Itt készíthetsz szavazást, főleg torrentes témában, de ha nem közvetlen érinti, az sem nagy gond!

Re: Csalók végleges kizárása

HozzászólásSzerző: beloadottokkuldeni » 2012.06.21. 18:49

Na,már várom,ki tudja,talán mégiscsak jó lesz :)
------------------------
POÉNSZIGET :)
------------------------

beloadottokkuldeni
Törölt tag

Ajánlod beloadottokkuldeni -t?

Hirdetés

KÉRJÜK TÁMOGASD OLDALUNKAT A MŰKÖDÉSBEN !!!

Sponsor

HozzászólásSzerző: sovereign » 2012.06.21. 19:06

Azt mindenesetre figyelembe kell venni, hogy aki vállalja ezt a feladatot, kivételes aktivitást követel meg tőle a munka. Ugyanis szinte állandóan rendelkezésre kell állnia, mert bárki, szint bármilyen időpontban a nap folyamán cserélhet. Értelemszerűen éjszaka kieshet, de napközben igencsak toppon kell lenni ahhoz, hogy gördülékeny legyen a munka.
------------------------
------------------------

sovereign

Törzstag
Ajánlod sovereign -t?

HozzászólásSzerző: Laci86 » 2012.06.21. 19:24

pamutcsiga írta:
FeelGoodInc írta:Szerintem is jó ötlet. Megfontoljuk a lehetőségét a bevezetésnek. De ehhez nagyon tisztességesnek kéne lenni, és nem vagyok benne biztos, hogy mondjuk egy több terrával felpakolt accot a közvetítő nem saját magának közvetítene. Természetesen ez egy kritikus példa, de ha gondoljátok -és jelentkező is lenne rá- akkor ki lehet próbálni.

A lényeg az lenne,hogy egyből kiderülne.Persze,lehet ,hogy lelépne vele,de "csak" egyszer tehetné...Az emberek kiválasztása,pedig szavazás tárgya kell,hogy legyen,ahol érvelni is lehetne,mert a jelentkezés az gáz.Olyan emberek kellenek,akiket elfogadnak az usherek ,nem olyan akik gondolnak egy merészet,és jelentkeznek!Szerintem.
A másik meg,hogy a puding próbája az evés,kéne majd egy teszt időszak.Vita,biztos lesz,de mivel a dolog nem lenne kötelező,így az ,aki ellene van oldja meg másként...

Én javaslom azt, hogy min. 5-6 user csatlakozzon először, ennyi létszám bőven elég a tesztidőszakban, gondolom Én. Ha beválik az új rendszer és élesítésre kerül, akkor 10 vagy több user is csatlakozhat a rangba.
------------------------
------------------------

Üdv.: Laci86
Laci86

Rendfenntartó
Ajánlod Laci86 -t?

HozzászólásSzerző: beloadottokkuldeni » 2012.06.21. 19:33

Most jutott szembe valami.Mivan,ha esetleg egyszerre 4 ember(azaz két cserepár)fordul hozzá és véletlen rossz embernek adja a dolgokat.Mondjuk az első "pár" dolgaiból véletlen ad a második párnak.
Azt hiszem,erre valóban sok ember kell majd...
------------------------
------------------------

beloadottokkuldeni
Törölt tag

Ajánlod beloadottokkuldeni -t?

HozzászólásSzerző: 0Evi0 » 2012.06.21. 19:46

sovereign írta:Azt mindenesetre figyelembe kell venni, hogy aki vállalja ezt a feladatot, kivételes aktivitást követel meg tőle a munka. Ugyanis szinte állandóan rendelkezésre kell állnia, mert bárki, szint bármilyen időpontban a nap folyamán cserélhet. Értelemszerűen éjszaka kieshet, de napközben igencsak toppon kell lenni ahhoz, hogy gördülékeny legyen a munka.

Most ez valahogy ugy tünik, mintha valakinek az élete mulna egy napon,sajnos elharapódzott egy fura szokás.. ide vele de azonnal, még ma...feltünő egyébként a rokkantak, sérültek, esetleg gyerekek maga-sajnálata is..épp figyeltem egyet, bithument mindenáron mert a haverjaimnak az van, független ettől hogy a rokonságnak van ncoreja, és azért aki eléggé bennfentes, tudja hogy akkor is a nCore a nyerő..de a siránkozásnak tudja, hogy beugrik előbb-utóbb valaki.. játék bithuról?? van játékoldal direkt... ...:(
------------------------
------------------------

0Evi0

Törzstag
Ajánlod 0Evi0 -t?

HozzászólásSzerző: 0Evi0 » 2012.06.21. 19:48

beloadottokkuldeni írta:Most jutott szembe valami.Mivan,ha esetleg egyszerre 4 ember(azaz két cserepár)fordul hozzá és véletlen rossz embernek adja a dolgokat.Mondjuk az első "pár" dolgaiból véletlen ad a második párnak.
Azt hiszem,erre valóban sok ember kell majd...

ez nekem kicsit "zöld" kifejtenéd, ha nem is fejtettbab???? :P
------------------------
------------------------

0Evi0

Törzstag
Ajánlod 0Evi0 -t?

HozzászólásSzerző: pamutcsiga » 2012.06.21. 20:05

sovereign írta:Azt mindenesetre figyelembe kell venni, hogy aki vállalja ezt a feladatot, kivételes aktivitást követel meg tőle a munka. Ugyanis szinte állandóan rendelkezésre kell állnia, mert bárki, szint bármilyen időpontban a nap folyamán cserélhet. Értelemszerűen éjszaka kieshet, de napközben igencsak toppon kell lenni ahhoz, hogy gördülékeny legyen a munka.

Igazából ez csak 1 opció lenne...Ha valaki ragaszkodik hozzá,akkor vár...Vagy nem és vállalja a felelősséget...
------------------------
------------------------

pamutcsiga
Törölt tag

Ajánlod pamutcsiga -t?

HozzászólásSzerző: kall » 2014.08.17. 22:18

Nem nagyon szeretnék csaló taggal/felhasználóval találkozni ezen a forumon,mert jó kis hely,és szerintem tudjuk hogy sok ilyen ember van,de ezeket remélhetőleg ki fogják szűri itt az adminok!!!

Szuper torrenfan!!!

:D :D
------------------------
------------------------

ForZa Ac MiLaN
kall

Felhasználó
Ajánlod kall -t?

Előző
Fórum Statisztika