Olyan személyek, akit felírtak a csalók közé, de végül nem bizonyosodott be róla, hogy csaló.
Fórum szabályok
Kérlek ezt a részleget ne használd csalók bejelentésére, de jelezheted ha úgy érzed valakit vagy téged alaptalanul vádoltak meg csalással (svindlerkeféssel)!

Re: Stiefel csaló!

HozzászólásSzerző: steelhammer69 » 2015.03.05. 17:20

zsolt0727 írta:Elöször is képzeld hogy nem azért akarom töröltetni magam mert szorul a hurok hanem mert érzem hogy ezek után én leszek a hibás!
Hibás vagyok lehet mert van 1 h...e öccsém de én erről nem tehetek és nem kifogásokat keresek!
Hibás vagyok lehet mert nem tartottam be a szavam!
Ezért akarom hogy inkább töröljenek az oldalról és akkor nincs további kellemetlenség!

A jelölést megkapta zsolt0727.Lucky Luke előbb is mondhatta volna,hogy warn-t kapott és megvonták a letöltési jogát is miatta,mivel arányt csalt és hogy kétszer is meghívta a diablo-ra,mert az elsőt tiltották.Stiefel-nek meg azt mondta,hogy nincs meghívója csak accja,ennek ellenére xider meghívókat ajánlott fel néhány napja,amit Tegnap, 19:02-kor gyorsan törölt is,csak arra nem gondolt,hogy mi staffok látjuk a törölt témákat is.Az utóbbi néhány hozzászólása pedig elég tré.
Ha valaki nem ért egyet,akkor szívesen meghallgatom a véleményét.
------------------------
POÉNSZIGET :)
------------------------

üdv::steelhammer69
steelhammer69

Nem megbízható személyként van megjelölve
Ajánlod steelhammer69 -t?

Hirdetés

KÉRJÜK TÁMOGASD OLDALUNKAT A MŰKÖDÉSBEN !!!

Sponsor

HozzászólásSzerző: Laci86 » 2015.03.05. 17:21

Mivel nem Én foglalkozom az üggyel, Én csak álláspontot szeretnék foglalni! Minden egyes torrent oldal szabályzatában benne van, hogy a meghívó felelősséget vállal a meghívottjáért, amivel (meg vagyok győződve róla) tisztában vagy! Igaz semmi köze hozzá senkinek se, de ha az öcséd az acc-on arányt csalt, akkor minden bizonnyal a jó öreg Ratio Master a gépeden van és (ahogy fentebb is írta Luck Luke) kétszer is arányt csaltál! Ami meg hab a tortán, hogy igen bunkó módon próbáltad Stiefelt csalónak beállítani! Lehet hogy ő félre értettétek egymást, de viszont ő nem csalt arányt, ebből eredően nem hozta kellemetlen helyzetbe senkit sem! Így viszont már érthető, hogy Steelhammer miért nyitotta vissza a topicot.
------------------------
------------------------

Üdv.: Laci86
Laci86

Rendfenntartó
Ajánlod Laci86 -t?

HozzászólásSzerző: steelhammer69 » 2015.03.05. 17:31

Laci86 írta:Mivel nem Én foglalkozom az üggyel, Én csak álláspontot szeretnék foglalni! Minden egyes torrent oldal szabályzatában benne van, hogy a meghívó felelősséget vállal a meghívottjáért, amivel (meg vagyok győződve róla) tisztában vagy! Igaz semmi köze hozzá senkinek se, de ha az öcséd az acc-on arányt csalt, akkor minden bizonnyal a jó öreg Ratio Master a gépeden van és (ahogy fentebb is írta Luck Luke) kétszer is arányt csaltál! Ami meg hab a tortán, hogy igen bunkó módon próbáltad Stiefelt csalónak beállítani! Lehet hogy ő félre értettétek egymást, de viszont ő nem csalt arányt, ebből eredően nem hozta kellemetlen helyzetbe senkit sem! Így viszont már érthető, hogy Steelhammer miért nyitotta vissza a topicot.

Kár volt kitörölni az a topicot Laci.Legalább láthatták volna a többiek is milyen a valós énje a csávónak!Csak,hogy tudják,nyitott nekem egy topicot azzal a címmel,hogy steelhammer csaló azért,mert én nem töröltem őt,pedig ő azt kérte.Én meg annyit válaszoltam,hogy erre nincs jogosultságom.
------------------------
------------------------

steelhammer69

HozzászólásSzerző: Laci86 » 2015.03.05. 18:40

steelhammer69 írta:
Laci86 írta:Mivel nem Én foglalkozom az üggyel, Én csak álláspontot szeretnék foglalni! Minden egyes torrent oldal szabályzatában benne van, hogy a meghívó felelősséget vállal a meghívottjáért, amivel (meg vagyok győződve róla) tisztában vagy! Igaz semmi köze hozzá senkinek se, de ha az öcséd az acc-on arányt csalt, akkor minden bizonnyal a jó öreg Ratio Master a gépeden van és (ahogy fentebb is írta Luck Luke) kétszer is arányt csaltál! Ami meg hab a tortán, hogy igen bunkó módon próbáltad Stiefelt csalónak beállítani! Lehet hogy ő félre értettétek egymást, de viszont ő nem csalt arányt, ebből eredően nem hozta kellemetlen helyzetbe senkit sem! Így viszont már érthető, hogy Steelhammer miért nyitotta vissza a topicot.

