Fórum szabályok
* Ezt a topicot újonnan regisztrált felhasználók csak olvashatják! (6 hsz-ig vagy újonc)
* Ebben a topicban CSAK KÉRNI LEHET!
* Felajánlani csak KÉRÉSRE lehet!
* Minden KÉRÉSNEK (csak KÉRÉS!) új topicot kell nyitni a "New Topic" gombal
* Ebben a topicban csak az első hozzászóló kérhet, a többiek felajánlhatnak csak!
* Meg kell indokolni miért kell a megívó!
* Meg kell adnod a letöltési és feltöltési sebességed!
* Meg kell adnod hogy mit ajánlasz fel a meghívóért!
* Torrent accot árulni csak egymásközt mailben szabad az oldal keretein kívül(A fórumon nem)! Ezalól kivételt képeznek az oldalt támogató userek?
* Aki ACCOT ÁRUL töröljük és beköpjük az adott tracker adminjainak is, úgyhogy csak óvatosan!
* Az oldalon anyagi juttatást torrent meghívóért felajánlani, illetve pénzt (Oldalunk szabályzata tiltja a meghívó pénzügyi kereskedelmét) torrent meghívóért tilos! Kivétel: Tánogatók!
* TILOS az oldalon saját és legfőképp más személyes adatát megosztani (polgárni név, személyiszám, egyéb személyhez köthető infók)
* Adott topicban ne kérd más oldal meghívóját! (PL: Bithumenben Ncore-t)

* Írj magadról néhány szót, új trackerekre való bejutás megkönnyítése érdekében! MAGAMRÓL !

Miért fontos ez?
A választ itt találod meg!

Figyelem! Az oldalon olyan emberek is megfordulhatnak, akik megpróbálnak átverni vagy lehúzni, ezért légy óvatos, és nézd meg kivel álsz szóba!
A nem megbízható emberekről érkező bejelentéseket itt olvashatjátok!
De vannak itt rendes emberek is! Akik már bizonyították becsületességüket. Őket megbízható személy rangal jelöljük

A fórum szabályainak be nemtartásából eredő károkért, csalók által okozott károkért az oldal felelősséget nem vállal!
nCore Hungary
Nem megbízható személyként van megjelölve

Felhívás account és meghívó cserékkel kapcsolatban!

Olvasatlan hozzászólás Szerző: nCore Hungary » 2012.03.10. 17:44

Oldalunkon elszaporodtak a mások kárára elkövetett csalások. Soha ne küldjetek előre meghívót, accountot, feltöltést olyan tagnak, aki újonc, vagy nemrég regisztrált, akivel kapcsolatban semmilyen infót nem találtok, hogy hiteles cseréket bonyolított-e volna le! Lelepleztünk egy csalót, aki már rengeteg nicknévvel regisztrált ide, és nagyon sok embert vert át! Ezért soha, senkinek előre ne küldjetek semmit, amíg teljesen meg nem bizonyosodtok szavahihetőségéről. És olvassátok el mindenképpen az illető hozzászólásait, szerepel-e dicsőségfalon, vagy a Csalók és svindlerek topicban! Így megelőzhető a baj! Csak így előzhető meg!

Az oldal támogatottságának mértéke: 1%

Kérjük támogasd oldalunk >>
fcbarca
Törzstag

Re: Felhívás account és meghívó cserékkel kapcsolatban!

Olvasatlan hozzászólás Szerző: fcbarca » 2012.03.10. 17:49

narancsfm írta:Oldalunkon elszaporodtak a mások kárára elkövetett csalások. Soha ne küldjetek előre meghívót, accountot, feltöltést olyan tagnak, aki újonc, vagy nemrég regisztrált, akivel kapcsolatban semmilyen infót nem találtok, hogy hiteles cseréket bonyolított-e volna le! Lelepleztünk egy csalót, aki már rengeteg nicknévvel regisztrált ide, és nagyon sok embert vert át! Ezért soha, senkinek előre ne küldjetek semmit, amíg teljesen meg nem bizonyosodtok szavahihetőségéről. És olvassátok el mindenképpen az illető hozzászólásait, szerepel-e dicsőségfalon, vagy a Csalók és svindlerek topicban! Így megelőzhető a baj! Csak így előzhető meg!
jól mondod...oda kell figyelni,én is nem egyszer előre küldem és 90%-ban nem kaptam semmit...
itt egy névsor a jó emberekről,akikkel cseréltem/cserélek szivesen,és megbizhatóak(bocsi ha valakit kihagytam...)
lo<3trance
zacc
ziccer
alabama
doky
Nyahh
olicsbody
Raptor2
satya7732
sonar
suttogo

zacc

Olvasatlan hozzászólás Szerző: zacc » 2012.03.10. 17:53

A lényeg, hogy új tagoknak semmit nem szabad előre küldeni ;)
Aláírtam...

