Fórum szabályok
Ide minden fontos infót leírhatsz magadról. Így linkelve ezt nem kell újra és újra leírnod!
Mit írjak magamról?
* Regisztrációd célja
* Melyik trackerre szeretnél bejutni
* Melyik trackeren van már ACCOD
* Neted sebessége (Megabitben)
* Milyen az arányod (átlagban)
* ... és minden mást ami elősegítheti új trackerekre való bejutásod!
raveride
Felhasználó

Magamról

Hozzászólás Szerző: raveride » 2018.06.28. 19:59

Röviden: már a 30as éveimet taposom lassan, és mindig is érdekelt az ncore, bithumen, stb egyéb privát trackerek. Mivel eddig nyilvános torrentoldalakról töltöttem, igy nagyon nem is kellett más oldal, mert azokon is fenn volt minden, egészen mostanáig. Ugyanis a magyar szinkronos HD filmek csak kevés százaléka van fenn, ráadásul a régebbieken seed sincs, ugyhogy le se lehet tölteni. Ezt akarom megváltoztatni, most nagyon rákaptam a filmnézésekre, és szeretnék az anyanyelvemen sok jó filmet megnézni... Nem leszek hit&runner ígérem...

Az oldal támogatottságának mértéke: 49%

Kérjük támogasd oldalunk >>
Csivicicamami
Felhasználó

Re: Magamról

Hozzászólás Szerző: Csivicicamami » 2019.03.12. 06:04

Anita vagyok 44 éves,régóta torrentezek.Diablo-n,és Bigtorrenten vagyok fenn.Szeretem a jó filmeket bármilyen kategóriában.Imádom a zenét legfőképpen a trance-t,a szabadidőmben a mixmaster fusion nevű progival mixelgetek.Ápolónő vagyok egy szoc. otthonban,úgyhogy nehezen lehet felidegesíteni.Van egy fiam szakközépiskolás,baleseti helyszínelő szeretne lenni.Van egy hosszúszőrű gyilkos csivavám,és egy sziámi macsekom.

Csivicicamami
Felhasználó

Hozzászólás Szerző: Csivicicamami » 2019.03.12. 06:04

Anita vagyok 44 éves,régóta torrentezek.Diablo-n,és Bigtorrenten vagyok fenn.Szeretem a jó filmeket bármilyen kategóriában.Imádom a zenét legfőképpen a trance-t,a szabadidőmben a mixmaster fusion nevű progival mixelgetek.Ápolónő vagyok egy szoc. otthonban,úgyhogy nehezen lehet felidegesíteni.Van egy fiam szakközépiskolás,baleseti helyszínelő szeretne lenni.Van egy hosszúszőrű gyilkos csivavám,és egy sziámi macsekom.

FeelGoodInc
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: FeelGoodInc » 2019.03.12. 07:16

Köszöntünk a fórumon kedves Anita! Érezd jól magad itt 🙂👍

hjoco
Új tag

Hozzászólás Szerző: hjoco » 2019.03.18. 12:03

Most múltam 75 éves. A torrentről szinte semmit nem tudok. Az összes információm róla csak annyi, hogy a CashFlow 101 és 202 játékot letöltöttem, de a kapott file-k torrent kiterjesztéssel jelentek meg, és nem tudok mit kezdeni velük. Most az lenne a legnagyobb segítség ha a torrent-ről tudnátok valamilyen leírást ajánlani, hogy egyáltalán megértsem, hogy miről van szó. És hogy majd később kérdezni is tudjak.

FeelGoodInc
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: FeelGoodInc » 2019.03.18. 12:14

Majd írok róla egy leírást itt a fórumon.
A tömör lényeg, hogy a torrentfájl nem maga a játék.
A torrent filet be kell tölteni egy letöltő kliensbe és azzal lehet letölteni magát a játékot.

FeelGoodInc
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: FeelGoodInc » 2019.03.18. 20:35

El is készítettem a leírást a torrent fájlok használatáról. Itt megtalálod.

attila1982
Felhasználó

Hozzászólás Szerző: attila1982 » 2019.03.20. 02:37

Attila vagyok 36 éves. Szabolcs megyében élek. Nagyon szeretek torrentezni, elég sok Torrent oldalon megtaláltok kicsiken nagyokon egyaránt. Mondhatni rutinos vagyok a Torrentezésben és a kliens kezelésben

Az oldal támogatottságának mértéke: 49%

Kérjük támogasd oldalunk >>
Válasz küldése