Itt készíthetsz szavazást, főleg torrentes témában, de ha nem közvetlen érinti, az sem nagy gond!

Jó ötletnek tartod,az "ellenőr","közvetítő"bevezetését az oldalon?

igen
18
82%
nem
4
18%

Szavazatok száma : 22

Re: Ellenőr!

HozzászólásSzerző: pamutcsiga » 2012.06.30. 18:24

"Az viszont járható utnak tűnik,hogy az ellenőr megkapja az upért járó valamit és aztán a másik fél küld egy képet arról,hogy elküldte az upot ...De még ez esetben is várni kellene 1-2 napot..."
Ezt írtam.Erre reagált alladin6 ,ezért nem értettem...
A lényeg .hogy nem lenne dupla acc ,mert az ellenőr nem kapna upot,csak 1 képet bizonyíték gyanánt,hogy valóban el lett utalva,miközben az upért járó valami az ott lenne nála letétben.

Szóval a kérdőjelekre a válasz...NEM,nem lenne 1 ipről 2 oldalad,mivel nem kapnál upot ,csak képet az utalásról!!!!!!!!
------------------------
POÉNSZIGET :)
------------------------

pamutcsiga
Törölt tag

Ajánlod pamutcsiga -t?

Hirdetés

KÉRJÜK TÁMOGASD OLDALUNKAT A MŰKÖDÉSBEN !!!

Sponsor

HozzászólásSzerző: 0Evi0 » 2012.07.01. 07:25

pamutcsiga írta:"Az viszont járható utnak tűnik,hogy az ellenőr megkapja az upért járó valamit és aztán a másik fél küld egy képet arról,hogy elküldte az upot ...De még ez esetben is várni kellene 1-2 napot..."
A lényeg .hogy nem lenne dupla acc ,mert az ellenőr nem kapna upot,csak 1 képet bizonyíték gyanánt,hogy valóban el lett utalva,miközben az upért járó valami az ott lenne nála letétben.

Szóval a kérdőjelekre a válasz...NEM,nem lenne 1 ipről 2 oldalad,mivel nem kapnál upot ,csak képet az utalásról!!!!!!!!

"az ellenőr megkapja az upért járó valamit"...
mit?? ezek üzenetek, és ami irva van, az hamisitható, sőt, az upp is már..valahogy ez igy nem kerek...
------------------------
------------------------

0Evi0

Törzstag
Ajánlod 0Evi0 -t?

HozzászólásSzerző: Béla9 » 2012.07.01. 07:55

No pont ilyenre gondoltam itt : tegyunk-valamit-a-csalok-ellen-t9152.html#p41570
------------------------
------------------------

Béla9

Felhasználó
Ajánlod Béla9 -t?

HozzászólásSzerző: 0Evi0 » 2012.07.01. 10:50

Béla9 írta:No pont ilyenre gondoltam itt : tegyunk-valamit-a-csalok-ellen-t9152.html#p41570

Rendszerüzit csak a megajándékozott fél kap...... ugyhogy még gondolkodni kell..
------------------------
------------------------

0Evi0

Törzstag
Ajánlod 0Evi0 -t?

HozzászólásSzerző: pamutcsiga » 2012.07.01. 14:14

0Evi0 írta:
pamutcsiga írta:"Az viszont járható utnak tűnik,hogy az ellenőr megkapja az upért járó valamit és aztán a másik fél küld egy képet arról,hogy elküldte az upot ...De még ez esetben is várni kellene 1-2 napot..."

mit?? ezek üzenetek, és ami irva van, az hamisitható, sőt, az upp is már..valahogy ez igy nem kerek...

Hogy-hogy mit?? :D Akármit!Mondjuk mikrobit acc ot,ne haragudj,de ennél nem tudok érthetőbb lenni...Ez egy speciális felugró ablak am. amit biztosan lehet,de nem könnyű hamisítani....Szerintem
------------------------
------------------------

pamutcsiga
Törölt tag

Ajánlod pamutcsiga -t?

HozzászólásSzerző: 0Evi0 » 2012.07.01. 14:29

pamutcsiga írta:
0Evi0 írta:

Hogy-hogy mit?? :D Akármit!Mondjuk mikrobit acc ot,ne haragudj,de ennél nem tudok érthetőbb lenni...Ez egy speciális felugró ablak am. amit biztosan lehet,de nem könnyű hamisítani....Szerintem

Mindegy.. ennyire azt hiszem itt senkit sem érdekel, a példádat nézve microbit accot az ellenőrnek küldik??? az is egy plusz ip, ami benne kószál már a rendszerben, nemá..de tényleg mi ezt hagyjuk...
------------------------
------------------------

0Evi0

Törzstag
Ajánlod 0Evi0 -t?

HozzászólásSzerző: sovereign » 2012.07.01. 17:48

Jézusom...

Az ellenőr kap egy accot, amit kipróbál. Azt hagyjuk már, hogy IP alapján majd bannolnak. A fél világnak dinamikus ip-je van, munkahelyről is beléphet, hazamegy, akkor már nem használhatja az accjait? Jajj...

