Itt készíthetsz szavazást, főleg torrentes témában, de ha nem közvetlen érinti, az sem nagy gond!

Csalók végleges kizárása

HozzászólásSzerző: Laci86 » 2012.02.28. 13:44

Az utóbbi hetekben olvasgattam azt, hogy rafinált csalók úgy verik át az oldalon az áldozatukat, hogy több névvel vannak beregisztrálva ezen az oldalon. Nem egyszer vettem azt észre, hogy saját magukat írják fel a dicsőség falra. És ha már besárgul a neve és a svindler kategóriában van? Sebaj! Fogja magát és beregisztrál új user névvel, és kezdődik az egész elölről. Az sem volt sem az első, sem a második eset, hogy elkövették a csalást és mást feketítettek be, akinek semmi köze nem volt az ügyhöz, arról nem is beszélve, hogy olyan emberek is kikerültek a "Csalók és svindlerek" közé, akik egyszer sem követtek el ilyen dolgokat. Egyetlen egy megoldást látok rá: Az IP cím szűrés. Ha a torrent oldalakon ez bevált, szerintem itt is lehetne alkalmazni. Aki egyet ért velem az kommentben egy egyszerű "igen"-nel jelezze. Ezután előterjesztem a vezetőség elé is a javaslatot. Segítsetek és lépjünk fel a megrögzött csalók ellen és végleg vége lehessen az ilyen kiszolgáltatottságnak!
------------------------
POÉNSZIGET :)
------------------------

Üdv.: Laci86
Laci86

Rendfenntartó
Ajánlod Laci86 -t?

Csalók végleges kizárása

Hirdetés

KÉRJÜK TÁMOGASD OLDALUNKAT A MŰKÖDÉSBEN !!!

Sponsor

Re: Calók végleges kizárása

HozzászólásSzerző: fityma » 2012.02.28. 14:16

Igen! :) De semmi értelme ott van a dinamikus ip
------------------------
------------------------

fityma

Nem megbízható személyként van megjelölve
Ajánlod fityma -t?

HozzászólásSzerző: Xoj » 2012.02.28. 15:21

Laci86 írta:Az utóbbi hetekben olvasgattam azt, hogy rafinált csalók úgy verik át az oldalon az áldozatukat, hogy több névvel vannak beregisztrálva ezen az oldalon. Nem egyszer vettem azt észre, hogy saját magukat írják fel a dicsőség falra. És ha már besárgul a neve és a svindler kategóriában van? Sebaj! Fogja magát és beregisztrál új user névvel, és kezdődik az egész elölről. Az sem volt sem az első, sem a második eset, hogy elkövették a csalást és mást feketítettek be, akinek semmi köze nem volt az ügyhöz, arról nem is beszélve, hogy olyan emberek is kikerültek a "Csalók és svindlerek" közé, akik egyszer sem követtek el ilyen dolgokat. Egyetlen egy megoldást látok rá: Az IP cím szűrés. Ha a torrent oldalakon ez bevált, szerintem itt is lehetne alkalmazni. Aki egyet ért velem az kommentben egy egyszerű "igen"-nel jelezze. Ezután előterjesztem a vezetőség elé is a javaslatot. Segítsetek és lépjünk fel a megrögzött csalók ellen és végleg vége lehessen az ilyen kiszolgáltatottságnak!

Na itt egy újabb nagyokos!Gratulálok!Előterjeszted??? Azt sem tudod mi az,hogy IP cím!Ha nem értesz valamihez akkor nem tudom mit kell itt okoskodni!!
------------------------
------------------------

Xoj

Ajánlod Xoj -t?

HozzászólásSzerző: lo<3trance » 2012.02.28. 17:07

Hiábavaló az egész, addig amíg létezik a "dinamikus IP"...
------------------------
------------------------

lo<3trance

Törzstag
Ajánlod lo<3trance -t?

HozzászólásSzerző: fcbarca » 2012.02.29. 11:13

IP cimet tiltsuk - moderálva - csalók takarodjanak
------------------------
------------------------

fcbarca

Törzstag
Ajánlod fcbarca -t?

