Itt készíthetsz szavazást, főleg torrentes témában, de ha nem közvetlen érinti, az sem nagy gond!

Melyik a legeslegjobb?

Beload
3
14%
nCore
14
64%
Bithumen
2
9%
Bithorlo
1
5%
Majomparádé
2
9%
Microbit
0
0 szavazat
1st
0
0 szavazat
Malacka ( megint :lol: )
0
0 szavazat

Szavazatok száma : 22

Sorrendben melyikek a legjobbak ezek közül?

HozzászólásSzerző: beloadottokkuldeni » 2012.06.14. 21:28

nCore,bithumen,beload,deathlord,diablo,teracod,1st,bithorlo,majomparádé,microbit,malacka( :lol: )

én most nem sorrendben írtam,te úgy írjad.Bár az első hely szerintem egyértelmű.
És lehetőleg indokold is,hogy mi miért tetszik.
------------------------
POÉNSZIGET :)
------------------------

beloadottokkuldeni
Törölt tag

Ajánlod beloadottokkuldeni -t?

Sorrendben melyikek a legjobbak ezek közül?

Hirdetés

KÉRJÜK TÁMOGASD OLDALUNKAT A MŰKÖDÉSBEN !!!

Sponsor

Re: Sorrendben melyikek a legjobbak ezek közül?

HozzászólásSzerző: 0Evi0 » 2012.06.15. 14:34

Mit kell ezen indokolni,??? nyilván aki bent van nCoren annak a tetszik, nincs arány, 48 óra seedkötelezettség lesz, de most még az sincs...
szerintem indokolatlan a bithumen körüli felhajtás, mert ott sincs más..de mert a csillagszerzés kicsit macerás a meghivóért, igy misztifikálják azt az oldalt..
Érdekes hogy mivel mindenért Beload uppal fizetnek, /főleg mert Diablon most tilos/ mégsem annyira keresett a beload, pedig 100 pont /amennyi egy meghivó/ gyerekjáték..
én a Carpathianst tenném még jó helyre.. 4 óra seedidő kötelező, és minden van ott is... mellesleg néhány nap türelem, és minden mindenhol fenn van... :)
------------------------
------------------------

0Evi0

Törzstag
Ajánlod 0Evi0 -t?

HozzászólásSzerző: beloadottokkuldeni » 2012.06.15. 18:45

kapásból tudnék neked 10 olyan filmritkaságot mondani,ami csak nCore-on van fent.Igazság szerint a bithument nem is tartom olyan jónak.
amúgy én sem értem,hogy miért ilyen könnyű tulajdonképp bejutni mostanság beloadra.2 free reg is volt,és 100bp egy meghívóért nem sok.pedig tényleg jó oldal,szerintem a bithunál jobb.
------------------------
------------------------

beloadottokkuldeni
Törölt tag

HozzászólásSzerző: fcbarca » 2012.06.15. 18:55

A sorrend(nálam):
1.nCore(NO1 kétségtelen)
2.Majomparádé(innen szedem a mozis filmeket,nagyon tetszik az oldal,jól fejlődik)
3.Beload(PesEdit miatt :D)
4.TSTN(meccseket onnan szedem)
5.Bithumen(igazából nem is olyan jó :D )
6.IPT(szerintem a legjobb külföldi)
------------------------
------------------------

fcbarca

Törzstag
Ajánlod fcbarca -t?

HozzászólásSzerző: beloadottokkuldeni » 2012.06.15. 18:58

Ip torrents?halottam már róla,az milyen?mivan ott fent?bithument pedig én sem bírom túlságosan.
(viszont a malackát azt igen :D )
------------------------
------------------------

beloadottokkuldeni
Törölt tag

HozzászólásSzerző: sovereign » 2012.06.15. 19:46

beloadottokkuldeni írta:Ip torrents?halottam már róla,az milyen?mivan ott fent?bithument pedig én sem bírom túlságosan.
(viszont a malackát azt igen :D )

Minden, angolul. Jó oldal.
------------------------
------------------------

sovereign

Felhasználó
Ajánlod sovereign -t?

