Vélemények, kritikák, hasznos ötletek a fórum jobbá tétele érdekében!

helyesírás

HozzászólásSzerző: Roberto01 » 2013.02.28. 12:31

Az ég áldja meg a fórumnyitót..én egy idősebb emberke vagyok, mi az hogy /svindlerkefés?????/ ..

Fórum szabályok
Kérlek ezt a részleget ne használd csalók bejelentésére, de jelezheted ha úgy érzed valakit vagy téged alaptalanul vádoltak meg csalással (svindlerkeféssel)!

ugyanigy szóltam néhány hete hogy a funkcióknál a rendfenntartó az két nnnnnn.. :)
------------------------
POÉNSZIGET :)
------------------------

Roberto01

Felhasználó
Ajánlod Roberto01 -t?

helyesírás

Hirdetés

KÉRJÜK TÁMOGASD OLDALUNKAT A MŰKÖDÉSBEN !!!

Sponsor

Re: helyesírás

HozzászólásSzerző: steelhammer69 » 2013.02.28. 12:47

Roberto01 írta:Az ég áldja meg a fórumnyitót..én egy idősebb emberke vagyok, mi az hogy /svindlerkefés?????/ ..

Fórum szabályok
Kérlek ezt a részleget ne használd csalók bejelentésére, de jelezheted ha úgy érzed valakit vagy téged alaptalanul vádoltak meg csalással (svindlerkeféssel)!

ugyanigy szóltam néhány hete hogy a funkcióknál a rendfenntartó az két nnnnnn.. :)

pedig általában alá is húzza hullámosan pirossal ha hiba van benne. :)
ja,és mit jelent az,hogy idősebb?ha nem vagyok túl indiszkrét?
------------------------
------------------------

üdv::steelhammer69
steelhammer69

Nem megbízható személyként van megjelölve
Ajánlod steelhammer69 -t?

HozzászólásSzerző: Roberto01 » 2013.02.28. 13:51

steelhammer69 írta:
Roberto01 írta:Az ég áldja meg a fórumnyitót..én egy idősebb emberke vagyok, mi az hogy /svindlerkefés?????/ ..

Fórum szabályok

pedig általában alá is húzza hullámosan pirossal ha hiba van benne. :)
ja,és mit jelent az,hogy idősebb?ha nem vagyok túl indiszkrét?

50 en tul.. még a svindler menne, a kefés is..de igy együtt valahogy már nemigazán.. :)
------------------------
------------------------

Roberto01

Felhasználó
Ajánlod Roberto01 -t?

HozzászólásSzerző: Laci86 » 2013.02.28. 14:04

Tévedni emberi dolog! Szólni kell az Adminoknak! Én is írtam el véletlenül topic nevet, pl. "Calók végleges kizárása" címmel hoztam létre "Csalók végleges kizárása" helyett. Emberek vagyunk, tévedhetünk, de ezért ne bíráljunk el vagy ítéljünk el valakit! :D
------------------------
------------------------

Üdv.: Laci86
Laci86

Rendfenntartó
Ajánlod Laci86 -t?

HozzászólásSzerző: steelhammer69 » 2013.02.28. 14:10

Laci86 írta:Tévedni emberi dolog! Szólni kell az Adminoknak! Én is írtam el véletlenül topic nevet, pl. "Calók végleges kizárása" címmel hoztam létre "Csalók végleges kizárása" helyett. Emberek vagyunk, tévedhetünk, de ezért ne bíráljunk el vagy ítéljünk el valakit! :D

nem volt szándékomban senkit sem bántani.ez bárkivel előfordulhat.biztos én is írtam már ki valamit rosszul.főleg ha sietve teszem.elnézést,ha valakit megbántottam volna. :)
------------------------
------------------------

üdv::steelhammer69
steelhammer69

Nem megbízható személyként van megjelölve
Ajánlod steelhammer69 -t?

HozzászólásSzerző: Laci86 » 2013.02.28. 14:15

steelhammer69 írta:
Laci86 írta:Tévedni emberi dolog! Szólni kell az Adminoknak! Én is írtam el véletlenül topic nevet, pl. "Calók végleges kizárása" címmel hoztam létre "Csalók végleges kizárása" helyett. Emberek vagyunk, tévedhetünk, de ezért ne bíráljunk el vagy ítéljünk el valakit! :D

nem volt szándékomban senkit sem bántani.ez bárkivel előfordulhat.biztos én is írtam már ki valamit rosszul.főleg ha sietve teszem.elnézést,ha valakit megbántottam volna. :)

Én egy szóval sem mondtam azt, hogy Te, vagy Roberto megbántottatok valakit, vagy sem! :D Csak a bökkenő abban rejlik, hogy mások előszeretettel bírálnak el másokat, egyéb dolgok vagy észrevételek miatt!
------------------------
------------------------

Üdv.: Laci86
Laci86

Rendfenntartó
Ajánlod Laci86 -t?

HozzászólásSzerző: Roberto01 » 2013.02.28. 15:47

Laci86 írta:
steelhammer69 írta:

Én egy szóval sem mondtam azt, hogy Te, vagy Roberto megbántottatok valakit, vagy sem! :D Csak a bökkenő abban rejlik, hogy mások előszeretettel bírálnak el másokat, egyéb dolgok vagy észrevételek miatt!

én már tán ugyanide irtam a rendfenntartók -ért is de se kép se hang..mindegy, nem ezen mulik semmi..
------------------------
------------------------

Roberto01

Felhasználó
Ajánlod Roberto01 -t?

HozzászólásSzerző: Laci86 » 2013.02.28. 15:50

Pontosan! :D
------------------------
------------------------