A másik. Nem a beload upp-ról küldött üzenet a lényeges, hanem az u.talás után felugró ablak, amin rajta van a mennyiség és az is, kinek lett utalva. Egy PrintScreen, vagy képkivágás és kész. A saját felhasználónevét talán mindenki felismeri...

Kép
------------------------
------------------------

sovereign

Felhasználó
Ajánlod sovereign -t?

HozzászólásSzerző: pamutcsiga » 2012.07.01. 19:26

"Az viszont járható utnak tűnik,hogy az ellenőr megkapja az upért járó valamit és aztán a másik fél küld egy képet arról,hogy elküldte az upot ...De még ez esetben is várni kellene 1-2 napot..."

0Evi0 írta:"az ellenőr megkapja az upért járó valamit"...

Hogy-hogy mit?? :D Akármit!Mondjuk mikrobit acc ot,ne haragudj,de ennél nem tudok érthetőbb lenni...Ez egy speciális felugró ablak am. amit biztosan lehet,de nem könnyű hamisítani....Szerintem[/quote]

0Evi0 írta:Mindegy.. ennyire azt hiszem itt senkit sem érdekel, a példádat nézve microbit accot az ellenőrnek küldik??? az is egy plusz ip, ami benne kószál már a rendszerben, nemá..de tényleg mi ezt hagyjuk...

jó..de még nem tisztázott a dupla acc kérdése sem, sőt egy accba mehet-e ott több felhasználó..én oda véletlenül se engedtem még be senkit.....

pamutcsiga írta:Milyen dupla acc?
Úgy érted,ha pl. az ellenőr fenn van a makin és egy másik maki acc ot adnak ellenőrzésre?
Ez esetben azért kicsi a kockázat,mert ip alapján önmagában szerintem nem bannolnak,persze célszerű egyszerre nem bejelentkezni,mindkettővel.
"
Ha behelyettesíted a mikrobitet a maki helyére ,rájösz,hogy már válaszoltam is :)
------------------------
------------------------

pamutcsiga
Törölt tag

Ajánlod pamutcsiga -t?

HozzászólásSzerző: sovereign » 2012.07.02. 10:41

Most ez itt számomra teljesen érthetetlen, amit összezagyváltatok egy egyszerű dologból.

Milyen dupla acc meg hasonlók?

Le lett írva egy folyamat, teljesen egyszerűen, hogyan zajlik egy ilyen csere ellenőr mellett.

Megkérném pamutcsigát, újra vezessen le teljes egészében egy folyamatot, accal és ne meghívóval, mert a meghívó tiszta, de az accot le kell ellenőrizni, és akkor talán teljesen érthető lesz.

Egy fontos kérdés. Amíg az ellenőrnél van egy acc, addig ki van arról kibiztosítva, hogy nem változtatja meg az accot adó régi tulaj a jelszót? Ugyanis ha az ellenőr biztosításképpen jelszót vált, akkor meg az új tulaj nem teheti meg egy darabig, nehogy bann veszélybe kerüljön. Szóval nemcsak az upp, de ez is kérdéses.
------------------------
------------------------

sovereign

Felhasználó
Ajánlod sovereign -t?

HozzászólásSzerző: pamutcsiga » 2012.07.02. 14:32

sovereign írta:Most ez itt számomra teljesen érthetetlen, amit összezagyváltatok egy egyszerű dologból.

Milyen dupla acc meg hasonlók?

Le lett írva egy folyamat, teljesen egyszerűen, hogyan zajlik egy ilyen csere ellenőr mellett.

Megkérném pamutcsigát, újra vezessen le teljes egészében egy folyamatot, accal és ne meghívóval, mert a meghívó tiszta, de az accot le kell ellenőrizni, és akkor talán teljesen érthető lesz.

Egy fontos kérdés. Amíg az ellenőrnél van egy acc, addig ki van arról kibiztosítva, hogy nem változtatja meg az accot adó régi tulaj a jelszót? Ugyanis ha az ellenőr biztosításképpen jelszót vált, akkor meg az új tulaj nem teheti meg egy darabig, nehogy bann veszélybe kerüljön. Szóval nemcsak az upp, de ez is kérdéses.

Te vagy az ellenőr!
Én és Valaki cserélünk.Nekem van egy maki accom!500 giga upért adom!
1.Lépés!
Átadom az accountot az ellenőrnek mailal.
2.Lépés!
Az ellenőr jelszót cserél a mail-en és az accon(amit ekkor csak ő ismer)Majd jelzi Valakinek,hogy az acc nála van.
3.Lépés!
Valaki utalja NEKEM az 500 gigát,majd küld az utalásról egy képet az ellenőrnek,ami által az ellenőr megbizonyosodik arról,hogy az up valóban el lett utalva.
4.Lépés!
Az ellenőr átadja az accountot Valakinek.

Remélem így tisztább a kép mindenkinek.

Mielőtt írnátok a ratios upot...Mivel én nem tudnám bizonyítani,hogy a Valakitől kapott up ratiós és ezért elvették/levonták ezért ez nyilván csak arra lenne garancia,hogy mindenki megkap mindent.Hogy aztán mi lesz....?!
------------------------
------------------------

pamutcsiga
Törölt tag

Ajánlod pamutcsiga -t?

ElőzőKövetkező
Fórum Statisztika