Itt lehet jelenteni, ha egy USER átvágott vagy megpróbált becsapni (Pl nem tartotta be az ígéretét)

* Hamisan megvádolt userek
Olyan témák kerülnek ide, amik be lettek küldve a Csalók és svindlerek témába, de a beküldőnek nem sikerült igazolni állítását, vagy a megvádoltnak sikerült a vádak alól tisztáznia magát!
Fórum szabályok
Figyelem! Az oldalon tilos bármilyen nemű kereskedelmi üzletelés! Az ebből adódó kellemetlenségekért, és a szabályzat be nem tartásából eredő károkért az oldal üzemeltetői semmilyen felelősséggel, kártérítéssel nem tartoznak!

A fórum szabályainak betartásával rengeteg kellemetlenségtől megóvhatod magad. Az oldal szabályait a ti védelmetek érdekében találtuk ki!

Soha ne add ki az oldalon személyes adataidat, ne adj ki pénzt (Oldalunk szabályzata tiltja a meghívó pénzügyi kereskedelmét) olyanra, amit ingyen is megkaphatsz!

mateerno csaló!!!!

HozzászólásSzerző: ncore112 » 2013.07.04. 17:47

mateerno írta:
ncore112 írta:másik oldalon what.cd kinálsz itt meg kunyizol what.cd-ért
http://kepfeltoltes.hu/130704/11519471251_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

írtam én ki egyszóval is hogy kérek what.cd-t mi te kis ....??

torrentek info oldalón csalónak vagy nevezve erre mit válaszolsz
http://torrentek.info/forumtema/gyanus-emberek

ja és ott már kicsaltál ncore meghívót ncore stafnak felnyomtalak ip BANán
Kép

Itt what.cd kérsz

meghivok-erdekelnek-bithumen-ncore-tvstore-stb-t13935.html#p56594

itt meg what.cd kinálsz
http://torrentfan.downlinkz.com/nagy-oldalak-t13942.html#p56627

Gyanus a csereajánlat tétele !
A stilusa pedig arrogáns .
Referencia meg 0 .
Előre kér ! ! !
Résen legyetek !

És még valami ha ott is csaló akkor itt nem fogja az embereket becsapni?
------------------------
POÉNSZIGET :)
------------------------

ncore112

Felhasználó
Ajánlod ncore112 -t?

mateerno csaló!!!!

Hirdetés

KÉRJÜK TÁMOGASD OLDALUNKAT A MŰKÖDÉSBEN !!!

Sponsor

Re: mateerno csaló!!!!

HozzászólásSzerző: Roberto01 » 2013.07.04. 21:17

ilyenkor jön a kérdés hogy ezen az oldalon okozott-e már kárt eddig..
------------------------
------------------------

Roberto01

Felhasználó
Ajánlod Roberto01 -t?

HozzászólásSzerző: Laci86 » 2013.07.05. 00:01

A tényállás a következő:

Nos ncore112 ez szép találat volt! Mateerno barátunk már az elején Nekünk is gyanús volt! Itt is volt egy Rooney nevű tag, aki 4 hsz után az Üzletelők közt kötött ki, de nincs IP egyezés a 2 felhasználó közt, viszont az ittlévő bizonyítékok így is ellene szólnak! Én azt sem tartom kizártnak, hogy nem először járt itt az oldalon. Az azért elég fura, hogy ha valaki egyik topicban nCore-t kér, a másikban meg nCore-t ajánl fel, ami még a poén az, hogy nem csak az nCore-ral csinálja ezt, hanem What.cd-vel egyszerre, az megérdemli, hogy lebukjon, ha már annyira Sík Sötét volt!!! Ezek után úgy néz ki, hogy a kedves mateerno egy darabig nem fog nCore-ral foglalkozni, de ha mégegyszer ide visszatolja a képét, akkor Én megjutalmazom egy IP Bannal is!!!
------------------------
------------------------

Üdv.: Laci86
Laci86

Rendfenntartó
Ajánlod Laci86 -t?

HozzászólásSzerző: ncore112 » 2013.07.05. 13:32

Laci86 írta:A tényállás a következő:

Nos ncore112 ez szép találat volt! Mateerno barátunk már az elején Nekünk is gyanús volt! Itt is volt egy Rooney nevű tag, aki 4 hsz után az Üzletelők közt kötött ki, de nincs IP egyezés a 2 felhasználó közt, viszont az ittlévő bizonyítékok így is ellene szólnak! Én azt sem tartom kizártnak, hogy nem először járt itt az oldalon. Az azért elég fura, hogy ha valaki egyik topicban nCore-t kér, a másikban meg nCore-t ajánl fel, ami még a poén az, hogy nem csak az nCore-ral csinálja ezt, hanem What.cd-vel egyszerre, az megérdemli, hogy lebukjon, ha már annyira Sík Sötét volt!!! Ezek után úgy néz ki, hogy a kedves mateerno egy darabig nem fog nCore-ral foglalkozni, de ha mégegyszer ide visszatolja a képét, akkor Én megjutalmazom egy IP Bannal is!!!

Mateerno= Máté Ernő
------------------------
------------------------

ncore112

Felhasználó
Ajánlod ncore112 -t?

Fórum Statisztika