HozzászólásSzerző: Laci86 » 2012.02.29. 13:10

Xoj írta:
Laci86 írta:Az utóbbi hetekben olvasgattam azt, hogy rafinált csalók úgy verik át az oldalon az áldozatukat, hogy több névvel vannak beregisztrálva ezen az oldalon. Nem egyszer vettem azt észre, hogy saját magukat írják fel a dicsőség falra. És ha már besárgul a neve és a svindler kategóriában van? Sebaj! Fogja magát és beregisztrál új user névvel, és kezdődik az egész elölről. Az sem volt sem az első, sem a második eset, hogy elkövették a csalást és mást feketítettek be, akinek semmi köze nem volt az ügyhöz, arról nem is beszélve, hogy olyan emberek is kikerültek a "Csalók és svindlerek" közé, akik egyszer sem követtek el ilyen dolgokat. Egyetlen egy megoldást látok rá: Az IP cím szűrés. Ha a torrent oldalakon ez bevált, szerintem itt is lehetne alkalmazni. Aki egyet ért velem az kommentben egy egyszerű "igen"-nel jelezze. Ezután előterjesztem a vezetőség elé is a javaslatot. Segítsetek és lépjünk fel a megrögzött csalók ellen és végleg vége lehessen az ilyen kiszolgáltatottságnak!

Na itt egy újabb nagyokos!Gratulálok!Előterjeszted??? Azt sem tudod mi az,hogy IP cím!Ha nem értesz valamihez akkor nem tudom mit kell itt okoskodni!!

Figyi!

Jah bocs, elfelejtettem Mr. Svindler (vagy szólítsalak JOX-nak?), hogy csalók kíméljék ezt a topicot. Mi jogon szólod meg a másikat? Nem Én vagyok besárgulva, hanem Te. Nem is érdekel, hogy mit követtél el. És nekem Te ne tarts kis előadásokat ezekből a dolgokból (ECDL szakvizsgám és rendszergazda szakvizsgám is van), úgyhogy inkább Én lennék az, akitől Te tanulhatnál. Azt is tudom, hogy van dinamikus IP cím, de Te tudod, hogy az mit jelent? Sérelmezed a dolgokat? Elég gáz, hogy átvertek emberkéket és még Ti vagytok rajta felháborodva, hogy van, aki fel mer ellenetek lépni. Eléggé szégyellném magam, ha Én követnék el ilyen gusztustalan dolgokat (mert valljuk be az). Egyszerű a dolog! "Akinek nem inge, ne vegye magára, akinek meg az, öltözködjön!" És lám barátom, az a bizonyos ing már rajtad is van! Úgyhogy Csitu van és fogd vissza magad, mert NAGYON nem lennék a helyedben! Milyen szánalmas... :lol:
------------------------
------------------------

Laci86

Rendfenntartó
Ajánlod Laci86 -t?

HozzászólásSzerző: Xoj » 2012.02.29. 22:09

Figyi!

Jah bocs, elfelejtettem Mr. Svindler (vagy szólítsalak JOX-nak?), hogy csalók kíméljék ezt a topicot. Mi jogon szólod meg a másikat? Nem Én vagyok besárgulva, hanem Te. Nem is érdekel, hogy mit követtél el. És nekem Te ne tarts kis előadásokat ezekből a dolgokból (ECDL szakvizsgám és rendszergazda szakvizsgám is van), úgyhogy inkább Én lennék az, akitől Te tanulhatnál. Azt is tudom, hogy van dinamikus IP cím, de Te tudod, hogy az mit jelent? Sérelmezed a dolgokat? Elég gáz, hogy átvertek emberkéket és még Ti vagytok rajta felháborodva, hogy van, aki fel mer ellenetek lépni. Eléggé szégyellném magam, ha Én követnék el ilyen gusztustalan dolgokat (mert valljuk be az). Egyszerű a dolog! "Akinek nem inge, ne vegye magára, akinek meg az, öltözködjön!" És lám barátom, az a bizonyos ing már rajtad is van! Úgyhogy Csitu van és fogd vissza magad, mert NAGYON nem lennék a helyedben! Milyen szánalmas... :lol:

Ha tudnád,hogy mi az dinamikus vagy statikus ip cím akkor nem írnál ki ekkor - Nem használjuk ezt a kifejezést sem -.Elvégeztél egy ecdl tanfolyamot, büszke lehetsz magadra.Ahhoz képest még sem tudod azt sem ,hogyan kell a topicodat szerkeszteni
"Calók végleges kizárása" :mrgreen:
------------------------
------------------------

Xoj

Ajánlod Xoj -t?