fcbarca
Törzstag

Olvasatlan hozzászólás Szerző: fcbarca » 2012.03.10. 17:55

hát igen...de hova tünt 8 jó arcom,ezt magyarázzátok meg...
a tegnap még megvolt...

nCore Hungary

Olvasatlan hozzászólás Szerző: nCore Hungary » 2012.03.10. 17:59

Sajnos nem tudom, továbbítom a technikailag illetékesek felé a problémádat.

fcbarca
Törzstag

Olvasatlan hozzászólás Szerző: fcbarca » 2012.03.10. 20:22

narancsfm írta:Sajnos nem tudom, továbbítom a technikailag illetékesek felé a problémádat.
oké,remélem vissza állitják...

satya7732
Törölt tag

Olvasatlan hozzászólás Szerző: satya7732 » 2012.03.10. 20:38

fcbarca írta:
narancsfm írta:Oldalunkon elszaporodtak a mások kárára elkövetett csalások. Soha ne küldjetek előre meghívót, accountot, feltöltést olyan tagnak, aki újonc, vagy nemrég regisztrált, akivel kapcsolatban semmilyen infót nem találtok, hogy hiteles cseréket bonyolított-e volna le! Lelepleztünk egy csalót, aki már rengeteg nicknévvel regisztrált ide, és nagyon sok embert vert át! Ezért soha, senkinek előre ne küldjetek semmit, amíg teljesen meg nem bizonyosodtok szavahihetőségéről. És olvassátok el mindenképpen az illető hozzászólásait, szerepel-e dicsőségfalon, vagy a Csalók és svindlerek topicban! Így megelőzhető a baj! Csak így előzhető meg!
jól mondod...oda kell figyelni,én is nem egyszer előre küldem és 90%-ban nem kaptam semmit...
itt egy névsor a jó emberekről,akikkel cseréltem/cserélek szivesen,és megbizhatóak(bocsi ha valakit kihagytam...)
lo<3trance
zacc
ziccer
alabama
doky
Nyahh
olicsbody
Raptor2
satya7732
sonar
suttogo
Köszönöm.
Ez nagyon jól esett!

fcbarca
Törzstag

Olvasatlan hozzászólás Szerző: fcbarca » 2012.03.10. 20:59

nincsmit...csak tudatom az emberekkel kik a normálisak,akikben meglehet bizni

Nyahh

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Nyahh » 2012.03.10. 23:03

köszi fcbarca te is megbízható vagy

fcbarca
Törzstag

Olvasatlan hozzászólás Szerző: fcbarca » 2012.03.10. 23:32

köszi szépen

ziccer

Olvasatlan hozzászólás Szerző: ziccer » 2012.03.11. 00:06

énis köszönöm neked:)

lorand112

Olvasatlan hozzászólás Szerző: lorand112 » 2012.03.11. 08:16

Sziasztok : amim van : diablo acc ( jo aranyu ) diablo meghivo , teracod ac jo aranyu , ztracker acc 20 meghivoval rajta
ami erdekel jo aranyu bithorlo acc , vagy diablo bp ! akit erdekel irjon es megbeszeljuk reszletesebben

lorand112

Olvasatlan hozzászólás Szerző: lorand112 » 2012.03.11. 10:24

na senkit nem erdekel ?

fcbarca
Törzstag

Olvasatlan hozzászólás Szerző: fcbarca » 2012.03.11. 10:32

lorand112 írta:na senkit nem erdekel ?
ztacker accountért mit kérsz? :D

lorand112

Olvasatlan hozzászólás Szerző: lorand112 » 2012.03.11. 10:33

bithorlo acc vagy diablo bp :)

lo<3trance
Törzstag

Olvasatlan hozzászólás Szerző: lo<3trance » 2012.03.11. 10:49

lorand112 írta:Sziasztok : amim van : diablo acc ( jo aranyu ) diablo meghivo , teracod ac jo aranyu , ztracker acc 20 meghivoval rajta
ami erdekel jo aranyu bithorlo acc , vagy diablo bp ! akit erdekel irjon es megbeszeljuk reszletesebben
Minek írtad ezt ide?

lorand112

Olvasatlan hozzászólás Szerző: lorand112 » 2012.03.11. 10:51

mert ez a torrent accoc csereje tuttomal

nCore Hungary

Olvasatlan hozzászólás Szerző: nCore Hungary » 2012.03.11. 10:56

lorand!
Ez a topic a csalókkal szembeni elővigyázatosságról szól. Légyszi nyiss külön topicot a Torrent accok cseréje részen belül, amiben leírod, hogy mid van, és mire cserélnél!

lorand112

Olvasatlan hozzászólás Szerző: lorand112 » 2012.03.11. 10:59

rendben akkor en neztem el :)

