Vélemények, kritikák, hasznos ötletek a fórum jobbá tétele érdekében!

Re: Nem tudok privát üzenetet küldeni/fogadni ez miért van?

HozzászólásSzerző: devil74 » 2012.05.02. 16:02

Sziasztok! én azt nem értem hogy miért kell hogy írkáljak össze vissza különböző fórumokba amik nem is érdekelnek , hogy Pm-et küldhessek akinek akarok.Hát ezért menekül innen mindenki, magamat is beleértve.És miért nem lehet a csere oldalon leírni hogy pl: X-acc-ért mennyi Bónuszpontot kérek? Mert rögtön jön a válasz hogy ez üzletelés.Miféle üzletelés ez? Azért regelnek ide az emberek hogy cseréljenek ,nem azért hogy szankciókkal sújtsák őket. Ugye törölve lesz ez a bejegyzés? Akkor légy szives engem is törölj végleg erről az oldalról .Előre is köszönöm !
------------------------
POÉNSZIGET :)
------------------------

devil74
Törölt tag

Ajánlod devil74 -t?

Hirdetés

KÉRJÜK TÁMOGASD OLDALUNKAT A MŰKÖDÉSBEN !!!

Sponsor

HozzászólásSzerző: pamutcsiga » 2012.05.02. 16:12

devil74 írta:Sziasztok! én azt nem értem hogy miért kell hogy írkáljak össze vissza különböző fórumokba amik nem is érdekelnek , hogy Pm-et küldhessek akinek akarok.Hát ezért menekül innen mindenki, magamat is beleértve.És miért nem lehet a csere oldalon leírni hogy pl: X-acc-ért mennyi Bónuszpontot kérek? Mert rögtön jön a válasz hogy ez üzletelés.Miféle üzletelés ez? Azért regelnek ide az emberek hogy cseréljenek ,nem azért hogy szankciókkal sújtsák őket. Ugye törölve lesz ez a bejegyzés? Akkor légy szives engem is törölj végleg erről az oldalról .Előre is köszönöm !

Szia!Azért,mert mindenféle idi.óták esnek be az oldalra és anélkül,hogy bármit elolvasnának(szabályzat)Írogatnak össze vissza,így míg megvan a hozzászólások száma,addig is olvasnak ezt azt és kevesebb hül.e kérdést tesznek fel,ezért!
Üdv!
------------------------
------------------------

pamutcsiga
Törölt tag

Ajánlod pamutcsiga -t?

HozzászólásSzerző: Laci86 » 2012.05.02. 16:19

devil74 írta:Sziasztok! én azt nem értem hogy miért kell hogy írkáljak össze vissza különböző fórumokba amik nem is érdekelnek , hogy Pm-et küldhessek akinek akarok.Hát ezért menekül innen mindenki, magamat is beleértve.És miért nem lehet a csere oldalon leírni hogy pl: X-acc-ért mennyi Bónuszpontot kérek? Mert rögtön jön a válasz hogy ez üzletelés.Miféle üzletelés ez? Azért regelnek ide az emberek hogy cseréljenek ,nem azért hogy szankciókkal sújtsák őket. Ugye törölve lesz ez a bejegyzés? Akkor légy szives engem is törölj végleg erről az oldalról .Előre is köszönöm !

Te szerintem NAGYON elnéztél valamit! Ha netán olvastad volna a GYIK-ot, feketén-fehéren benne van, hogy 7 hsz után tudsz pm-et küldeni, szerintem ebben semmi kifogásolható sincs. Ha van egy meghívód, vagy acc-od, amit el akarsz cserélni (anyagi juttatás kivételével), bármire elcserélheted, amire szükséged van, ez ugyanúgy lehet acc, vagy meghívó, de még elcserélheted bónuszpontra vagy Upp-ra. Ezen az oldalon azok az userek ellen jár szankció, akik megszegik az oldal szabályait, vagy mások kárára csalást követnek el, továbbá akik nincsenek tisztába a netikettel. Ha mindenképp töröltetni akarod magad az oldalról, légy türelemmel!
------------------------
------------------------

Üdv.: Laci86
Laci86

Rendfenntartó
Ajánlod Laci86 -t?

