Fórum szabályok
Ide írhattok olyan infókat, amik egy adott torrent tracker életében történnek, illetve adatokat szolgáltathattok az adott torrentoldal állapotáról, mint userek, szerverállapot, stb

Kéregetni accokat, meghívókat, ebben a topicban TILOS! Törléssel jutalmazzuk!
CCK
Tag

Diablo Torrent : Feltöltési szabályzat változás

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CCK » 2017.02.25. 12:44

Diablo Torrent : Feltöltési szabályzat változás

Egy apró változás történt a Feltöltési szabályzatban.

Amit tilos feltölteni:
Cam kategóriában sample nélküli feltöltéseket! Ha eredeti release és nincs benne gyárilag sample, akkor tiltott!(Új)

Tehát NoGrp Cam-ba bele lehet tenni a samplét és úgy feltenni, de eredeti releasen nem lehet továbbra sem változtatni. Ha az eredeti release nem tartalmaz samplét, nem mehet fel.

Ez a Ti érdeketeket szolgálja, mert így sample alapján el tudjátok dönteni, megfelelő e a film minősége számotokra.
Üdv ... CCK ...

Az oldal támogatottságának mértéke: 1%

Kérjük támogasd oldalunk >>
Okoskaa
Nem megbízható személyként van megjelölve

Re: Diablo Torrent : Feltöltési szabályzat változás

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Okoskaa » 2019.03.25. 12:32

A diabló torrenttől csak a torrentek.info kapott hivatalos engedéyt publikálni. :) Szóval a forrás: https://torrentek.info
Diablo Torrent: Híreink közzététele!

Híreink kimásolására, nyilvános helyen való megosztására egyedül a United Torrent Society - TORRENTEK.info - Torrent oldal figyelő, forum, hirportal! oldalnak adtunk engedélyt!

Diablo Torrent staff

FeelGoodInc
Adminisztrátor

Olvasatlan hozzászólás Szerző: FeelGoodInc » 2019.03.25. 17:17

Szerintem meg bárki publikálhat mindenről. Jó hogy nem már legközelebb Orbán Viktor mondja meg, hogy ki hol és mit írhat róla 😂

Okoskaa

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Okoskaa » 2019.03.25. 17:37

A neten minden publikus és bizony minden valaki tulajdona. Ha te a google-ból megosztasz egy képet még az is lehet jogvédett. :D Bizony, mindenre engedély kell. De mint fentebb írtam, ha linkeled a forrást levéded magad.

UI: Majd ha te saját magad írsz valamiről önerőből mellőzve mindenki mást, akkor az a te szellemi terméked lesz. Kvázi a te tulajdonod.

FeelGoodInc
Adminisztrátor

Olvasatlan hozzászólás Szerző: FeelGoodInc » 2019.03.25. 17:46

Torrent oldalakról információkat közzétenni csak forrásokra támaszkodva lehet, azt nem a kisújjából szopja az ember.

Ha XY kép jogvédett, akkor arról az illetőnek papírokkal kell rendelkeznie, hogy azt egy jogvédő egyesületnél bejegyeztette, anélkül mehet a Polgár Jenőhöz a hivatalba 😃

Okoskaa

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Okoskaa » 2019.03.26. 14:47

Igen ám, de te honnan tudod, hogy az illetőnek van-e papírja róla? Az nem derül ki, csak miután megkersnek és megmutatják. :D Szóval mindig van rizikó. Én csupán ezt kívántam demonstrálni, nem pedig megszabni neked, hogy mit csinálj. Én ezt amúgy se tehetem meg. Minden egyén önálló akarattal rendelkezik, ami saját döntésekhez vezet.

De minden döntés következményekkel is jár. Csupán erre kívántam felhívni a figyelmet. Az általam említett esetekben bizonyítani tudom, h lehetnek jogi következmények. A többi ami nem érint, nem érdekel.

Nézd a jó oldalát. Lett hsz. :)

FeelGoodInc
Adminisztrátor

Olvasatlan hozzászólás Szerző: FeelGoodInc » 2019.03.26. 21:19

Így van, ha akarnak valamit, akkor megkeresnek és megmutatják a papírjukat. Így van ez akkor is, ha egy zenei művet vagy filmet teszek fel a netre. Ha valaki azzal jön, hogy az jogvédett, akkor mutassa a papírját erről és eltávolítom a tartalmat, ennyi.