Laci86
Rendfenntartó

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Laci86 » 2012.03.11. 13:20

Annyi bizonyos, hogy egy jó pár csalóval állunk jelenleg szemben és csak úgy lehet a támadásokat kivédeni, ahogy narancsfm írja. Én még tavaly kaptam meghívót az uBit-ra és az illetőnek csak bónuszpontot kellett volna csak átutalnom a Beloadra. Mivel ez neki nem sikerült, csak annyi kérése volt, hogy írjam fel a dicsőség falra (egy nagyon aranyos lányról van szó :) ). Persze fel is írtam, de rettenetesen kellemetlenül éreztem (érzem magam néha), hogy nem sikerült azt neki teljesíteni, amiért cserébe nekem elküldte a meghívót, de ebből nem származott baj. Ezért, hogy ez a bűntudat csökkenjen, kiküldtem másvalakinek egy majomparádé kódot ingyen és csak annyit mondtam: Használd egészséggel!! Azért meséltem ezt el, mert szól úgy egy közmondás, hogy jótett, helyébe jót várj! Tudom, hogy a csalókat is motiválja valami, de Én nem tudnék soha egy ilyen arcátlan dolgot elkövetni. Kérdeztem JOX barátunktól is, hogy ilyenkor nem érez egy csöppnyi lelkiismeret furdalást sem, de erre már nem válaszolt. Mindenesetre ha cseréltek valakivel, nem árt, ha tényleg leinformálható (Dicsőség falon utána nézni, vagy a Csalók és svindlerek között). Az IP cím bannolást akarom majd a vezetőség elé terjeszteni, nyitottam is erről egy topicot a szavazás keretein belül a "Csalók végleges kizárása" névvel. Ha gondoljátok, nézzetek bele és írjatok 1-2 mondatot hozzá. Előre is köszönöm!!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Üdv.: Laci86

lo<3trance
Törzstag

Olvasatlan hozzászólás Szerző: lo<3trance » 2012.03.11. 13:24

Laci86 írta:Annyi bizonyos, hogy egy jó pár csalóval állunk jelenleg szemben és csak úgy lehet a támadásokat kivédeni, ahogy narancsfm írja. Én még tavaly kaptam meghívót az uBit-ra és az illetőnek csak bónuszpontot kellett volna csak átutalnom a Beloadra. Mivel ez neki nem sikerült, csak annyi kérése volt, hogy írjam fel a dicsőség falra (egy nagyon aranyos lányról van szó :) ). Persze fel is írtam, de rettenetesen kellemetlenül éreztem (érzem magam néha), hogy nem sikerült azt neki teljesíteni, amiért cserébe nekem elküldte a meghívót, de ebből nem származott baj. Ezért, hogy ez a bűntudat csökkenjen, kiküldtem másvalakinek egy majomparádé kódot ingyen és csak annyit mondtam: Használd egészséggel!! Azért meséltem ezt el, mert szól úgy egy közmondás, hogy jótett, helyébe jót várj! Tudom, hogy a csalókat is motiválja valami, de Én nem tudnék soha egy ilyen arcátlan dolgot elkövetni. Kérdeztem JOX barátunktól is, hogy ilyenkor nem érez egy csöppnyi lelkiismeret furdalást sem, de erre már nem válaszolt. Mindenesetre ha cseréltek valakivel, nem árt, ha tényleg leinformálható (Dicsőség falon utána nézni, vagy a Csalók és svindlerek között). Az IP cím bannolást akarom majd a vezetőség elé terjeszteni, nyitottam is erről egy topicot a szavazás keretein belül a "Csalók végleges kizárása" névvel. Ha gondoljátok, nézzetek bele és írjatok 1-2 mondatot hozzá. Előre is köszönöm!!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Ez milyen igaz... :)

