FeelGoodInc
Adminisztrátor

Ingyen NCORE meghívó már megint

Hozzászólás Szerző: FeelGoodInc » 2019.04.22. 13:44

Feri barátom már megint nCore meghívók után bújja a netet (Igen, nyiltan vállalom, hogy Feri is én vagyok egy másik accal :lol: ) és mindig beleakad valamibe. Múltkor például ebbe, de most egy újabb érdekes SITE-ra bukkant, ami a sokak által oly igényesnek tartott oldalcsalád felületéről hosztolódik mint a Mindenki lapja.

Az oldal tulaja nem kevesebbet állít magáról, mint azt, hogy az nCore frissen ( :lol: ) szerződtetett moderátora. (Ujujj :mrgreen: ) Aki mint egy underground módon alávág az oldal staffjainak és csak úgy Teréz anyuka mintájára, csupaszív szeretetből zsákszámra ontja magából az nCore meghívókat. Mint ahogy lenni szokott az mindig, most sem lesz másként, a meghívóért most is csak annyit kell tenni, hogy megajándékozzuk őt az email címünkel :) Természetesen mi most is örülünk, hogy milyen kedves és nem a bank, bankszámla -MODERÁLVA - (Figyelem! Aki üzleteket bogyolít az oldalon, az innen is ki lesz rúgva és az adott trackeről is kirúghatják!) adataink kellenek neki (hurrá :D )

De nem szaporítom tovább a szót, hisz már így is jobban azt tettem, mint maga az oldal, amiről szó van. Íme mutatom:
ingyenes-ncore.jpg
Ingyen nCore mindenki lapja
ingyenes-ncore.jpg (248.54 KiB) Megtekintve 244 alkalommal
Nos ahogy láthatjuk, innen nem fogunk nCore meghívókat kapni, de még csajokat sem. Max csajozási tanácsokat jó pn.zért :D Én ingyen is tudok adni egy jó csajozási tanácsot: 1. számú csajozási tanács: Ne légy ronda. :mrgreen: Jobban átgondolva több tanácsra nincs is szükséged, minden ebből következik. :D

Aztán ezekután még van arca megkérdezni egy szavazásban, hogy hogy tetszik az oldala XD Aranyba kéne önteni a tulajt. (Jó forróba :lol: :lol: :lol: )

A lényeg, hogy Feri ismét csak csalódott. Nincs újabb nCore meghívó, csak néhány tanács a csajozáshoz. De nem búsul azért, mert már van vagy 5 accountja az nCore-on :D

Nektek kedves olvasó, pedig azt javaslom, hogy használd oldalunk TORRENT MEGHÍVÓ RÉSZLEGÉT , ha beakarsz jutni egy jó oldalra. Itt nem fogunk csajozási tippet adni helyette :)

Az oldal támogatottságának mértéke: 1%

Kérjük támogasd oldalunk >>
Zoli007
Felhasználó

Re: Ingyen NCORE meghívó már megint

Hozzászólás Szerző: Zoli007 » 2019.04.22. 14:53

Az Ewerestre most nem kell meghívó.Az is legalább olyan jó mint az nCore.

FeelGoodInc
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: FeelGoodInc » 2019.04.22. 15:24

@Zoli007

Hallottam már róla, de nagyon nem ismerem. Regisztrálok rá, ha annyira jó :)

FeelGoodInc
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: FeelGoodInc » 2019.04.22. 15:38

Sajnos a megerősítő emailjük nem jött meg, így nem tudom kipróbálni ezt az Ewerestet. A szabályzat linkjükön elérhető sötétszürke háttér alapon lévő fekete betűk sem nagyon győztek meg az oldal maradéktalan igényességéről. Az még rendben van hogy a dizájn purritán, mert az ízlés kérdése is lehet, de az olvashatalanság már nem annyira.

lengada
Felhasználó

Hozzászólás Szerző: lengada » 2019.05.13. 20:25

Már nem lehet ewerestre meghívó nélkül bejutni? És mit tud?

Az oldal támogatottságának mértéke: 1%

Kérjük támogasd oldalunk >>
Válasz küldése