Laci86
Rendfenntartó

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Laci86 » 2019.03.29. 00:03

Okoskaa írta:
2019.03.26. 14:47
Igen ám, de te honnan tudod, hogy az illetőnek van-e papírja róla? Az nem derül ki, csak miután megkersnek és megmutatják. :D Szóval mindig van rizikó. Én csupán ezt kívántam demonstrálni, nem pedig megszabni neked, hogy mit csinálj. Én ezt amúgy se tehetem meg. Minden egyén önálló akarattal rendelkezik, ami saját döntésekhez vezet.

De minden döntés következményekkel is jár. Csupán erre kívántam felhívni a figyelmet. Az általam említett esetekben bizonyítani tudom, h lehetnek jogi következmények. A többi ami nem érint, nem érdekel.

Off:

Na figyi! Én azt javaslom, hogy ne fenyegetőzz! Az oldal, amit itt reklámozol, egy lenyúlt adatbázissal lett feltöltve! Ja, hogy ezt már nem említed meg? Eskü nem akarok politizálni, de már azt csináljátok, mint a fidesz! Ellehetetleníteni mindenkit, aki a Ti eszméitekkel nem ért egyet, továbbá a konkurenst mindenféle törvénytelen és durva eszközökkel igyekeztek elhallgattatni, vagy éppen lejárató cikket írtok azon személyekről, vagy éppen oldalakról, amik piszkálják a szemeteket, mindeközben olyannal vádoltok meg felhasználókat és oldalakat, amiket Ti követtek el! Ez elég szánalmas és beteges! Nem kell itt semmit se demonstrálni Okoskaa, ezt már mindenkinél bejátszottátok! De ha esetleg nem tudnád miről van szó, itt van: https://www.torrentek.org/2019/03/15/el ... omment-133
Üdv.: Laci86

FeelGoodInc
Adminisztrátor

Olvasatlan hozzászólás Szerző: FeelGoodInc » 2019.03.29. 12:17

😮

FeelGoodInc
Adminisztrátor

Olvasatlan hozzászólás Szerző: FeelGoodInc » 2019.03.29. 12:21

Ezt az alapszintű lenézést, de azért számít neki hogy innen is legyen az oldalára mutató link 😂
.

FeelGoodInc
Adminisztrátor

Olvasatlan hozzászólás Szerző: FeelGoodInc » 2019.03.29. 12:31

Nem töltött mélyálomban egy percet sem az oldal, igaz volt egy jópár éves időszak, amíg nem ez az oldal volt a "most important" az életemben és a látogatottság sem volt túl nagy, de azért döcögött.
Igen volt kapcsolatunk az Ncore Hungary-val, akivel nem vagyok egy személy. És a Downlinkz tulaja sem egyenlő az Ncore Hungary mögött álló személlyel vagy személyekkel (azért írom így mert a rendes polgári nevét én sem tudom). De vele megszakítottuk a kapcsolatot, így az oldalnak már semmi köze hozzá. Nem mintha hallottam volna olyasmit, hogy valamikor is átvágott volna meghívóval. Ha ezt hallottuk volna, már előbb menesztjük, pé-nz ide vagy oda

FeelGoodInc
Adminisztrátor

Olvasatlan hozzászólás Szerző: FeelGoodInc » 2019.03.29. 12:36

Szóval hogy becsaptunk volna bárkit is, vagy lehúztunk volna, az nettó hazugság. Aki igényelt az kapott meghívót a fórum tagoktól, aki türelmetlen volt az megvette, ennyi. Senki nem volt megkárosítva

FeelGoodInc
Adminisztrátor

Olvasatlan hozzászólás Szerző: FeelGoodInc » 2019.03.29. 12:39

"számtalan kéretlen levelet küldtek"

Másik nettó hazugság. Mi csak a fórum felhasználóinak küldtünk levelet, akik a regisztrációjukkal elfogadták, hogy hírlevelet kaphatnak, amiről lehetőségük van leiratkozni. Ez most is így van ha rákattintasz a regisztráció linkre.

