FeelGoodInc
Adminisztrátor

Amikor a pszichopata beleköt az elgépelésbe

Olvasatlan hozzászólás Szerző: FeelGoodInc » 2019.07.07. 01:42

elgepeles.jpg
Elgépelés
elgepeles.jpg (52.1 KiB) Megtekintve 79 alkalommal

Amikor már annyira pszichózisban vagy, hogy és esz a penész az irigykedéstől és nem tudsz már máshoz folyamodni, minthogy belekötsz egy elgépelési hibába, ami azóta javítva lett :)
Szerencsétlen TORRENT.orgiás adminunknak van egy olyan mániája, hogy azt hiszi, mindenki az ő oldalát nézi és onnan keresi még a YouTube(!) videókat is, ezért még elvárná, hogy az ő „pöcegödrét” jelöljük meg forrásként egy YouTube(!) videónál :lol: :lol: :lol:
Újabb hamis állítás! 1 hónapja keresem a videót? Te szívsz valamit biztos :D Nem foglalkoztam azzal a videóval egy percet sem azóta. A komment belinkelése előtt 10percel gondoltam rákeresek, hogy Veterán1984 kifejezésre hátha találok még valamit és ezt dobta ki a YouTube(!), mivel ott kerestem rá, nem a ti „pöcegödrötökön”, mert még a lejárató cikkeiteket sem volt időm elolvasni, csak gyorsan átpörgetni, majd a te oldaladon keresgélek az Estone ügyben. (Facepalm :lol: ) Ha annyira érdekelne az ügy akkor felmennék magára az Estone oldalára és ott utánanéznék vagy kérdeznék, de nem foglalkozom vele, egyrészt mert időm nincs, másrészt pedig olyan kis kaliberű ügy ez, hogy érdemben foglalkozni vele csak egy video belinkelés erejéig érdemes talán.

Az oldal támogatottságának mértéke: 1%

Kérjük támogasd oldalunk >>
FeelGoodInc
Adminisztrátor

Re: Amikor a pszichopata beleköt az elgépelésbe

Olvasatlan hozzászólás Szerző: FeelGoodInc » 2019.07.07. 01:52

Most láttam meg nemrég, hogy szegény azzal töltötte az eddigi nyarat, hogy az oldalát velünk a „TORRENT FUNOKKAL” (ahogy ő nevezi a „pöcegödör” elnevezés mellet) illetve velem az oldal vezetőjével töltse fel. Komolyan sajnálom szegény pszichológiai esetet. :lol:

Előzmény:
torrent-orgiaseknal-megint-a-torrentfan ... 17419.html

Az oldal támogatottságának mértéke: 1%

Kérjük támogasd oldalunk >>
Válasz küldése