Itt lehet jelenteni, ha egy USER átvágott vagy megpróbált becsapni (Pl nem tartotta be az ígéretét)

* Hamisan megvádolt userek
Olyan témák kerülnek ide, amik be lettek küldve a Csalók és svindlerek témába, de a beküldőnek nem sikerült igazolni állítását, vagy a megvádoltnak sikerült a vádak alól tisztáznia magát!
Fórum szabályok
Figyelem! Az oldalon tilos bármilyen nemű kereskedelmi üzletelés! Az ebből adódó kellemetlenségekért, és a szabályzat be nem tartásából eredő károkért az oldal üzemeltetői semmilyen felelősséggel, kártérítéssel nem tartoznak!

A fórum szabályainak betartásával rengeteg kellemetlenségtől megóvhatod magad. Az oldal szabályait a ti védelmetek érdekében találtuk ki!

Soha ne add ki az oldalon személyes adataidat, ne adj ki pénzt (Oldalunk szabályzata tiltja a meghívó pénzügyi kereskedelmét) olyanra, amit ingyen is megkaphatsz!

fegya963 SVINDLER

HozzászólásSzerző: fegya963 » 2013.01.10. 22:58

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni hogy miért lettem megjelölve SVINDLER -nek miközben már több hete nem cseréltem semmit, lehet hogy rossz helyre írok sorry!
Csak szeretném kideríteni, hogy ki jelölt meg vagy mit tettem, és ha rendes bizonyíték van rá azt elfogadom!

Üdv
------------------------
POÉNSZIGET :)
------------------------

fegya963

Nem megbízható személyként van megjelölve
Ajánlod fegya963 -t?

fegya963 SVINDLER

Hirdetés

KÉRJÜK TÁMOGASD OLDALUNKAT A MŰKÖDÉSBEN !!!

Sponsor

Re: fegya963 SVINDLER

HozzászólásSzerző: FeelGoodInc » 2013.01.11. 19:50

Duplareges vagy!
------------------------
------------------------

FeelGoodInc

Adminisztrátor
Ajánlod FeelGoodInc -t?

HozzászólásSzerző: pamutcsiga » 2013.01.15. 12:25

fegya963 írta:Sziasztok!

Szeretném megkérdezni hogy miért lettem megjelölve SVINDLER -nek miközben már több hete nem cseréltem semmit, lehet hogy rossz helyre írok sorry!
Csak szeretném kideríteni, hogy ki jelölt meg vagy mit tettem, és ha rendes bizonyíték van rá azt elfogadom!

Üdv

Bizonyítékot csak az kér,aki ludas...
Am.
Már hónapokkal ezelőtt ki lettél szúrva! Örülj,hogy csak most repülsz...
------------------------
------------------------

pamutcsiga
Törölt tag

Ajánlod pamutcsiga -t?

HozzászólásSzerző: pamutcsiga » 2013.01.20. 21:08

Ez meg mit keres itt??? :D
Fegyát hamisan vádolta feelgoodince és mégis sárga???? :)
Na ez érdekes....
------------------------
------------------------

pamutcsiga
Törölt tag

Ajánlod pamutcsiga -t?

HozzászólásSzerző: zolinet3 » 2013.02.03. 16:11

pamutcsiga írta:Ez meg mit keres itt??? :D
Na ez érdekes....

Nem megbízható személyként van megjelölve ez áll a nevem mellett meg megkaptam hogy több néven vagyok regisztrálva.Eddig egyszer kértem meghívót a beloadra arányom :
Letöltésed: 101.61 GB, Feltöltésed: 317.68 GB A meghívóimat erre vagy más oldalakra csak úgy szoktam osztogatni.Nem értem miért szerepel a megjegyzés a nevem mellett.Legutoljára beload meghívókat osztogattam és 1 ember köszönte meg én ezt meg mertem jegyezni ekkor vágták a fejemhez hogy több néven is reg. vagyok.Még azt se tudom kérni hogy töröljenek az oldalról mert semmihez nem tudok hozzászólni kivéve ezt.
------------------------
------------------------

zolinet3

Ajánlod zolinet3 -t?

HozzászólásSzerző: zolinet3 » 2013.02.03. 16:13

zolinet3 írta:
Na ez érdekes....

Nem megbízható személyként van megjelölve ez áll a nevem mellett meg megkaptam hogy több néven vagyok regisztrálva.Eddig egyszer kértem meghívót a beloadra arányom :
Letöltésed: 101.61 GB, Feltöltésed: 317.68 GB A meghívóimat erre vagy más oldalakra csak úgy szoktam osztogatni.Nem értem miért szerepel a megjegyzés a nevem mellett.Legutoljára beload meghívókat osztogattam és 1 ember köszönte meg én ezt meg mertem jegyezni ekkor vágták a fejemhez hogy több néven is reg. vagyok.Még azt se tudom kérni hogy töröljenek az oldalról mert semmihez nem tudok hozzászólni kivéve ezt.

Na erre válaszoljon valaki ha tud.
------------------------
------------------------

zolinet3

Ajánlod zolinet3 -t?

HozzászólásSzerző: detty93 » 2013.02.03. 16:39

Azért mert több torábban csalónak jelölt tag kötődik a te IP címedhez.. Más is válaszolt már erre a kérdésedre egy korábban létrehozoztt topicodban.
nem-megbizhato-szemelykent-van-megjelolve-t13118.html
zolinet3 írta:
zolinet3 írta:
Na ez érdekes....

Na erre válaszoljon valaki ha tud.

------------------------
------------------------

detty93

Rendfenntartó
Ajánlod detty93 -t?

