Itt lehet jelenteni, ha egy USER átvágott vagy megpróbált becsapni (Pl nem tartotta be az ígéretét)

* Hamisan megvádolt userek
Olyan témák kerülnek ide, amik be lettek küldve a Csalók és svindlerek témába, de a beküldőnek nem sikerült igazolni állítását, vagy a megvádoltnak sikerült a vádak alól tisztáznia magát!
Fórum szabályok
Figyelem! Az oldalon tilos bármilyen nemű kereskedelmi üzletelés! Az ebből adódó kellemetlenségekért, és a szabályzat be nem tartásából eredő károkért az oldal üzemeltetői semmilyen felelősséggel, kártérítéssel nem tartoznak!

A fórum szabályainak betartásával rengeteg kellemetlenségtől megóvhatod magad. Az oldal szabályait a ti védelmetek érdekében találtuk ki!

Soha ne add ki az oldalon személyes adataidat, ne adj ki pénzt (Oldalunk szabályzata tiltja a meghívó pénzügyi kereskedelmét) olyanra, amit ingyen is megkaphatsz!

Re: maszk1

HozzászólásSzerző: Laci86 » 2015.02.19. 16:42

steelhammer69 írta:Beszélek Lacival,hogy mi is legyen ebben a helyzetben a reális megoldás.Nekem már van egy kialakult véleményem,de lehet,hogy ő másképp gondolja.

Sajnos Én is tanácstalan vagyok, hiszen ez most egy olyan eset, ahol nehéz racionális döntéseket hozni. Ez most patt helyzet. Nem szeretem másra hárítani a felelősséget, de most jobb ötletem nincs, Én ezért Lucky luke-ra bízom a döntést. Ha ő szemet tud efelett hunyni, akkor maszk1 nem kap jelölést. Ha esetleg bárkinek van ennél jobb ötlete, vevő vagyok rá!
------------------------
POÉNSZIGET :)
------------------------

Üdv.: Laci86
Laci86

Rendfenntartó
Ajánlod Laci86 -t?

Hirdetés

KÉRJÜK TÁMOGASD OLDALUNKAT A MŰKÖDÉSBEN !!!

Sponsor

HozzászólásSzerző: maszk1 » 2015.02.19. 17:36

Laci86 írta:
steelhammer69 írta:Beszélek Lacival,hogy mi is legyen ebben a helyzetben a reális megoldás.Nekem már van egy kialakult véleményem,de lehet,hogy ő másképp gondolja.

Sajnos Én is tanácstalan vagyok, hiszen ez most egy olyan eset, ahol nehéz racionális döntéseket hozni. Ez most patt helyzet. Nem szeretem másra hárítani a felelősséget, de most jobb ötletem nincs, Én ezért Lucky luke-ra bízom a döntést. Ha ő szemet tud efelett hunyni, akkor maszk1 nem kap jelölést. Ha esetleg bárkinek van ennél jobb ötlete, vevő vagyok rá!

Sziasztok!
Sajnos tudom,hogy mi lesz a vége,ennek a patt helyzetnek csaló jelölés,és el is fogadom,mivel mást nem tehetek.
Búcsúzóul hadd idézek valakit:
-Sosem szeretnék olyan klubhoz tartozni, amelyik engem elfogadna tagnak. :)
------------------------
------------------------

maszk1

Nem megbízható személyként van megjelölve
Ajánlod maszk1 -t?

HozzászólásSzerző: rotker » 2015.02.19. 19:28

Egyetértek Lacival, döntsön az aki veszített az ügyön.
------------------------
------------------------

rotker

Törzstag
Ajánlod rotker -t?

HozzászólásSzerző: lucky luke » 2015.02.20. 04:23

Laci86 írta:

Sziasztok!!
Szia Laci86!!
ha lehet ne jelöljétek maszk1-et.Szívesen segítek akár kinek ha tudok sőt még maszk1-nek is. ;) :D
------------------------
------------------------

Üdv.Lucky!
lucky luke

Törzstag
Ajánlod lucky luke -t?

HozzászólásSzerző: steelhammer69 » 2015.02.20. 16:35

lucky luke írta:
Laci86 írta:

Sziasztok!!
Szia Laci86!!
ha lehet ne jelöljétek maszk1-et.Szívesen segítek akár kinek ha tudok sőt még maszk1-nek is. ;) :D

Rendben Lucky!Bölcsen döntöttél szerintem.Én sem szerettem volna a svindlerek közé rakni és szerintem Laci sem,mert úgy gondolom,hogy nem akart ő átverni téged,csak figyelmetlen volt és remélem jól érzem,hogy talán kezd kialakulni egy összetartó brigád,amihez ő is hozzátartozik és láthatod te is,hogy nem menekült el a felelősségre vonás elől és vállalta is volna a következményét is.De ez legyen maszk1-nek tanuló p.énz is egyben,mert legközelebb nem lesz pardon.
------------------------
------------------------

üdv::steelhammer69
steelhammer69

Nem megbízható személyként van megjelölve
Ajánlod steelhammer69 -t?

HozzászólásSzerző: Laci86 » 2015.02.20. 17:44

Volt rá példa, hogy aki korábban svindlernek volt jelölve, utólag vissza lett helyezve a regisztrált felhasználók közé egy ehhez hasonló ügyből kifolyólag. Igazság szerint nem vagyok híve annak, hogy büntetéseket osztogassak, hiszen, ha van arra lehetőség, hogy tisztázzuk a helyzetet, akkor éljünk vele!
------------------------
------------------------

Üdv.: Laci86
Laci86

Rendfenntartó
Ajánlod Laci86 -t?

HozzászólásSzerző: lucky luke » 2015.02.21. 05:32

Köszönöm!!
Az más lett volna ha nem reagál és meg próbál ki bújni a felelősségre vonás elől. Szerintem sem akart ő rosszat senkinek.
És hogy vesztettem volna az ügyön,nem hiszem.Azért nem mert amíg nem tiltottak ki az 1 st-ről, betudtam juttatni másokat meghívóval.
Én meg majd csak vissza jutok valahogy. :D :D
------------------------
------------------------

Üdv.Lucky!
lucky luke

Törzstag
Ajánlod lucky luke -t?

Előző
Fórum Statisztika