FeelGoodInc
Adminisztrátor

Olvasatlan hozzászólás Szerző: FeelGoodInc » 2019.03.29. 12:41

Na megyek mert dolgom van, este folytatom a cikkük hazugságait és kérünk egy helyreigazítást, majd indítunk egy becsület sértési pert, ha ennek nem tesznek eleget 😃

Okoskaa

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Okoskaa » 2019.04.08. 16:11

FeelGoodInc írta:
2019.03.29. 12:21
Ezt az alapszintű lenézést, de azért számít neki hogy innen is legyen az oldalára mutató link 😂
.
Nem a link számít, hanem az, hogyha már a munkákból éltek, legalább ne tagadjátok le. Annyi legyen bennetek, hogy megköszönitek. Nem mi kértük hogy felgyere és másolgass. Ezt azért jóelőre szögezzük le. :) Neked abból semmi károd nem származik, hogy egy linket kiraksz. De gondolom szégyelled, hogy nincs saját ötleted és nem szeretnéd ha kiderülne mit honnan másolgatsz. :)

Ha nem alukáltál volna évekig akkor tudnád, hogy a tagjaitok több tucat linket helyeztek el itt az infóról. :D

search.php?st=0&sk=t&sd=d&sr=posts&keyw ... o&start=60

Na bumm. :DDDDDDDDDDDDD Egy ujabb badarság került megcáfolásra. :D

Okoskaa

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Okoskaa » 2019.04.08. 16:23

Laci86 írta:
2019.03.29. 00:03
Okoskaa írta:

Off:

Na figyi! Én azt javaslom, hogy ne fenyegetőzz! Az oldal, amit itt reklámozol, egy lenyúlt adatbázissal lett feltöltve! Ja, hogy ezt már nem említed meg? Eskü nem akarok politizálni, de már azt csináljátok, mint a fidesz! Ellehetetleníteni mindenkit, aki a Ti eszméitekkel nem ért egyet, továbbá a konkurenst mindenféle törvénytelen és durva eszközökkel igyekeztek elhallgattatni, vagy éppen lejárató cikket írtok azon személyekről, vagy éppen oldalakról, amik piszkálják a szemeteket, mindeközben olyannal vádoltok meg felhasználókat és oldalakat, amiket Ti követtek el! Ez elég szánalmas és beteges! Nem kell itt semmit se demonstrálni Okoskaa, ezt már mindenkinél bejátszottátok! De ha esetleg nem tudnád miről van szó, itt van: https://www.torrentek.org/2019/03/15/el ... omment-133
Szia kedves laci86! Ha megszólítasz valakit, akkor azért illik köszönni. :) Érdekes, hogy évekig ide se dugod a képedet, de ha kavarni, offolni, spicliskedni kell, akkor hirtelen megjelensz. Meg lehet nézni hány bejegyzést szültél ide az elmúlt időszakban. :) De ha cirkusz van, te jössz és ráteszel 1-2 lapáttal.

Ahogy átnyálaztam az oldalt kiderült, hogy bizony te elöbb linkelted itt a torrentek.infot mint én magam:

Kép

Szóval ha az én tevékenységem reklámozásnak minösül, akkor a tiéd minek? :D De milyen érdekes, amíg a tagja voltál az infónak még itt is linkelgetted, de miután kiraktak téged, hírtelen az egész oldal xar, meg lopott lett. :D

Amit ide összehordtál az csupán a világtalanok szóbeszédje. Ha valakivel problémád van, akkor intelligens felnőtt ember módjára próbáld megbeszélni vele. Mert ez amit most csinálsz nem csak rád nézve szégyen, de mindenki másra is aki valaha is ismert téged. Próbáld össze szedni a gondolataidat és keress meg privát. :) De itt is hisztizhetsz tőlem, mi jól mulatunk. :D Ennyit rólad, köszi a részvételt.

Érdekes dolgok vannak ám itt. Linkek, reklámozás az bűn, de a lopás nem az. LOL! De itt bővebben is leírtam a véleményemet: valasz-a-torrentek-info-lejararto-cikke ... tml#p69145

FeelGoodInc
Adminisztrátor

Olvasatlan hozzászólás Szerző: FeelGoodInc » 2019.04.08. 20:29

Okoskaa írta:
2019.04.08. 16:11

... nincs saját ötleted ...
Ha nem alukáltál volna évekig akkor tudnád, hogy a tagjaitok több tucat linket helyeztek el itt az infóról. :D

search.php?st=0&sk=t&sd=d&sr=posts&keyw ... o&start=60

Na bumm. :DDDDDDDDDDDDD Egy ujabb badarság került megcáfolásra. :D
Híreknél nincs saját ötlet, a hírek nem saját ötletböl szoktak kipattanni az emberek fejéből, de ezt már leírtam vagy ezersz is, már úgy érzem.

