Itt lehet dühöngeni és minden más a fórum témáján kívül eső dolgot megtárgyalni!

te mely hazai oldalról töltöd az XviD formátumokat?

HozzászólásSzerző: tog92 » 2015.08.13. 11:01

Sziasztok gondolom sokan szembesültek azzal hogy nCore -on tiltva lettek az xvid-es anyagok (sorozatok, filmek) de akik rutinosabbak azok simán tovább lépnek és töltik más oldalakról az új filmeket és sorozatokat xvid-ben, van is mit, mert rengeteg releaser készít xvid -et továbbra is csak annyi változott hogy már nem nCore -ról töltjük hanem más hazai oldalakról.

én főleg iNSANE-ról, 1st-ről, MicroBit-ről, Bithorlo-ról és Majomparádéról töltök igen csak kint van rajtuk az összes új sorozat és új film is xvid -ben. Kedvenc xvid -es csapataim:

sorozatok terén: AARON, Gepont, KnightRider, LEGION, XiDER, Astyle,

filmek terén: DIABLO, Essence, BHO, VPS, BIG, XiDER, MicroBit, CRW, ARROW.

De természetesen írjátok le ti is mely oldalakról szerzitek be az xvid -et vagy mik a kedvenc xvid -es csapataitok. ;)
------------------------
POÉNSZIGET :)
------------------------

tog92

Felhasználó
Ajánlod tog92 -t?

te mely hazai oldalról töltöd az XviD formátumokat?

Hirdetés

KÉRJÜK TÁMOGASD OLDALUNKAT A MŰKÖDÉSBEN !!!

Sponsor

Re: te mely hazai oldalról töltöd az XviD formátumokat?

HozzászólásSzerző: LisaAtwood23 » 2015.09.26. 08:55

korábban linkekről szedtem és a pirteclubot használtam, míg nem tönkre ment a laptopom
------------------------
------------------------

LisaAtwood23

Felhasználó
Ajánlod LisaAtwood23 -t?

Re: te mely hazai oldalról töltöd az XviD formátumokat?

HozzászólásSzerző: tog92 » 2016.01.06. 08:52

Igen mondjuk warez fórumokról is lehet bár én a torrentet jobban kedvelem sajnos nCore egyre gyengébb oldal már nagyon sok minden nem kerül ki rá, így más hazai oldalakról töltök inkább de ahogy látom egyre többen inkább más oldalról töltenek, meg az se tetszik hogy erőltetik nCore on a prémium vásárlást már havonta két havonta akcióznak meg nyeremény játékok, régen az ilyet Pistike oldalnak nevezték, sajnos már nCore on is az a lényeg hogy minél több lovét beszedjenek a felhasználóktól. :cry:
------------------------
------------------------

tog92

Felhasználó
Ajánlod tog92 -t?

Fórum Statisztika