Fórum szabályok
Ide minden fontos infót leírhatsz magadról. Így linkelve ezt nem kell újra és újra leírnod!
Mit írjak magamról?
* Regisztrációd célja
* Melyik trackerre szeretnél bejutni
* Melyik trackeren van már ACCOD
* Neted sebessége (Megabitben)
* Milyen az arányod (átlagban)
* Személyes dolgok, érdeklődési körök
* ... és minden mást ami elősegítheti új trackerekre való bejutásod!

Figyelem!
A Magadról topic újonnan nyitott témái 1 nap elteltével automatikusan lezárásra kerülnek! Ez azért van, mert gyakran nem tudjátok betartani, hogy más bemutatkozó tpicjába ne írjatok bele.

Más bemutatkozásához NE írj!!!! Saját ÚJ bemutatkozási topic nyitásához használd EZT A LINKET
wlaki
Új tag

Magamról

Olvasatlan hozzászólás Szerző: wlaki » 2019.12.25. 20:31

Üdv a Torrentfanoknak

hosszú idő után szívesen böngésznék a torrentek kínálatai között. Külön érdeklődésem van az epub-ok után.

Szívélyes üdvözlettel :)

Az oldal támogatottságának mértéke: 10%

Kérjük támogasd oldalunk >>
FeelGoodInc
Adminisztrátor

Re: Magamról

Olvasatlan hozzászólás Szerző: FeelGoodInc » 2020.01.03. 21:24

Üdv ismét a torrent világában :) Mik azok az epubok? Nekem valami internetes kocsma ugrik be róla

tenzin64
Törölt tag

Magamról

Olvasatlan hozzászólás Szerző: tenzin64 » 2020.01.05. 10:44

Sziasztok,
Gondoltatok már arra, hogy az az szó "én", mindenkinek mást jelent? Tehát a szó alakja ugyanaz, de a jelentése más. Ebből adódik sok vicc is.

------
Kopognak az ajtón. Kiszól egy hang:
- Ki az?
- Én.
Bentről egy csodálkozó hang:
- Éééééén ?!?

tenzin64
Törölt tag

Magamról

Olvasatlan hozzászólás Szerző: tenzin64 » 2020.01.05. 10:58

Beleöntöttem a gépembe ..., leejtettem a gépemet ..., szegény....
Külső monitorral és billentyűvel használom... a laptopom... aminek a neve talán azt jelenti, hogy 'mobilis', ami nem telefont jelent.
Viszont az USB csatlakozói már lazák. ... azaz nem működik a 'del' és a 'backspace'. A 'ctrl'+'x' működik, de nagyon babrás.
Úgy használom, hogy egérrel, vagy kurzorral kijelölöm a szöveget (plusz 1 'helyes betű') és a 'helyes betüt' leütve, törlődik ami nem kell.
Hát így élünk mi szeretetben és együttérzésben.

tenzin64
Törölt tag

Gyorsírás

Olvasatlan hozzászólás Szerző: tenzin64 » 2020.01.05. 11:04

Amiért ide sodródtam a következő:

Elmentem egy kurzusra, ahol megtíltották, hogy hangfelvételt készítsek, pedig jól esett volna. Munka közben ugyanis az ilyen felvételeket hallgatom, ez segít a memorizálásban, meg abban, hogy teljen az idő. (A szövegértéssel problémáom lehetnek) Jegyzetelni pedig nem nagyon tudtam. Mire leírtam valamit, már 2 ponttal odébb járt az előadó. Ezért elhatároztam, hogy megtanulok "gyorsírni".

tenzin64
Törölt tag

ePub

Olvasatlan hozzászólás Szerző: tenzin64 » 2020.01.05. 11:15

Minden álmom, hogy a meglévő "érdekes" könyveimet 'ePub' formátumban olvashassam.
Kezdetben "mindenevő" voltam, ha valami azt állította magáről, hogy eBook, már töltöttem is le. Így a 2Tbájtos diszkem 50%-át könyvek teszik ki.
Már 50 felett járok. Nem hiszem, hogy örökké élek. Lemondtam arról, hogy mindet elolvassam. Időm nagy részét azzal töltöm, hogy azokat a könyveket, amelyeket biztosan nem akarok elolvasni a temetésemig törlöm, illetve azokat, amelyek különböző formátumban ugyanazok, átkonvertálom 'ePub'-ba és az összes többit törlöm.

tenzin64
Törölt tag

5 hozzászólás

Olvasatlan hozzászólás Szerző: tenzin64 » 2020.01.05. 11:16

Most immár ez az 5-dik hozzászólásom.
Mi változott?

FeelGoodInc
Adminisztrátor

Re: Magamról

Olvasatlan hozzászólás Szerző: FeelGoodInc » 2020.01.05. 12:15

Semmi az ég világon nem változott 😂

Az oldal támogatottságának mértéke: 10%