HozzászólásSzerző: Laci86 » 2012.03.01. 15:24

Xoj írta:
Figyi!

Ha tudnád,hogy mi az dinamikus vagy statikus ip cím akkor nem írnál ki ekkor - Nem használjuk ezt a kifejezést sem -.Elvégeztél egy ecdl tanfolyamot, büszke lehetsz magadra.Ahhoz képest még sem tudod azt sem ,hogyan kell a topicodat szerkeszteni
"Calók végleges kizárása" :mrgreen:

Tudod kisfiam a dinamikus IP cím az azért van, mert van olyan szolgáltató, amelyik minden egyes csatlakozáskor kioszt neked egy IP címet. Ezért dinamikus, tehát változik. Statikus IP címnek a másik neve, a Fix IP cím, itt a csatlakozások során ez nem változik, hanem állandó marad, tehát fix IP címed van. A topiccal semmi baj nincs, leginkább azzal van probléma, hogy az írásoddal "teleszennyezed"! 8 topicban panaszkodnak rád, hogy mekkora gerinctelen szélhámos vagy! És még ezzel akarsz engem oltogatni? 3 szakmám van még ezeken kívül! Neked van? Nem hinném! Ha egy kicsit értelmesebb lennél, nem kritizálnád a másik tudását! Te még csak a csattogós lepkét tologattad nagyban, amikor én már a számítógépekkel foglalkoztam. És nekem prédikálsz olyan dolgokat, amit te rendre megszegtél? Nézzél tükörbe! Nem érzel néha lelkiismeret furdalást csak azért, mert megloptál másokat? Arról nem is beszélve, hogy a másikat fenyegeted? Vastag bőr van arcodon, azt látom. SŐT! Nem is kicsit. Úgy őszintén! Hány neved van itt összesen ezen az oldalon és vajon miért? Jobbat mondok: Ha elkerülsz valahova melózni, akkor ott is lopni fogsz? És hadd adjak egy jó tanácsot: Hagyd abba ezt a gyerekes viselkedést ok? Szerintem már az egész oldalnak tele van veled a hócipőjük és míg egyesek csak bosszankodnak, mások jót röhögnek azon, hogy mekkora - Kerüld a trágárságot - és szánalmas vagy!. ENNYI!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
------------------------
------------------------

Laci86

Rendfenntartó
Ajánlod Laci86 -t?

HozzászólásSzerző: nCore Hungary » 2012.03.11. 14:02

Mostantól azonnal kidobjuk a proxyval regisztrálókat, mert akik proxy mögé bújnak, tutira csalók!
És sokkal aktívabban online leszünk, tisztítjuk a szeméttől a fórumot.
------------------------
------------------------

nCore Hungary

Törzstag
Ajánlod nCore Hungary -t?

HozzászólásSzerző: Laci86 » 2012.03.11. 14:28

narancsfm írta:Mostantól azonnal kidobjuk a proxyval regisztrálókat, mert akik proxy mögé bújnak, tutira csalók!
És sokkal aktívabban online leszünk, tisztítjuk a szeméttől a fórumot.

Igaz, hogy engem még nem vertek át, csak már eléggé bosszantó az, hogy visszaélnek mások jó szándékaival és nagyba röhögnek a markukban, hogy ilyen dolgokat művelnek. Egy idő után már tudtam, hogy ezt már nem lehet szó nélkül hagyni. Ezentúl én is jobban nyitva tartom a szemem, mert ezek a dolgok ellen csak kellene lépni valamit! Köszi szépen narancsfm!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D
Nem fogjuk hagyni, hogy elrontsák a fórumot. Mostantól teljes erőbedobással irtjuk a férgeket, innentől kezdve esélyük sincs!
------------------------
------------------------

Laci86

Rendfenntartó
Ajánlod Laci86 -t?

Következő
Fórum Statisztika