Itt lehet jelenteni, ha egy USER átvágott vagy megpróbált becsapni (Pl nem tartotta be az ígéretét)

* Hamisan megvádolt userek
Olyan témák kerülnek ide, amik be lettek küldve a Csalók és svindlerek témába, de a beküldőnek nem sikerült igazolni állítását, vagy a megvádoltnak sikerült a vádak alól tisztáznia magát!
Fórum szabályok
Figyelem! Az oldalon tilos bármilyen nemű kereskedelmi üzletelés! Az ebből adódó kellemetlenségekért, és a szabályzat be nem tartásából eredő károkért az oldal üzemeltetői semmilyen felelősséggel, kártérítéssel nem tartoznak!

A fórum szabályainak betartásával rengeteg kellemetlenségtől megóvhatod magad. Az oldal szabályait a ti védelmetek érdekében találtuk ki!

Soha ne add ki az oldalon személyes adataidat, ne adj ki pénzt (Oldalunk szabályzata tiltja a meghívó pénzügyi kereskedelmét) olyanra, amit ingyen is megkaphatsz!

maszk1

HozzászólásSzerző: lucky luke » 2015.02.17. 17:13

tegnap meghívtam egyik fórum társunkat(maszk1-et)az 1st torrent oldalra.és erre mi van,hát csak az van hogy nem tudok belépni a saját oldalamra és hogy miért hát csak ezért:Sikertelen bejelentkezési kísérlet Ez a hozzáférés le van tiltva. Indok: Kitiltott felhasználó visszahívása. :oops: :oops:
soha nem kértem semmit egy meghívóért sem amit tőlem kapok valaki.
ha nem hiszitek el akár kinek megadom az adataim az 1 st-hez lehet ellenőrizni :oops: :oops:
------------------------
POÉNSZIGET :)
------------------------

Üdv.Lucky!
lucky luke

Törzstag
Ajánlod lucky luke -t?

maszk1

Hirdetés

KÉRJÜK TÁMOGASD OLDALUNKAT A MŰKÖDÉSBEN !!!

Sponsor

Re: maszk1

HozzászólásSzerző: Laci86 » 2015.02.17. 17:45

Mindjárt írok neki, hogy tisztázza a dolgot!
------------------------
------------------------

Üdv.: Laci86
Laci86

Rendfenntartó
Ajánlod Laci86 -t?

HozzászólásSzerző: maszk1 » 2015.02.17. 19:41

Sziasztok!
kedves lucky luke,kérlek add meg a felhasz.nevedet,meg jelszavadat az 1st-hez,talán én betudok lépni,de nem biztos.
Nos,igy igaz hogy engem kitiltottak jogtalanul állitólag aránycsalás miatt,de ez nem volt igaz,rossz torrent kliens használata.
Az 1st nevű oldal egy szigorú oldal,a többihez képest.
Kérlek ne haragudj rám ezért,mert nem volt szándékos,én is utólag kapcsoltam mikor már beléptem az oldalra,hogy bizony előzöleg kitiltottak a szigorú szabályok miatt.
Végezetül:nem akartam én rosszat neked,csak 1 1st,és nagyon sajnálom,hogy ez lett a vége,még egszer bocsánat.
------------------------
------------------------

maszk1

Nem megbízható személyként van megjelölve
Ajánlod maszk1 -t?

HozzászólásSzerző: maszk1 » 2015.02.17. 19:49

Ui: Ha csalóként tekintetek rám én megértem,és elfogadom.
Sziasztok.
------------------------
------------------------

maszk1

Ajánlod maszk1 -t?

HozzászólásSzerző: steelhammer69 » 2015.02.17. 21:18

maszk1 írta:Sziasztok!
kedves lucky luke,kérlek add meg a felhasz.nevedet,meg jelszavadat az 1st-hez,talán én betudok lépni,de nem biztos.
Nos,igy igaz hogy engem kitiltottak jogtalanul állitólag aránycsalás miatt,de ez nem volt igaz,rossz torrent kliens használata.
Kérlek ne haragudj rám ezért,mert nem volt szándékos,én is utólag kapcsoltam mikor már beléptem az oldalra,hogy bizony előzöleg kitiltottak a szigorú szabályok miatt.
Végezetül:nem akartam én rosszat neked,csak 1 1st,és nagyon sajnálom,hogy ez lett a vége,még egszer bocsánat.

