Itt lehet jelenteni, ha egy USER átvágott vagy megpróbált becsapni (Pl nem tartotta be az ígéretét)

* Hamisan megvádolt userek
Olyan témák kerülnek ide, amik be lettek küldve a Csalók és svindlerek témába, de a beküldőnek nem sikerült igazolni állítását, vagy a megvádoltnak sikerült a vádak alól tisztáznia magát!
Fórum szabályok
Figyelem! Az oldalon tilos bármilyen nemű kereskedelmi üzletelés! Az ebből adódó kellemetlenségekért, és a szabályzat be nem tartásából eredő károkért az oldal üzemeltetői semmilyen felelősséggel, kártérítéssel nem tartoznak!

A fórum szabályainak betartásával rengeteg kellemetlenségtől megóvhatod magad. Az oldal szabályait a ti védelmetek érdekében találtuk ki!

Soha ne add ki az oldalon személyes adataidat, ne adj ki pénzt (Oldalunk szabályzata tiltja a meghívó pénzügyi kereskedelmét) olyanra, amit ingyen is megkaphatsz!

klaszlo8 Csaló!

HozzászólásSzerző: sipcsa » 2013.07.10. 16:04

klaszlo8-nak 4 napja küldtem egy Ncore meghivót azota sem itt se az email cimén nem válaszol.Természetesen az Ncore-ra beregisztrált de nekem a megigért Bithumen meghivót nem küldte.Alapvetöen bizok az emberekben és ezen az oldalon is jó tapasztalataim vannak.Legyen "boldog" vele csak azért írom ha mégegyszer véletlen fel jönne az oldalra igy cseréljetek vele!
------------------------
POÉNSZIGET :)
------------------------

sipcsa

Felhasználó
Ajánlod sipcsa -t?

klaszlo8 Csaló!

Hirdetés

KÉRJÜK TÁMOGASD OLDALUNKAT A MŰKÖDÉSBEN !!!

Sponsor

Re: klaszlo8 Csaló!

HozzászólásSzerző: sipcsa » 2013.07.10. 16:18

sipcsa írta:klaszlo8-nak 4 napja küldtem egy Ncore meghivót azota sem itt se az email cimén nem válaszol.Természetesen az Ncore-ra beregisztrált de nekem a megigért Bithumen meghivót nem küldte.Alapvetöen bizok az emberekben és ezen az oldalon is jó tapasztalataim vannak.Legyen "boldog" vele csak azért írom ha mégegyszer véletlen fel jönne az oldalra igy cseréljetek vele!

------------------------
------------------------

sipcsa

Felhasználó
Ajánlod sipcsa -t?

HozzászólásSzerző: steelhammer69 » 2013.07.10. 16:46

sipcsa írta:klaszlo8-nak 4 napja küldtem egy Ncore meghivót azota sem itt se az email cimén nem válaszol.Természetesen az Ncore-ra beregisztrált de nekem a megigért Bithumen meghivót nem küldte.Alapvetöen bizok az emberekben és ezen az oldalon is jó tapasztalataim vannak.Legyen "boldog" vele csak azért írom ha mégegyszer véletlen fel jönne az oldalra igy cseréljetek vele!

szia sipcsa :!: most néztem az adatlapját a tagnak és látom,hogy alig több mint egy hete csatlakozott.nem tudom,hogyan egyeztetek meg a csere lebonyolításával kapcsolatban,hogy ki küldi először a meghívót,de ha új taggal cserélsz,akkor neki kellett volna először küldeni,aztán jöttél volna te.újaknál sajnos fenn áll a lehetősége és a veszélye az átverésnek és ezért általában kikötés,hogy az új tag küld először.
------------------------
------------------------

üdv::steelhammer69
steelhammer69

Nem megbízható személyként van megjelölve
Ajánlod steelhammer69 -t?

HozzászólásSzerző: sipcsa » 2013.07.10. 16:57

steelhammer69 írta:

szia sipcsa :!: most néztem az adatlapját a tagnak és látom,hogy alig több mint egy hete csatlakozott.nem tudom,hogyan egyeztetek meg a csere lebonyolításával kapcsolatban,hogy ki küldi először a meghívót,de ha új taggal cserélsz,akkor neki kellett volna először küldeni,aztán jöttél volna te.újaknál sajnos fenn áll a lehetősége és a veszélye az átverésnek és ezért általában kikötés,hogy az új tag küld először.

Igen tudom csak biztam benne!
------------------------
------------------------

sipcsa

Felhasználó
Ajánlod sipcsa -t?

HozzászólásSzerző: Laci86 » 2013.07.10. 18:00

Áthelyeztem a csalók közé.
------------------------