Nem számított akkor sem és most sem számít, hogy link van elhelyezve, az oldalatokra, azért nem is lettek törölve. Nekem ezzel soha nem volt bajom, csak a lenézés ami elszomorít, persze az sem olyan mélyen, hogy picsogjak miatta :D

Okoskaa

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Okoskaa » 2019.04.08. 22:02

Viselkedj úgy, hogy a másik parnerként kezeljen. Ne mond, hogy több helyről van egy infó, ha tudod, hogy csak egy oldal írta meg. :) Ha így teszel máris rengeteget haladunk előre. Nekem amúgy semmi bajom veled nincs okod szomorkodni XD

Laci86
Rendfenntartó

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Laci86 » 2019.04.09. 01:44

Okoskaa írta:
2019.04.08. 16:23
Laci86 írta:
2019.03.29. 00:03
Okoskaa írta:

Off:

Szia kedves laci86! Ha megszólítasz valakit, akkor azért illik köszönni. :) Érdekes, hogy évekig ide se dugod a képedet, de ha kavarni, offolni, spicliskedni kell, akkor hirtelen megjelensz. Meg lehet nézni hány bejegyzést szültél ide az elmúlt időszakban. :) De ha cirkusz van, te jössz és ráteszel 1-2 lapáttal.

Ahogy átnyálaztam az oldalt kiderült, hogy bizony te elöbb linkelted itt a torrentek.infot mint én magam:

Kép

Szóval ha az én tevékenységem reklámozásnak minösül, akkor a tiéd minek? :D De milyen érdekes, amíg a tagja voltál az infónak még itt is linkelgetted, de miután kiraktak téged, hírtelen az egész oldal xar, meg lopott lett. :D

Amit ide összehordtál az csupán a világtalanok szóbeszédje. Ha valakivel problémád van, akkor intelligens felnőtt ember módjára próbáld megbeszélni vele. Mert ez amit most csinálsz nem csak rád nézve szégyen, de mindenki másra is aki valaha is ismert téged. Próbáld össze szedni a gondolataidat és keress meg privát. :) De itt is hisztizhetsz tőlem, mi jól mulatunk. :D Ennyit rólad, köszi a részvételt.

Érdekes dolgok vannak ám itt. Linkek, reklámozás az bűn, de a lopás nem az. LOL! De itt bővebben is leírtam a véleményemet: valasz-a-torrentek-info-lejararto-cikke ... tml#p69145
Na, akkor köszönök: Hello (Remélem ezzel nem gázoltam bele az így is szétzilált törékeny kis lelki világodba! :mrgreen: )

Semmit nem változtál! Ugyanaz a pökhendi, kioktató arrogáns stílussal jöttél ide, bravó! Azzal, hogy Te idejössz, elkezdesz pattogni, mint kecskesz*r a deszkán, nem Engem minősítesz! Látom, még most sem vagy tisztában pár dologgal! Szerintem a spicliskedésről Te többet tudsz ugyebár, de ahogy látom a személyeskedést és a fenyegetőzést még most is előkelően alkalmazod! Én azt javaslom Neked, hogy egyengesd az oldalad útját (amit domainnel és adatbázissal együtt nyúltál le anno pár évvel ezelőtt). Senki se b*szogat, a kivert lőtéri kutyát se érdekli, hogy hogyan vergődsz! Inkább tedd össze a két kezed és adj hálát a jóistennek, hogy nem egy etikus hackert, vagy az adatvédelmi hatóságot küldtek Rád, de ha ezt így folytatod, kettő közül előbb-utóbb valamelyik bekövetkezhet! Te beszélsz Nekem intelligens felnőtt ember viselkedésről, holott már sokadjára jöttél át ide hisztizni és a bazári majmot játszani! Tudod kettőnk közt az a különbség, hogy Én nem mászkálok bele más fiókjába és nem turkálok bele harmadik személyként más levelezéseibe! Erről nem dicsekedsz? A kiállás után 3 nick-kel jöttél Nekem a régi UTS fórumon (az egyesülés előtt, szerintem még élénken emlékszel egy "Dark és a Domain" című topicra), ahol tök jól elbeszélgettél Magaddal! Kit akarsz h*lyére venni TE SZERENCSÉTLEN?! Már nem egyszer mondtam, de most is mondom: Tipli vissza saját térfélre és ott pattogj!

