Itt készíthetsz szavazást, főleg torrentes témában, de ha nem közvetlen érinti, az sem nagy gond!

Jó ötletnek tartod,az "ellenőr","közvetítő"bevezetését az oldalon?

igen
18
82%
nem
4
18%

Szavazatok száma : 22

Re: Ellenőr!

HozzászólásSzerző: oliver26 » 2012.06.28. 18:28

Szerintem is jó ötlet!!!!!!!!!
------------------------
POÉNSZIGET :)
------------------------

oliver26

Felhasználó
Ajánlod oliver26 -t?

Hirdetés

KÉRJÜK TÁMOGASD OLDALUNKAT A MŰKÖDÉSBEN !!!

Sponsor

HozzászólásSzerző: Laci86 » 2012.06.28. 21:48

beloadottokkuldeni írta:Mindenki csak beszél róla,de ebből semmi nem lesz.Hipp-hopp nem lehet ezt összedobni,ehhez idő kell,SOK idő.

Ha gondolod, odaadom a Beload acc-ot közösbe, és aki ellenőr lesz, annak meg lesz adva az acc felhasználóneve és jelszava! Tehát: ahányan vagyunk ellenőrök, mindenkinek meg lesz adva a Belod hozzáférés! De egyenlőre majd konzultálok az ottani Staff-al és hogyha rábólintanak, akkor az ellenőri csapatban mindenkinek kiküldöm a felhasználónevet és egy jelszavat!

Indokolt esetben tölthetnek is le róla, csak tartsuk rajta az arányt! :D Én még így is belemegyek! 8-)
------------------------
------------------------

Üdv.: Laci86
Laci86

Rendfenntartó
Ajánlod Laci86 -t?

HozzászólásSzerző: pamutcsiga » 2012.06.28. 22:47

Laci86 írta:
beloadottokkuldeni írta:Mindenki csak beszél róla,de ebből semmi nem lesz.Hipp-hopp nem lehet ezt összedobni,ehhez idő kell,SOK idő.

Ha gondolod, odaadom a Beload acc-ot közösbe, és aki ellenőr lesz, annak meg lesz adva az acc felhasználóneve és jelszava! Tehát: ahányan vagyunk ellenőrök, mindenkinek meg lesz adva a Belod hozzáférés! De egyenlőre majd konzultálok az ottani Staff-al és hogyha rábólintanak, akkor az ellenőri csapatban mindenkinek kiküldöm a felhasználónevet és egy jelszavat!

Indokolt esetben tölthetnek is le róla, csak tartsuk rajta az arányt! :D Én még így is belemegyek! 8-)

Gondoltam rá én is de nem jó,mert,ha 5 ember használ 1 acc ot és eltűnik az up ja valakinek,akkor újjal mutogatás lenne,mert nem tudni az 5 közül ki az enyveskezű:)
------------------------
------------------------

pamutcsiga
Törölt tag

Ajánlod pamutcsiga -t?

HozzászólásSzerző: sovereign » 2012.06.29. 18:19

Igazság szerint minden ellenőrnek kell egy accja legyen erre a célra. Mert ha csalt upp miatt bannolják, akkor ne a sajátja vesszen. Sajnos szerintem lehetetlen a ratios uppokat szűrni, még ellenőrök segítségével sem lesz kibiztosítva senki, hogy nem ratios az upp. Várni egy hetet az upp Tiltott szó! után, mire kapja az illető a meghívót? Ez elég gáz sajnos. Azt meg ugye nem veszi be senki, hogy én nem utalok ám csalt uppot? Akkor ugye minek az ellenőrség, akkor mehet anélkül is. Szóval ez gáz, hogy a beload nem szűri rendesen a ratiozást, és nekem még mindig az a fixa ideám, hogy nem utaláskor kell utánanézni, mert miért is az a szerencsétlen bűnhődik, aki kapja? Ez annyira logikátlan, hogy na....
------------------------
------------------------

sovereign

Törzstag
Ajánlod sovereign -t?

HozzászólásSzerző: Laci86 » 2012.06.29. 18:52

sovereign írta:Igazság szerint minden ellenőrnek kell egy accja legyen erre a célra. Mert ha csalt upp miatt bannolják, akkor ne a sajátja vesszen. Sajnos szerintem lehetetlen a ratios uppokat szűrni, még ellenőrök segítségével sem lesz kibiztosítva senki, hogy nem ratios az upp. Várni egy hetet az upp Tiltott szó! után, mire kapja az illető a meghívót? Ez elég gáz sajnos. Azt meg ugye nem veszi be senki, hogy én nem utalok ám csalt uppot? Akkor ugye minek az ellenőrség, akkor mehet anélkül is. Szóval ez gáz, hogy a beload nem szűri rendesen a ratiozást, és nekem még mindig az a fixa ideám, hogy nem utaláskor kell utánanézni, mert miért is az a szerencsétlen bűnhődik, aki kapja? Ez annyira logikátlan, hogy na....