HozzászólásSzerző: Laci86 » 2013.09.30. 23:19

Üdv

Igaz nem itt, de a torrentek.info-n Nálam jól leszerepeltél barátom, amihez szívből gratulálok! A többiek védtek, Te pedig csak olyan felhasználóknak like-oltad a hozzászólásait, akik ellenem irányuló hozzászólásokat írtak, de ahhoz már nem volt bátorságod, hogy Te is hozzáfűzz valamit az ott kialakult vitához! Innen is látszik, hogy a szóváltások kellős közepette Magadra ismertél, csak éppen olyan emberek mögé bújtál, akik Téged védtek! Ez a gyávaság egyik formája! Vagy talán éppen azért nem szóltál hozzá a témához, mert nem csak itt, hanem ott, a torrentek.info-n is sáros vagy? Vagy mindkettő? Nem leszel törölve, mivel még számítunk arra, hogy visszajössz! Úgyhogy ezt a topicot áthelyezem a Csalók és Svindlerek közé, hogy lássák milyen spicli vagy! :lol: :lol: :lol:
------------------------
------------------------

Üdv.: Laci86
Laci86

Rendfenntartó
Ajánlod Laci86 -t?

HozzászólásSzerző: bellacska » 2013.10.02. 15:46

Ejnye hat szabad ilyen hozzaszolasokat gyartani? Ne legyel mar koszivu csak mert dupla reges, draga te nem ilyen vagy igazabol.

Laci86 írta:

Üdv

Igaz nem itt, de a torrentek.info-n Nálam jól leszerepeltél barátom, amihez szívből gratulálok! A többiek védtek, Te pedig csak olyan felhasználóknak like-oltad a hozzászólásait, akik ellenem irányuló hozzászólásokat írtak, de ahhoz már nem volt bátorságod, hogy Te is hozzáfűzz valamit az ott kialakult vitához! Innen is látszik, hogy a szóváltások kellős közepette Magadra ismertél, csak éppen olyan emberek mögé bújtál, akik Téged védtek! Ez a gyávaság egyik formája! Vagy talán éppen azért nem szóltál hozzá a témához, mert nem csak itt, hanem ott, a torrentek.info-n is sáros vagy? Vagy mindkettő? Nem leszel törölve, mivel még számítunk arra, hogy visszajössz! Úgyhogy ezt a topicot áthelyezem a Csalók és Svindlerek közé, hogy lássák milyen spicli vagy! :lol: :lol: :lol:

------------------------
------------------------

bellacska

Ajánlod bellacska -t?

HozzászólásSzerző: Laci86 » 2013.10.02. 16:50

bellacska írta:Ejnye hat szabad ilyen hozzaszolasokat gyartani? Ne legyel mar koszivu csak mert dupla reges, draga te nem ilyen vagy igazabol.

Laci86 írta:

Üdv

Tudod az a felháborító, hogy olyan dologba próbálod az orrodat beleütni, ami nem Rád tartozik! És ha jól sejtem, Te vagy Fegya963 is! Nos,tisztázzunk valamit:
1. Nem vagyok hajlandó azt eltűrni, hogy a Staff tagokról alkotsz negatív véleményt!
2. Nem vagyok hajlandó eltűrni azt, hogy az oldat tünteted fel negatív színbe! Ha nem tetszik az oldal, kívül tágasabb!
3. Az, hogy Én szabad időmben mit csinálok (amikor éppen nem az oldalon vagyok fent) Neked ahhoz semmi közöd nincs! Én sem avatkozom bele abba, hogy Te éppen mit csinálsz!
4. Olvasd el a szabályzatot, még mielőtt bármit is csinálsz (bízom benne, hogy az olvasás Neked még megy)! Több ponton is szabályt szegtél!
5. Azért kaptál anno svindler jelölést, mert lebuktál, hogy dupla reges vagy!
6. Ne "Drágázz"! Tuttomal Én nem vagyok senkid sem, csupán egy ismeretlen személy számodra!
7. Nem tudom, mennyi időbe telt megírnod azt a "förmnedvényt" amit az OFF topicba írtál, de legnagyobb bánatodra töröltem! Enyhén szólva szánalmas és gusztustalan dolognak tartom azt, hogy valaki olyasvalamiről ír véleményt, amivel a szabályzat több pontját is megszegi és még attól sem riad vissza, hogy személyeskedésbe bocsájtkozzon!

Ennek tudatában gondolkozz el azon, még mielőtt csinálsz, vagy írsz valamit, mert ezzel a kis magánakcióval nem Engem és az itteni Staff tagokat járatod le, hanem saját Magad! Elhiheted Én még most is elvigyorodtam Magamban, tudod? Máshol dicsőíted meg isteníted Magad, itt pedig úgy beégtél, mintha muszáj lett volna! Könnyű egy oldalon sárosként elismerést szerezni, ha benyalsz az ottani Staff tagoknak! Csak tudod, Mi erre nem vagyunk vevők! Lehet, hogy a torrentek.info-n tudod a többieket manipulálni, de itt senkit sem fogsz tudni, erre mérget vehetsz! Inkább örülj annak, hogy nem mentettem le azt a förmedvényt, amit az OFF topicba írtál és nem küldtem el az ottani Staff számára! Ha elküldtem volna, nem csak innen, hanem a torrentek .info-ról is úgy kihajítottak volna, hogy a lábad nem éri a földet! Ne feled! Ami késik, nem múlik!
------------------------
------------------------

Üdv.: Laci86
Laci86

Rendfenntartó
Ajánlod Laci86 -t?

Fórum Statisztika