Fórum szabályok
Figyelem! Az oldalon tilos bármilyen nemű kereskedelmi üzletelés! Az ebből adódó kellemetlenségekért, és a szabályzat be nem tartásából eredő károkért az oldal üzemeltetői semmilyen felelősséggel, kártérítéssel nem tartoznak!

A fórum szabályainak betartásával rengeteg kellemetlenségtől megóvhatod magad. Az oldal szabályait a ti védelmetek érdekében találtuk ki!

Soha ne add ki az oldalon személyes adataidat, ne adj ki pénzt (Oldalunk szabályzata tiltja a meghívó pénzügyi kereskedelmét) olyanra, amit ingyen is megkaphatsz!
kohazi
Felhasználó

csaló reining.m

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kohazi » 2017.02.21. 16:25

Sziasztok az oldal szabályzatával ellentétesen árulja az N core meghívókat TILOS ért ami itt már szabály szegés / felajánlás után uzenetben írja hogy ez TILOS fog kerülni ingyen nem juthatsz be a legnagyobb torrent oldalra és azzal védekezett hogy ő is vette annó a meghívóját ! Hát szerintem ki8kéne végre zárni innen mert már más is jelezte hogy problémás ! Ne itt árusítja itt TILOS!!

Az oldal támogatottságának mértéke: 1%

Kérjük támogasd oldalunk >>
ylk24
Tag

Re: csaló reining.m

Olvasatlan hozzászólás Szerző: ylk24 » 2017.02.25. 16:57

Nekem is pénzért (Ne üzletelj mert itt tilos) akarta adni a meghívót vagy 2-3 hónapja ,
én pénzt (Oldalunk szabályzata tiltja a meghívó pénzügyi kereskedelmét) nem adok érte mondtam neki még emailbe beszéltem vele

Laci86
Rendfenntartó

Re: csaló reining.m

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Laci86 » 2017.04.01. 12:40

Már korábban megkapta az Üzletember jelölést. Tudtok Nekem küldeni PM váltásokat?
Üdv.: Laci86

Az oldal támogatottságának mértéke: 1%

Kérjük támogasd oldalunk >>
Válasz küldése