Na látod, erre egyikőnk se gondolt, hogy mi van akkor, ha az upp netán felcsalt, aztán bannolnak? Erre bizony ki kell találni valamit!!
------------------------
------------------------

Üdv.: Laci86
Laci86

Rendfenntartó
Ajánlod Laci86 -t?

HozzászólásSzerző: pamutcsiga » 2012.06.29. 19:37

Laci86 írta:
sovereign írta:Igazság szerint minden ellenőrnek kell egy accja legyen erre a célra. Mert ha csalt upp miatt bannolják, akkor ne a sajátja vesszen. Sajnos szerintem lehetetlen a ratios uppokat szűrni, még ellenőrök segítségével sem lesz kibiztosítva senki, hogy nem ratios az upp. Várni egy hetet az upp Tiltott szó! után, mire kapja az illető a meghívót? Ez elég gáz sajnos. Azt meg ugye nem veszi be senki, hogy én nem utalok ám csalt uppot? Akkor ugye minek az ellenőrség, akkor mehet anélkül is. Szóval ez gáz, hogy a beload nem szűri rendesen a ratiozást, és nekem még mindig az a fixa ideám, hogy nem utaláskor kell utánanézni, mert miért is az a szerencsétlen bűnhődik, aki kapja? Ez annyira logikátlan, hogy na....

Na látod, erre egyikőnk se gondolt, hogy mi van akkor, ha az upp netán felcsalt, aztán bannolnak? Erre bizony ki kell találni valamit!!

De igen a másik topikban ,leírtam az elején,hogy az up al gond van...Am. nem csak az a gond,hogy a sokadik csalt up Tiltott szó! után bannolnak,hanem egyéb is,mint pl. hogy kiskapu,mert a felcsalt up ról nem tudod hogy az az és továbbítod.Szóval ezt szerintem ki is pipáltuk,nem működik. Az viszont járható utnak tűnik,hogy az ellenőr megkapja az upért járó valamit és aztán a másik fél küld egy képet arról,hogy elküldte az upot ...De még ez esetben is várni kellene 1-2 napot...
------------------------
------------------------

pamutcsiga
Törölt tag

Ajánlod pamutcsiga -t?

HozzászólásSzerző: alladin6 » 2012.06.29. 19:43

Szerintem ezt jó 5let lenne bevezetni. Várni párnapot, h megtudni, h ratios-e az upp. Ezzel a csalókat is ki lehet szűrni + több lenne a sikeres csere.
------------------------
------------------------

alladin6
Törölt tag

Ajánlod alladin6 -t?

HozzászólásSzerző: 0Evi0 » 2012.06.29. 20:34

alladin6 írta:Szerintem ezt jó 5let lenne bevezetni. Várni párnapot, h megtudni, h ratios-e az upp. Ezzel a csalókat is ki lehet szűrni + több lenne a sikeres csere.

jó..de még nem tisztázott a dupla acc kérdése sem, sőt egy accba mehet-e ott több felhasználó..én oda véletlenül se engedtem még be senkit.....
------------------------
------------------------

0Evi0

Törzstag
Ajánlod 0Evi0 -t?

HozzászólásSzerző: pamutcsiga » 2012.06.29. 21:34

0Evi0 írta:
alladin6 írta:Szerintem ezt jó 5let lenne bevezetni. Várni párnapot, h megtudni, h ratios-e az upp. Ezzel a csalókat is ki lehet szűrni + több lenne a sikeres csere.

jó..de még nem tisztázott a dupla acc kérdése sem, sőt egy accba mehet-e ott több felhasználó..én oda véletlenül se engedtem még be senkit.....

Milyen dupla acc?
Úgy érted,ha pl. az ellenőr fenn van a makin és egy másik maki acc ot adnak ellenőrzésre?
Ez esetben azért kicsi a kockázat,mert ip alapján önmagában szerintem nem bannolnak,persze célszerű egyszerre nem bejelentkezni,mindkettővel.
------------------------
------------------------

pamutcsiga
Törölt tag

Ajánlod pamutcsiga -t?

HozzászólásSzerző: 0Evi0 » 2012.06.30. 18:38

pamutcsiga írta:
0Evi0 írta:

Milyen dupla acc?
Úgy érted,ha pl. az ellenőr fenn van a makin és egy másik maki acc ot adnak ellenőrzésre?
Ez esetben azért kicsi a kockázat,mert ip alapján önmagában szerintem nem bannolnak,persze célszerű egyszerre nem bejelentkezni,mindkettővel.

Nem..mivel a fő fizetőeszköz a beload upp..aki ezt vállalja, a saját accán tán mégse kéne..mint irtam is, ha ratios uppot ad valaki, és továbbadja, utána tőle veszik le ha kiderül, két accot fenntartani, egy a saját, egy a csereakciókra, az meg nem tudom mennyire nyerő beloadon, bár másutt se igen dijazzák...magyarán egy ip-cimről két oldalad lenne????????
------------------------
------------------------

0Evi0

Törzstag
Ajánlod 0Evi0 -t?

ElőzőKövetkező
Fórum Statisztika