hunyni, akkor maszk1 nem kap jelölést. Ha esetleg bárkinek van ennél jobb ötlete, vevő vagyok rá!
Sziasztok!
Sajnos tudom,hogy mi lesz a vége,ennek a patt helyzetnek csaló jelölés,és el is fogadom,mivel mást nem tehetek.
Búcsúzóul hadd idézek valakit:
-Sosem szeretnék olyan klubhoz tartozni, amelyik engem elfogadna tagnak. :)

rotker
Tag

Olvasatlan hozzászólás Szerző: rotker » 2015.02.19. 19:28

Egyetértek Lacival, döntsön az aki veszített az ügyön.

lucky luke
Tag

Olvasatlan hozzászólás Szerző: lucky luke » 2015.02.20. 04:23

Laci86 írta:
Sziasztok!!
Szia Laci86!!
ha lehet ne jelöljétek maszk1-et.Szívesen segítek akár kinek ha tudok sőt még maszk1-nek is. ;) :D
Üdv.Lucky!

steelhammer69

Olvasatlan hozzászólás Szerző: steelhammer69 » 2015.02.20. 16:35

lucky luke írta:
Laci86 írta:
Sziasztok!!
Szia Laci86!!
ha lehet ne jelöljétek maszk1-et.Szívesen segítek akár kinek ha tudok sőt még maszk1-nek is. ;) :D
Rendben Lucky!Bölcsen döntöttél szerintem.Én sem szerettem volna a svindlerek közé rakni és szerintem Laci sem,mert úgy gondolom,hogy nem akart ő átverni téged,csak figyelmetlen volt és remélem jól érzem,hogy talán kezd kialakulni egy összetartó brigád,amihez ő is hozzátartozik és láthatod te is,hogy nem menekült el a felelősségre vonás elől és vállalta is volna a következményét is.De ez legyen maszk1-nek tanuló p.énz is egyben,mert legközelebb nem lesz pardon.

Laci86
Rendfenntartó

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Laci86 » 2015.02.20. 17:44

Volt rá példa, hogy aki korábban svindlernek volt jelölve, utólag vissza lett helyezve a regisztrált felhasználók közé egy ehhez hasonló ügyből kifolyólag. Igazság szerint nem vagyok híve annak, hogy büntetéseket osztogassak, hiszen, ha van arra lehetőség, hogy tisztázzuk a helyzetet, akkor éljünk vele!

lucky luke
Tag

Olvasatlan hozzászólás Szerző: lucky luke » 2015.02.21. 05:32

Köszönöm!!
Az más lett volna ha nem reagál és meg próbál ki bújni a felelősségre vonás elől. Szerintem sem akart ő rosszat senkinek.
És hogy vesztettem volna az ügyön,nem hiszem.Azért nem mert amíg nem tiltottak ki az 1 st-ről, betudtam juttatni másokat meghívóval.
Én meg majd csak vissza jutok valahogy. :D :D
Üdv.Lucky!

Az oldal támogatottságának mértéke: 1%

Kérjük támogasd oldalunk >>
Válasz küldése