Fórum szabályok
Ide minden fontos infót leírhatsz magadról. Így linkelve ezt nem kell újra és újra leírnod!
Mit írjak magamról?
* Regisztrációd célja
* Melyik trackerre szeretnél bejutni
* Melyik trackeren van már ACCOD
* Neted sebessége (Megabitben)
* Milyen az arányod (átlagban)
* ... és minden mást ami elősegítheti új trackerekre való bejutásod!

Más bemutatkozáshához NE írj!!!! Saját ÚJ bemutatkozási topic nyitásához használd EZT A LINKET
mspityu
Felhasználó

Jóreménység foka

Olvasatlan hozzászólás Szerző: mspityu » 2019.06.17. 09:12

Nemrégen kaptam egy új pólót amin csak egy kordináta volt: 34° 21' 14.422" S 28° 21' 21.936" E nyugodtan nézzetek utána, de ez Afrika "északi szarvának" a Jóreménység fokának a koordinátája. Úgyhogy azóta én ennek a szellemében élem napjaimat. Amúgy nem vagyok már mai kölyök régóta foglalkozom számítástechnikával, programozással: C, Pascal és Foxpro. Sokáig készítettem ügyviteli programokat. Most akarok indítani egy online sorozatokkal foglalkozó oldalt ehhez keresek minél jobb forrásokat. Erre az oldalra is többek között ezért regisztráltam, régóta ácsingózok egy NCORE tagságra, de most lett igazán lehetőségem arra hogy biztosan megfeleljek a feltételeknek. Évek óta egy elöregedett Fujitsu laptopom volt XP-vel és 160 GB HDD-vel, 10-20 GB tárhellyel kellett büvészkedem, de nemrég lecseréltem ezt az elavult vasat egy vadúj LENOVO laptopra WIN 10 pro 64 bit 2TB HDD 17 col úgyhogy nem kell tovább varázsolnom nyugodtan tarhatok fent (és tartok is ) több mint 10 gigás torrenteket, most is van fent egy 60 gigás. Megy is a gép éjjel nappal, tehát bármilyen komolyabb torrent meghívót szívesen fogadnék. Biztos betartanám a feltételeket. Több kisebb szabad regisztrációs torrent mellett a Majomparádén és az Avistán vagyok fent. qBittorrent v4.1.6 64bit klienst használok jelenleg nem tudok csere meghívót felajánlani, de minden más lehetőség érdekel. Sokáig töltöttem fel a Soroztbarat.online-ra 1600 videóm és 500 GB feltöltésem került fel, így megismertem és rendszeresen használom az online videómegosztókat: Openload, Vidcloud, Clipwatching, Gounlimited, stb... ezekről bármit le is tudok tölteni. Jelenleg három varez oldalon töltök fel főleg sorozatokat, ezeket megtalálhatjátok a Datalinkek.hu-n, a Linkvadaszok.hu és a Pirateclub.hu-n ahol ugyanezzel a Nickkel vagyok fent. Jó vagyok felirat időzítésekben, foglakozom videó konverzióval szerkesztéssel, képszerkesztéssel, szerkesztek kiadványokat évek óta én csinálom az itteni gimiben a ballgási meghívókat ezért szívesen segítek a Coreldraw használatában, elég sok szabadszoftvert használok és ismerek Openoffice, Gimp, Formatfactory jelenleg a Webfejlesztéssel a Wordpressel ismerkedem, de szívesen segítek bármiben nyugodtan fordulhattok hozzám ilyen témákban. Egyszuszra ennyit... ;)

Az oldal támogatottságának mértéke: 1%

Kérjük támogasd oldalunk >>
mspityu
Felhasználó

Re: Jóreménység foka

Olvasatlan hozzászólás Szerző: mspityu » 2019.06.17. 09:33

Ami lemaradt: 80/8 Mbit-es INVITEL-es netem van a megosztási arányom 15% os mivel a régebbi gépemen a szűk hely miatt nem tudtam pár hétnél tovább a torrenteket fent tartani, de ez már az új gépemmel teljesen megváltozott és folyamatosan javul. :idea:

Az oldal támogatottságának mértéke: 1%

Kérjük támogasd oldalunk >>
Válasz küldése