Itt lehet jelenteni, ha egy USER átvágott vagy megpróbált becsapni (Pl nem tartotta be az ígéretét)

* Hamisan megvádolt userek
Olyan témák kerülnek ide, amik be lettek küldve a Csalók és svindlerek témába, de a beküldőnek nem sikerült igazolni állítását, vagy a megvádoltnak sikerült a vádak alól tisztáznia magát!
Fórum szabályok
Figyelem! Az oldalon tilos bármilyen nemű kereskedelmi üzletelés! Az ebből adódó kellemetlenségekért, és a szabályzat be nem tartásából eredő károkért az oldal üzemeltetői semmilyen felelősséggel, kártérítéssel nem tartoznak!

A fórum szabályainak betartásával rengeteg kellemetlenségtől megóvhatod magad. Az oldal szabályait a ti védelmetek érdekében találtuk ki!

Soha ne add ki az oldalon személyes adataidat, ne adj ki pénzt (Oldalunk szabályzata tiltja a meghívó pénzügyi kereskedelmét) olyanra, amit ingyen is megkaphatsz!

vilmos77 alias okka

HozzászólásSzerző: eycos » 2014.06.20. 08:41

üdv
itt kért meghivot adtam nekei erre arány csalás miatt kirakták az ncoré-rol azt jutalmaztak egy macisajttal érte ott
------------------------
POÉNSZIGET :)
------------------------

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára eycos 2014.06.22. 20:00-kor.
eycos
Törölt tag

Ajánlod eycos -t?

vilmos77 alias okka

Hirdetés

KÉRJÜK TÁMOGASD OLDALUNKAT A MŰKÖDÉSBEN !!!

Sponsor

Re: vilmos77

HozzászólásSzerző: Laci86 » 2014.06.20. 18:21

eycos írta:üdv ennen a delikvensnek senki neadjon meghivot csalás miatt kirakták az ncoré-rol

Nem írtad el véletlenül a nick nevet? Nincs vilmos77 nevű felhasználó! Ha teszel bejelentést, egy picit bővebben írd le, hogy mi történt!
------------------------
------------------------

Üdv.: Laci86
Laci86

Rendfenntartó
Ajánlod Laci86 -t?

Re: vilmos77

HozzászólásSzerző: eycos » 2014.06.22. 20:01

Laci86 írta:
eycos írta:üdv ennen a delikvensnek senki neadjon meghivot csalás miatt kirakták az ncoré-rol

Nem írtad el véletlenül a nick nevet? Nincs vilmos77 nevű felhasználó! Ha teszel bejelentést, egy picit bővebben írd le, hogy mi történt!

szia javitva mérgemben a regelt nevet irtam ki ide
------------------------
------------------------

eycos
Törölt tag

Ajánlod eycos -t?

Re: vilmos77 alias okka

HozzászólásSzerző: Laci86 » 2014.06.24. 19:32

Okka már korábban jelölést kapott alaptalan vádaskodása miatt. Először 1 hónap warn-nal jutalmaztuk, majd kiderült, hogy van egy másik -"Csaken" nevű- nickje is. Aztán visszajött még 1 névvel, de annak a neve nem jut az eszembe. Mikor történt a csalás?
------------------------
------------------------

Laci86

Rendfenntartó
Ajánlod Laci86 -t?

HozzászólásSzerző: 0Evi0 » 2014.06.24. 21:45

Ha jól rémlik okka, csakén, antal3 vagy hány, Matild, meg a fene tudja..
------------------------
------------------------

0Evi0

Törzstag
Ajánlod 0Evi0 -t?

HozzászólásSzerző: eycos » 2014.06.25. 09:12

Laci86 írta:Okka már korábban jelölést kapott alaptalan vádaskodása miatt. Először 1 hónap warn-nal jutalmaztuk, majd kiderült, hogy van egy másik -"Csaken" nevű- nickje is. Aztán visszajött még 1 névvel, de annak a neve nem jut az eszembe. Mikor történt a csalás?

20.-án jött az ncorén a figyelmeztetés érte tehát vagy aznap vagy elötte csinált csalást.
------------------------
------------------------

eycos
Törölt tag

Ajánlod eycos -t?

HozzászólásSzerző: Laci86 » 2014.06.25. 11:41

0Evi0 írta:Ha jól rémlik okka, csakén, antal3 vagy hány, Matild, meg a fene tudja..

Igen, így már rémlik! :D

Okka először Tfan-t vádolta meg alaptalanul, ráadásul a tettére sem adott elfogadható magyarázatot bármilyen felszólítás ellenére sem, így jobbnak láttuk, ha 1 hónapra pihenőre küldjük. Rá 1 hétre figyeltünk fel arra, hogy az antal3 nevű fiók (ami már eleve svindler jelölésen volt) IP címe és Okka fiókjának az IP-je is passzol. Most néztem vissza a Warnolásokat és még február elején bukott le. Aztán visszajött a csaken nevű fiókkal is, de azzal sem volt itt sokáig! A poén részéhez még tartozik az is, hogy nem csak itt, hanem egy másik cserefórumon is megjátszotta ugyanezt, 1-2 húzás kivételével.
------------------------
------------------------

Laci86

Rendfenntartó
Ajánlod Laci86 -t?

HozzászólásSzerző: 0Evi0 » 2014.06.25. 13:32

Kerestem is a "másik" cserefórumon a csalók fórumát, de valahogy nincs ott... pedig lépésről-lépésre figyeltük mit alkot a fiu... kisatti-val.. :)
------------------------
------------------------

0Evi0

Törzstag
Ajánlod 0Evi0 -t?

HozzászólásSzerző: Laci86 » 2014.06.26. 13:18

0Evi0 írta:Kerestem is a "másik" cserefórumon a csalók fórumát, de valahogy nincs ott... pedig lépésről-lépésre figyeltük mit alkot a fiu... kisatti-val.. :)

A meghívóvadászon is ugyanezt csinálta, csak ott nem mutogatott rá boldog-boldogtalanra, hogy csaló.
------------------------
------------------------

Laci86

Rendfenntartó
Ajánlod Laci86 -t?

HozzászólásSzerző: 0Evi0 » 2014.06.26. 13:40

Óvok mindenkit albin tagunkkal való csere miatt.
minap cseréltem vele,és visszalopta az ncore accot.
Azóta írtam az ncore staff-nak,hogy ,ha nem is adják oda a fiókot-tiltsák le.megkapták a levelezésünk is.remélem jól járnak el.

Körül kellett volna nézni itt kicsit, már április 24.-én a csalók közt volt mint ezerszeres visszatérő, sajnálom, de én is igy kavargok több fórumba mert ezeket igy lehet nyomonkövetni.. albin az a kedves ismerősöd, okka, antal3, Matild, stb... ez volt 2014. április 30.-án..

Ez néhány nappal később.... Jelentem töröltettem a csaló ELIT ncore accát. nehogy más is befürödjön.
Na most tradeljen az ncore-al:) tehát kellett neki ncore.. :P
------------------------
------------------------

0Evi0

Törzstag
Ajánlod 0Evi0 -t?

Fórum Statisztika