Itt lehet jelenteni, ha egy USER átvágott vagy megpróbált becsapni (Pl nem tartotta be az ígéretét)

* Hamisan megvádolt userek
Olyan témák kerülnek ide, amik be lettek küldve a Csalók és svindlerek témába, de a beküldőnek nem sikerült igazolni állítását, vagy a megvádoltnak sikerült a vádak alól tisztáznia magát!
Fórum szabályok
Figyelem! Az oldalon tilos bármilyen nemű kereskedelmi üzletelés! Az ebből adódó kellemetlenségekért, és a szabályzat be nem tartásából eredő károkért az oldal üzemeltetői semmilyen felelősséggel, kártérítéssel nem tartoznak!

A fórum szabályainak betartásával rengeteg kellemetlenségtől megóvhatod magad. Az oldal szabályait a ti védelmetek érdekében találtuk ki!

Soha ne add ki az oldalon személyes adataidat, ne adj ki pénzt (Oldalunk szabályzata tiltja a meghívó pénzügyi kereskedelmét) olyanra, amit ingyen is megkaphatsz!

etoo csaló

HozzászólásSzerző: warpighun » 2013.08.19. 21:44

Megbeszéltünk egy cserét én elküldtem a meghívót ő meg rossz emailra küldött meghívót hotmail helyett gmailre. De szerintem ez is kamu. Na mindegy itt van a beszélgetés:

"én"
Read more: warpighun írta:
Szia!
Elküldtem. Az én emailem: xy(kukac)hotmail(pont)hu .

"etoo"
okés elkültem erre amit montál

xy (kukkac) gmail(pont ) hu

Jo Volt veled üzletelni

"én"
Szia!
Hotmal-t írtam nem gmailt.

"etoo"
Huhha ...Az Baj mert amit elkültem meghivot..Nemlehet Visszaigényelni...

Akkor Ha MOST Megint Küldők meghivot mert van még 1db akkor ..nekem ketőben van ????????????,..Nem akkarok vele se kibasszni...de 2..meghivot 1 áron.....Nincs Malacka torent meghivod vagy acuntod ??????

Majd visszaírtam hogy nincs malackám ezt ő baszta el és küldjön másikat(ennél azért kulturáltabban írtam). De erre már nem is válaszolt.
------------------------
POÉNSZIGET :)
------------------------

warpighun

Felhasználó
Ajánlod warpighun -t?

etoo csaló

Hirdetés

KÉRJÜK TÁMOGASD OLDALUNKAT A MŰKÖDÉSBEN !!!

Sponsor

Re: etoo csaló

HozzászólásSzerző: steelhammer69 » 2013.08.19. 23:45

warpighun írta:Megbeszéltünk egy cserét én elküldtem a meghívót ő meg rossz emailra küldött meghívót hotmail helyett gmailre. De szerintem ez is kamu. Na mindegy itt van a beszélgetés:

"én"
Szia!

"etoo"

Jo Volt veled üzletelni

"én"
Szia!

"etoo"

Akkor Ha MOST Megint Küldők meghivot mert van még 1db akkor ..nekem ketőben van ????????????,..Nem akkarok vele se kibasszni...de 2..meghivot 1 áron.....Nincs Malacka torent meghivod vagy acuntod ??????

Majd visszaírtam hogy nincs malackám ezt ő baszta el és küldjön másikat(ennél azért kulturáltabban írtam). De erre már nem is válaszolt.

ha korrekt akar maradni,akkor a minimum,hogy ad egy másik meghívót,mivel rossz emailra küldte a meghívót,ami még megbocsájtható volna mivel emberek vagyunk és néha hibázunk.ha viszont eltűnik a ködben és válaszra sem méltat,az bizony kérdéseket vethet fel a megbízhatóságával kapcsolatban.ez egy magánvélemény volt :!:
------------------------
------------------------

üdv::steelhammer69
steelhammer69

Nem megbízható személyként van megjelölve
Ajánlod steelhammer69 -t?

HozzászólásSzerző: detty93 » 2013.08.20. 16:26

Fel lett szólítva, ha nem jelentkezik akkor megkapja a jelölést

warpighun írta:Megbeszéltünk egy cserét én elküldtem a meghívót ő meg rossz emailra küldött meghívót hotmail helyett gmailre. De szerintem ez is kamu. Na mindegy itt van a beszélgetés:

"én"
Szia!

"etoo"

Jo Volt veled üzletelni

"én"
Szia!

"etoo"

------------------------
------------------------

detty93

Rendfenntartó
Ajánlod detty93 -t?

HozzászólásSzerző: warpighun » 2013.08.20. 18:52

detty93 írta:Fel lett szólítva, ha nem jelentkezik akkor megkapja a jelölést

"én"
Szia!

"etoo"

Jo Volt veled üzletelni

"én"
Szia!

"etoo"

Köszi :)
------------------------
------------------------

warpighun

Felhasználó
Ajánlod warpighun -t?

HozzászólásSzerző: Chamea » 2013.09.25. 01:00

Felesleges ezen rugózni, mert ha rossz helyre ment ki és az illető nem használja fel 10 napig, akkor visszakapja a pontokat a küldő, ha az érintett email címen felhasználták, akkor bukó. Idővel vissza lehet vonni a fel nem használt meghívót, de nem azonnal(most néztem utána).
------------------------
------------------------

Chamea

Felhasználó
Ajánlod Chamea -t?

HozzászólásSzerző: warpighun » 2013.09.26. 19:18

Chamea írta:Felesleges ezen rugózni, mert ha rossz helyre ment ki és az illető nem használja fel 10 napig, akkor visszakapja a pontokat a küldő, ha az érintett email címen felhasználták, akkor bukó. Idővel vissza lehet vonni a fel nem használt meghívót, de nem azonnal(most néztem utána).

Az az egyik a másik meg minek írta le az emailemet rosszul a válaszban nekem ez egy kicsit gyanús szerintem el se küldte csak így próbált ... moderálva ...nek nézni. Na mindegy nem ezen fog múlni az életem de amint végre találkozom az egyik kedves barátommal aki ismer 1-2 staffot az nCore-nál és akkor kidobatom az oldalról. :lol:
------------------------
------------------------

warpighun

Felhasználó
Ajánlod warpighun -t?

Fórum Statisztika