Kár volt kitörölni az a topicot Laci.Legalább láthatták volna a többiek is milyen a valós énje a csávónak!Csak,hogy tudják,nyitott nekem egy topicot azzal a címmel,hogy steelhammer csaló azért,mert én nem töröltem őt,pedig ő azt kérte.Én meg annyit válaszoltam,hogy erre nincs jogosultságom.

Inkább töröltem, még mielőtt valaki elkezd kombinálni. ;)
------------------------
------------------------

Üdv.: Laci86
Laci86

Rendfenntartó
Ajánlod Laci86 -t?

HozzászólásSzerző: lucky luke » 2015.03.06. 00:06

steelhammer69 írta:
zsolt0727 írta:Elöször is képzeld hogy nem azért akarom töröltetni magam mert szorul a hurok hanem mert érzem hogy ezek után én leszek a hibás!
Hibás vagyok lehet mert van 1 h...e öccsém de én erről nem tehetek és nem kifogásokat keresek!
Ezért akarom hogy inkább töröljenek az oldalról és akkor nincs további kellemetlenség!

A jelölést megkapta zsolt0727.Lucky Luke előbb is mondhatta volna,hogy warn-t kapott és megvonták a letöltési jogát is miatta,mivel arányt csalt és hogy kétszer is meghívta a diablo-ra,mert az elsőt tiltották.Stiefel-nek meg azt mondta,hogy nincs meghívója csak accja,ennek ellenére xider meghívókat ajánlott fel néhány napja,amit Tegnap, 19:02-kor gyorsan törölt is,csak arra nem gondolt,hogy mi staffok látjuk a törölt témákat is.Az utóbbi néhány hozzászólása pedig elég tré.

én kérek elnézést
nem is hoztam volna nyilvánosára ezeket a dolgokat ,csak nem szeretem ha olyan lekicsinylően beszélnek velem és az útólsó hozzá szólásai
ér rá kérdeztem pm-ben hogy mi ez a warn csak annyit írt hogy sajnálom , az 1st-ém nem sajnálom mert akkor nyilt regg volt, de a diablo az más mert oda úgy vettem a meghívóm azt hiszem 1600-at fizettem egy sms meghívó kódért mert akkor nem volt senki aki meghívót volna
------------------------
------------------------

Üdv.Lucky!
lucky luke

Törzstag
Ajánlod lucky luke -t?

HozzászólásSzerző: rotker » 2015.03.06. 21:48

lucky luke írta:
steelhammer69 írta:

én kérek elnézést
nem is hoztam volna nyilvánosára ezeket a dolgokat ,csak nem szeretem ha olyan lekicsinylően beszélnek velem és az útólsó hozzá szólásai
ér rá kérdeztem pm-ben hogy mi ez a warn csak annyit írt hogy sajnálom , az 1st-ém nem sajnálom mert akkor nyilt regg volt, de a diablo az más mert oda úgy vettem a meghívóm azt hiszem 1600-at fizettem egy sms meghívó kódért mert akkor nem volt senki aki meghívót volna

Kicsit fogd vissza a jó szívedet, és légy körültekintőbb, mostanában túl sokszor égetted meg magadat...
------------------------
------------------------

rotker

Törzstag
Ajánlod rotker -t?

HozzászólásSzerző: steelhammer69 » 2015.03.06. 22:30

Saját érdekünk,hogy a csalókat minden lehetőségre álló eszközzel kiszűrjük,mert ha nem tesszük,akkor eluralkodik itt a káosz és senki sem fog egy olyan oldalt látogatni,ahol csalók garázdálkodhatnak.Ezért kérünk mindenkit,hogy segítsék,segítsétek a munkánkat azzal.hogy ha bármi gyanús dolgot tapasztaltok azt jelezzétek felénk,hogy mielőbb ki tudjuk vizsgálni a dolgot és fellépni a csalók/svindlerekkel szemben.
------------------------
------------------------

steelhammer69

HozzászólásSzerző: lucky luke » 2015.03.06. 23:39

rotker

az a baj hogy ez nálam természetből adódik hogy segítek és nem csak itt a fórumon
------------------------
------------------------

Üdv.Lucky!
lucky luke

Törzstag
Ajánlod lucky luke -t?

Előző
Fórum Statisztika