Tudod van élet a fórumon túl is! Normális ember eljár dolgozni és nem a f*szát veri a gép előtt, mint ahogy azt Te teszed 0-24 órában. Ja, hogy ez már annyira nem lényeges? :lol: Figyi! Normális munkám van és céges megbízásból voltam kint 2 hetet Németországban is! Járj csak el szépen Te is dolgozni és járd be azt az utat, amit Én bejártam! Addig amíg erre nem vagy hajlandó, az Én szememben egy ORBITÁLISAN NAGY NULLA vagy! Decemberben váltottam szolgáltatót, ha nagyon akarnám, belátogathatok az oldaladra, sőt! Még be is regelhetek úgy, hogy Te nem is sejtenéd, hogy az oldaladon járok, de nem teszem! Valahol sajnállak, hogy a lelki frusztrációt az oldaladon lévő tagokon vezeted le és bárhova beteszed a lábad, kihajítanak páros lábbal, mint macskát sz*rni, mert egyszerűen lételemed az, hogy valakibe beleköss! Ha netán túl unalmasnak tűnik az életed, mész és egyből feltöréssel kísérletezel, vagy éppen gondolsz egyet, átlátogatsz másik fórum oldalra és egyből kötekedni kezdesz. Most amit belinkeltél az a hozzászólás még abból a korból való, amikor még az oldalnak egy normális, tisztességes tulaja volt és volt is élet rajta! Most meg? Inkább hagyjuk! Beleálltál a meghívóvadász tagjaiba, mert ott se bírtál Magaddal és kihajítottak, aztán Őket is elkezdted ekézni! Aztán jöttél ide pattogni, hogy itt is gerjeszd a feszültséget, majd Steelhammer jogosultságát kihasználva Engem innen kitiltottál, aztán verted a melled, hogy "Neked egy mod nem akadály!" Csak azt elfelejtetted említeni, hogy ha Stellhammer nem rendfenntartó, akkor ezt a gusztustalan aljas húzást nem tudtad volna kivitelezni! Ez sem lényeges, ugye? A sok majmolás közepette meg azt felejtetted el, hogy a Te oldaladdal ellentétben a többi fórum önerőből jutott el oda, ahol most van, Te pedig egy komplett adatbázist nyúltál le és mindenkit igyekszel befeketíteni (egyre galádabb és szánalmasabb módon), aki nem ért Veled egyet!

Már előre látom, hogy készül Nekem is egy lejárató cikk, de Én már ezzel úgy vagyok, hogy lesz*rom! A saját oldalad arra használod fel, hogy kihisztizd és kitombold Magad, ezzel csupán annyi a baj, hogy a normális fórumozó réteg már szánalommal néz az erőlködésedre! A normális fórumozó réteg tudja, hogy Te mentálisan és pszichésen is menthetetlen vagy, mert normális ember nem indít bosszú hadjáratot azért, mert senki se foglalkozik vele! Már Mindenki úgy van Veled, hogy nem éri meg egy retardált majommal veszekedni, mert csak felesleges idő- és energia pocsékolás! Egy olyan oldallal feszengsz, amit más épített fel hosszú évek áldozatos munkájával és jössz Te, aki tönkrevág mindent! Na látod?
EZ VAGY TE! Nem tetszik? Változtass rajta, de senki feje felett se törj pálcát, már így is rengeteg haragost szereztél Magadnak, de egyet jól jegyezz meg: Ahol Én vagyok, ott Neked hatalmad sosem lesz!
Üdv.: Laci86

FeelGoodInc
Adminisztrátor

Olvasatlan hozzászólás Szerző: FeelGoodInc » 2019.04.09. 20:35

Ahogy nézem már készült is, az OFF topicban megtalálható.
off-topic.html

laci86-teveszei-d-t17256.html

Ezt a topicot pedig hagyjuk lezárva, ne ezt OFF-oljuk szét.
Mindenki had mondja el az érveit ellenérveit, mielőtt a TORRENT FAN azzal lesz vádolva, hogy itt gátat szabunk a szólás szabadságnak meg, hogy diktatúra van meg ilyenek. 😂

Az oldal támogatottságának mértéke: 1%

Kérjük támogasd oldalunk >>
Lezárt