Itt készíthetsz szavazást, főleg torrentes témában, de ha nem közvetlen érinti, az sem nagy gond!

Melyik a legeslegjobb?

Beload
3
14%
nCore
14
64%
Bithumen
2
9%
Bithorlo
1
5%
Majomparádé
2
9%
Microbit
0
0 szavazat
1st
0
0 szavazat
Malacka ( megint :lol: )
0
0 szavazat

Szavazatok száma : 22

Re: Sorrendben melyikek a legjobbak ezek közül?

HozzászólásSzerző: sovereign » 2012.06.16. 00:17

0Evi0 írta:előbb utóbb mindenhol megjelenik minden..ezért nem értem a nagy meghivó és acc-hajhászást.. és egyébként hogy "felnyomtam 4 T-át." mi a halálnak?? olcsóbb lesz a kenyér egy hétig???...ezt sosem értem meg...lehet azért mert barátok utján jutottam könnyen mindenhez... de akkor se..

Aki hozzászokik a kényelemhez, az szereti. Anno több, mint 5 éve egy oldalam volt egy ideig, az nCore. M.arhára megszoktam, hogy minden olyan gyorsan megvolt, a legfullosabb, legfrissebb cuccok, amit csak akartam. Már akkor is jó netem volt az akkori torrent viszonyokhoz képest, így gyors letöltéssel mindent nézhettem azonnal, amit csak akartam. Arról nem beszélve, hogy mindent megtaláltam, minden kuriózumot, ami warezokon nem volt fellelhető. Ekkor még nagyon ment a warezvilág, a rapidshare fénykorában volt. Én is regeltem 1-2 másik oldalra régen is, de szinte csak az ncore-t használtam. A majomparádéra lehetetlen volt bejutni, a bithumenre is, és a bitgate-re is. De nem is érdekelt, mert az ncore volt a vezető a frissességben. Ma már hobbi a torrent, hogy több nagy oldalam van, de a lényeg egyelőre legalábbis, 99%-ban az ncore-on van. A bh sem rossz, de szerver nélkül egy halál. Tulajdonképpen szórakozásból válogatok, mikor honnan töltök, és szeretem a jó arányt. Szeretek feltölteni, mert régen is feltöltő voltam warezokon, ez egy életforma is egyben, a munka mellett, merthogy én a neten dolgozom. Kikapcsolódás.
------------------------
POÉNSZIGET :)
------------------------

sovereign

Felhasználó
Ajánlod sovereign -t?

Hirdetés

KÉRJÜK TÁMOGASD OLDALUNKAT A MŰKÖDÉSBEN !!!

Sponsor

HozzászólásSzerző: 0Evi0 » 2012.06.16. 11:13

sovereign írta:
0Evi0 írta:előbb utóbb mindenhol megjelenik minden..ezért nem értem a nagy meghivó és acc-hajhászást.. és egyébként hogy "felnyomtam 4 T-át." mi a halálnak?? olcsóbb lesz a kenyér egy hétig???...ezt sosem értem meg...lehet azért mert barátok utján jutottam könnyen mindenhez... de akkor se..

Aki hozzászokik a kényelemhez, az szereti. Anno több, mint 5 éve egy oldalam volt egy ideig, az nCore. M.arhára megszoktam, hogy minden olyan gyorsan megvolt, a legfullosabb, legfrissebb cuccok, amit csak akartam. Már akkor is jó netem volt az akkori torrent viszonyokhoz képest, így gyors letöltéssel mindent nézhettem azonnal, amit csak akartam. Arról nem beszélve, hogy mindent megtaláltam, minden kuriózumot, ami warezokon nem volt fellelhető. Ekkor még nagyon ment a warezvilág, a rapidshare fénykorában volt. Én is regeltem 1-2 másik oldalra régen is, de szinte csak az ncore-t használtam. A majomparádéra lehetetlen volt bejutni, a bithumenre is, és a bitgate-re is. De nem is érdekelt, mert az ncore volt a vezető a frissességben. Ma már hobbi a torrent, hogy több nagy oldalam van, de a lényeg egyelőre legalábbis, 99%-ban az ncore-on van. A bh sem rossz, de szerver nélkül egy halál. Tulajdonképpen szórakozásból válogatok, mikor honnan töltök, és szeretem a jó arányt. Szeretek feltölteni, mert régen is feltöltő voltam warezokon, ez egy életforma is egyben, a munka mellett, merthogy én a neten dolgozom. Kikapcsolódás.

Én most társtulajdonos vagyok egy 14 ezres tagságu warezoldalon, de a warez haldoklik tényleg, a tárhelyek törlésével meghal lassan...nekünk is lett torrent-csereoldalunk, mert egyszerüen igény van rá..feltöltök warezre ha nagy kedvem van,de csak datára, az valahogy megmaradt... ..
------------------------
------------------------

0Evi0

Törzstag
Ajánlod 0Evi0 -t?

HozzászólásSzerző: beloadottokkuldeni » 2012.06.16. 12:55

(Figyelem! Nem warez oldal)?!húúú,ha tudnád,hogy mennyi fejfájást okozott nekem!20partos filmek,és szinte mind törölve!fújj!hányadék a warez,épp emiatt váltottam torrentre.
------------------------
------------------------

beloadottokkuldeni
Törölt tag

Ajánlod beloadottokkuldeni -t?

HozzászólásSzerző: 0Evi0 » 2012.06.16. 12:58

beloadottokkuldeni írta:(Figyelem! Nem warez oldal)?!húúú,ha tudnád,hogy mennyi fejfájást okozott nekem!20partos filmek,és szinte mind törölve!fújj!hányadék a warez,épp emiatt váltottam torrentre.

Én is torrentről töltök le ha valami kell, gyorsabb, nem kell a gépnél ülni teszem azt chapcha kódot firkálni bele fájlonként, meg ilyenek..de a barátaim kérésére moderátor voltam, majd globmod, majd most admin... emelem a létszámot..:)
------------------------
------------------------

0Evi0

Törzstag
Ajánlod 0Evi0 -t?

HozzászólásSzerző: tothviktor56 » 2012.07.02. 14:53

nCore,BitHUmen,Beload ezeken minden fönnvan :D :D :D
------------------------
------------------------

tothviktor56

Nem megbízható személyként van megjelölve
Ajánlod tothviktor56 -t?

HozzászólásSzerző: beloadottokkuldeni » 2012.07.02. 17:27

Közel sem sajnos :D
------------------------
------------------------

beloadottokkuldeni
Törölt tag

Ajánlod beloadottokkuldeni -t?

Előző
Fórum Statisztika