HozzászólásSzerző: 0Evi0 » 2012.06.15. 19:53

beloadottokkuldeni írta:kapásból tudnék neked 10 olyan filmritkaságot mondani,ami csak nCore-on van fent.Igazság szerint a bithument nem is tartom olyan jónak.
amúgy én sem értem,hogy miért ilyen könnyű tulajdonképp bejutni mostanság beloadra.2 free reg is volt,és 100bp egy meghívóért nem sok.pedig tényleg jó oldal,szerintem a bithunál jobb.

lehet hogy ama 10 filmritkaság ugye nem mindenkit érdekel..:) anno mikor elkezdtem torrentezni, a "tanitóm" elsőnek egy bithorlót adott..:) akkor még nem volt ekkora hajcihő a meghivók között..nekem az volt az első oldalam... beload.. eleve ugy regiztem be, a "meghivóm" megadta a támogatói telefonszámát, utaltam a 200 egység sms-t, övé lett ami járt vele, nekem küldött egy meghivót, ez volt a legtisztességesebb megoldás, /megjegyzem ma is müködik/.. és ott azonnal csinálhatom ugyanezt, nincs kivárási idő, tagsághoz le-feltöltés, semmi smafu... és jók a torik..
------------------------
------------------------

0Evi0

Törzstag
Ajánlod 0Evi0 -t?

HozzászólásSzerző: beloadottokkuldeni » 2012.06.15. 20:30

0Evi0 írta:
beloadottokkuldeni írta:kapásból tudnék neked 10 olyan filmritkaságot mondani,ami csak nCore-on van fent.Igazság szerint a bithument nem is tartom olyan jónak.

lehet hogy ama 10 filmritkaság ugye nem mindenkit érdekel..:) anno mikor elkezdtem torrentezni, a "tanitóm" elsőnek egy bithorlót adott..:) akkor még nem volt ekkora hajcihő a meghivók között..nekem az volt az első oldalam... beload.. eleve ugy regiztem be, a "meghivóm" megadta a támogatói telefonszámát, utaltam a 200 egység sms-t, övé lett ami járt vele, nekem küldött egy meghivót, ez volt a legtisztességesebb megoldás, /megjegyzem ma is müködik/.. és ott azonnal csinálhatom ugyanezt, nincs kivárási idő, tagsághoz le-feltöltés, semmi smafu... és jók a torik..

Amúgy én is így jutottam beloadhoz.
a bithunál meg úgy értettem,hogy ha megnézem a legfrissebb torrenteket,akkor majdnem egytől egyig uganazt látom bithun,1st-n,majomparádén,microbiton,stb.
kivéve beloadon és nCoreon
------------------------
------------------------

beloadottokkuldeni
Törölt tag

HozzászólásSzerző: sovereign » 2012.06.15. 20:38

Szinte mindenhova felkerül ugyanaz. Beloadra az ncore-ról pl. Csak beloadra fölraknak olyat is, ami régebbi, nemcsak a friss ncore torrenteket, ezért tűnik úgy, hogy ott több minden van, de minden rajta van majdnem ncore-on, ami a beloadon. Szinte mindenki az ncore-ról húzta a cuccot évekkel ezelőtt is és tette fel más oldalakra. A bh-ra meg ugyanúgy raktak a nagy release groupok, ahogy ncore-ra.
------------------------
------------------------

sovereign

Felhasználó
Ajánlod sovereign -t?

HozzászólásSzerző: 0Evi0 » 2012.06.15. 20:48

sovereign írta:Szinte mindenhova felkerül ugyanaz. Beloadra az ncore-ról pl. Csak beloadra fölraknak olyat is, ami régebbi, nemcsak a friss ncore torrenteket, ezért tűnik úgy, hogy ott több minden van, de minden rajta van majdnem ncore-on, ami a beloadon. Szinte mindenki az ncore-ról húzta a cuccot évekkel ezelőtt is és tette fel más oldalakra. A bh-ra meg ugyanúgy raktak a nagy release groupok, ahogy ncore-ra.

előbb utóbb mindenhol megjelenik minden..ezért nem értem a nagy meghivó és acc-hajhászást.. és egyébként hogy "felnyomtam 4 T-át." mi a halálnak?? olcsóbb lesz a kenyér egy hétig???...ezt sosem értem meg...lehet azért mert barátok utján jutottam könnyen mindenhez... de akkor se..
------------------------
------------------------

0Evi0

Törzstag
Ajánlod 0Evi0 -t?

Következő
Fórum Statisztika