nCore Hungary

Olvasatlan hozzászólás Szerző: nCore Hungary » 2012.03.11. 13:53

Laci86 írta:Annyi bizonyos, hogy egy jó pár csalóval állunk jelenleg szemben és csak úgy lehet a támadásokat kivédeni, ahogy narancsfm írja. Én még tavaly kaptam meghívót az uBit-ra és az illetőnek csak bónuszpontot kellett volna csak átutalnom a Beloadra. Mivel ez neki nem sikerült, csak annyi kérése volt, hogy írjam fel a dicsőség falra (egy nagyon aranyos lányról van szó :) ). Persze fel is írtam, de rettenetesen kellemetlenül éreztem (érzem magam néha), hogy nem sikerült azt neki teljesíteni, amiért cserébe nekem elküldte a meghívót, de ebből nem származott baj. Ezért, hogy ez a bűntudat csökkenjen, kiküldtem másvalakinek egy majomparádé kódot ingyen és csak annyit mondtam: Használd egészséggel!! Azért meséltem ezt el, mert szól úgy egy közmondás, hogy jótett, helyébe jót várj! Tudom, hogy a csalókat is motiválja valami, de Én nem tudnék soha egy ilyen arcátlan dolgot elkövetni. Kérdeztem JOX barátunktól is, hogy ilyenkor nem érez egy csöppnyi lelkiismeret furdalást sem, de erre már nem válaszolt. Mindenesetre ha cseréltek valakivel, nem árt, ha tényleg leinformálható (Dicsőség falon utána nézni, vagy a Csalók és svindlerek között). Az IP cím bannolást akarom majd a vezetőség elé terjeszteni, nyitottam is erről egy topicot a szavazás keretein belül a "Csalók végleges kizárása" névvel. Ha gondoljátok, nézzetek bele és írjatok 1-2 mondatot hozzá. Előre is köszönöm!!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Laci!

Az IP bann tudod meddig jó? Kb két percig. A tegnapi szerencsétlen is folyton új és új proxyval jött fel. Aztán elkezdtem deaktiválni az összes nickjét. Rácseszett, mert most már a neve is megvan BeLoad-on, így vélhetőleg onnan is, és minden más torrent oldalról kirúgják a francba. Persze attól még banoljuk az IP-jeiket is, hogy ne legyen olyan könnyű a dolguk.

Laci86
Rendfenntartó

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Laci86 » 2012.03.11. 14:38

narancsfm írta:
Laci!

Az IP bann tudod meddig jó? Kb két percig. A tegnapi szerencsétlen is folyton új és új proxyval jött fel. Aztán elkezdtem deaktiválni az összes nickjét. Rácseszett, mert most már a neve is megvan BeLoad-on, így vélhetőleg onnan is, és minden más torrent oldalról kirúgják a francba. Persze attól még banoljuk az IP-jeiket is, hogy ne legyen olyan könnyű a dolguk.
Ez csak egy ötlet volt az IP cím bannolás, de ezek után én is tisztába voltam vele a dinamikus IP miatt. Úgy véltem, hogy az IP cím szűrés TALÁN ad egy plusz védelmi vonalat amely megvédi a becsületes és megbízható személyeket a csalók és svindlerektől. Nyitva tartom a szemem és ha netán talán találok egy gyanús figurát okvetlen szólok Neked PM-ben!

orange

Olvasatlan hozzászólás Szerző: orange » 2012.05.30. 11:26

UJTAGOKNAK MÉRNE VALAKI NORMÁLIS NA tisztelet a kivételnek.

lo<3trance
Törzstag

Olvasatlan hozzászólás Szerző: lo<3trance » 2012.05.30. 16:51

orange írta:UJTAGOKNAK MÉRNE VALAKI NORMÁLIS NA tisztelet a kivételnek.
'UJTAGOKNAK MÉRNE...' mit? Mi van az új tagokkal?

pamutcsiga
Törölt tag

Olvasatlan hozzászólás Szerző: pamutcsiga » 2012.05.30. 17:23

Mert a régiek,már bizonyítottak...
Az új tagok meg ne jöjjenek,hogy van ez meg az,de előre nem,mert már átverték...Hát közlöm,engem is átvertek,és??

lo<3trance
Törzstag

Olvasatlan hozzászólás Szerző: lo<3trance » 2012.05.30. 17:42

pamutcsiga írta:
Az új tagok meg ne jöjjenek,hogy van ez meg az,de előre nem,mert már átverték...Hát közlöm,engem is átvertek,és??
Pontosan, minket, régi tagokat már nem egyszer vertek át, az esetek nagy többségében új tagok, ezért nem küldünk előre. Ha új vagy, akkor bizonyítanod kell, mármint te kell előre küldd egy régebbi tagnak, aki már bizonyított. EGYSZERŰ!

Laci86
Rendfenntartó

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Laci86 » 2012.05.30. 18:42

lo<3trance írta:
pamutcsiga írta:
Pontosan, minket, régi tagokat már nem egyszer vertek át, az esetek nagy többségében új tagok, ezért nem küldünk előre. Ha új vagy, akkor bizonyítanod kell, mármint te kell előre küldd egy régebbi tagnak, aki már bizonyított. EGYSZERŰ!
Pontosan! Újoncok küldenek előre! Ha újonc felkerül a dicsőség falra, akkor már nyugodt szívvel lehet újoncnak előre küldeni!

Prototype

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Prototype » 2012.06.06. 12:38

Szerintem is

zakkant
Törzstag

Olvasatlan hozzászólás Szerző: zakkant » 2012.07.20. 16:59

Engem még nem vertek át:)Lehet hogy szerencsém volt:)

Az oldal támogatottságának mértéke: 1%

Kérjük támogasd oldalunk >>
Lezárt