Mikor lettél ott bannolva?Én elhiszem,hogy nem akartál rosszat,de arra gondolhattál volna,hogy észre fogják venni,ha ugyan arról az ip.címről regelsz be újra.Az emailod gondolom most más volt,mint először.
------------------------
------------------------

üdv::steelhammer69
steelhammer69

Ajánlod steelhammer69 -t?

HozzászólásSzerző: maszk1 » 2015.02.17. 21:54

szia!
azt hiszem 2 héttel ezelött bannoltak.
lehet csak az volt a baj,hogy ugyanarról az ip-ről jelentkeztem be mással kellett volna,és akkor nem lett volna baj talán.
az email cimem más volt természetesen,és valóban a ip cim miatt bukhattam csak le,na most már megtörtént nem lehet vissza csinálni pedig jó lenne.
tisztelt steelhammer 69 cselekedjen a belátása szerint döntsön,hogy csaló vagy nem csaló a személyem.
------------------------
------------------------

maszk1

Ajánlod maszk1 -t?

HozzászólásSzerző: lucky luke » 2015.02.18. 05:58

maszk1 írta:Sziasztok!

Hát erre most mint mondjak
több mint 5 éves account volt :cry:
az adatok elküldve pm-ben
de itt is megadom aki betud lépni az megtarthatja magának az oldalt!!!!
felhasználó név:koza30
jelszó:SuNlmBFYWc
------------------------
------------------------

Üdv.Lucky!
lucky luke

Törzstag
Ajánlod lucky luke -t?

HozzászólásSzerző: Laci86 » 2015.02.18. 17:21

maszk1 írta:szia!
lehet csak az volt a baj,hogy ugyanarról az ip-ről jelentkeztem be mással kellett volna,és akkor nem lett volna baj talán.
az email cimem más volt természetesen,és valóban a ip cim miatt bukhattam csak le,na most már megtörtént nem lehet vissza csinálni pedig jó lenne.
tisztelt steelhammer 69 cselekedjen a belátása szerint döntsön,hogy csaló vagy nem csaló a személyem.

De ha tudtad azt, hogy eleve szigorúan nézik azt, hogy kitiltott tag ne kerülhessen vissza, akkor azzal is tisztában voltál, hogy nagy esély rá, hogy lebuksz. Vagy tévedek?
------------------------
------------------------

Üdv.: Laci86
Laci86

Rendfenntartó
Ajánlod Laci86 -t?

HozzászólásSzerző: maszk1 » 2015.02.18. 17:30

Laci86 írta:
maszk1 írta:szia!

De ha tudtad azt, hogy eleve szigorúan nézik azt, hogy kitiltott tag ne kerülhessen vissza, akkor azzal is tisztában voltál, hogy nagy esély rá, hogy lebuksz. Vagy tévedek?

Sziasztok!
Én is csak akkor tudtam meg,hogy milyen szigorúak amikor alaptalanul megvádoltak azzal,hogy aránycsaló vagyok.
Nos erre tényleg gondolnom kellett volna,hogy akit már egyszer kitettek az oldalról az ne kerülhessen be többet.
Hibáztam és el is ismerem,kérem,hogy döntsenek a helyzetemről-csaló vagy nem csaló-e vagyok. :(
------------------------
------------------------

maszk1

Ajánlod maszk1 -t?

HozzászólásSzerző: steelhammer69 » 2015.02.18. 18:17

Beszélek Lacival,hogy mi is legyen ebben a helyzetben a reális megoldás.Nekem már van egy kialakult véleményem,de lehet,hogy ő másképp gondolja.
------------------------
------------------------

üdv::steelhammer69
steelhammer69

Ajánlod steelhammer69 -t?

Következő
Fórum Statisztika