HozzászólásSzerző: szurvier » 2012.05.03. 15:02

Én is köszönöm:)
------------------------
------------------------

szurvier

Felhasználó
Ajánlod szurvier -t?

HozzászólásSzerző: DrTalar » 2012.07.10. 16:22

Laci86 írta:Te szerintem NAGYON elnéztél valamit! Ha netán olvastad volna a GYIK-ot, feketén-fehéren benne van, hogy 7 hsz után tudsz pm-et küldeni, szerintem ebben semmi kifogásolható sincs. Ha van egy meghívód, vagy acc-od, amit el akarsz cserélni (anyagi juttatás kivételével), bármire elcserélheted, amire szükséged van, ez ugyanúgy lehet acc, vagy meghívó, de még elcserélheted bónuszpontra vagy Upp-ra. Ezen az oldalon azok az userek ellen jár szankció, akik megszegik az oldal szabályait, vagy mások kárára csalást követnek el, továbbá akik nincsenek tisztába a netikettel. Ha mindenképp töröltetni akarod magad az oldalról, légy türelemmel!

Kedves Laci86 megmutatnád nekem, hogy ezt hol találom a gyik-ben. Nagyon megköszönném.

Találtam egy bejegyzést ahol 6 hozzászólást említenek de semmi egyéb konkrétum.
------------------------
------------------------

DrTalar

Felhasználó
Ajánlod DrTalar -t?

HozzászólásSzerző: 0Evi0 » 2012.07.10. 19:22

Anita24 írta:Sziasztok.Nem tudok privát üzenetet küldeni sem pedig fogadni. Ez miért van ?Kérem valaki válaszoljon.Köszönöm.

A legegyszerübb az off-topiknál vicceket irni..
------------------------
------------------------

0Evi0

Törzstag
Ajánlod 0Evi0 -t?

HozzászólásSzerző: Laci86 » 2012.07.10. 19:36

DrTalar írta:
Laci86 írta:Te szerintem NAGYON elnéztél valamit! Ha netán olvastad volna a GYIK-ot, feketén-fehéren benne van, hogy 7 hsz után tudsz pm-et küldeni, szerintem ebben semmi kifogásolható sincs. Ha van egy meghívód, vagy acc-od, amit el akarsz cserélni (anyagi juttatás kivételével), bármire elcserélheted, amire szükséged van, ez ugyanúgy lehet acc, vagy meghívó, de még elcserélheted bónuszpontra vagy Upp-ra. Ezen az oldalon azok az userek ellen jár szankció, akik megszegik az oldal szabályait, vagy mások kárára csalást követnek el, továbbá akik nincsenek tisztába a netikettel. Ha mindenképp töröltetni akarod magad az oldalról, légy türelemmel!

Kedves Laci86 megmutatnád nekem, hogy ezt hol találom a gyik-ben. Nagyon megköszönném.

Azért mert kell egy kis idő az oldal megismeréséhez, hogy ne kapásból a PM-ek küldésével kezdjenek az Újonnan regisztrált felhasználók, gondolom Én.
------------------------
------------------------

Laci86

Rendfenntartó
Ajánlod Laci86 -t?

HozzászólásSzerző: 0Evi0 » 2012.07.10. 20:11

Laci86 írta:
DrTalar írta:

Azért mert kell egy kis idő az oldal megismeréséhez, hogy ne kapásból a PM-ek küldésével kezdjenek az Újonnan regisztrált felhasználók, gondolom Én.

Az lehet, de van aki nem fecserészni jön hanem cserélni... de hát ez van, megtalálni a hsz-re alkalmat nem nehéz
------------------------
------------------------

0Evi0

Törzstag
Ajánlod 0Evi0 -t?

HozzászólásSzerző: Laci86 » 2012.07.10. 20:52

Pontosan! Ott van rá az Off topic!
------------------------
------------------------

Laci86

Rendfenntartó
Ajánlod Laci86 -t?

HozzászólásSzerző: janiwachter » 2012.07.11. 18:23

Sziasztok.
ncore meghívót keresek.
------------------------
------------------------

janiwachter

Felhasználó
Ajánlod janiwachter -t?

ElőzőKövetkező
Fórum Statisztika