Itt készíthetsz szavazást, főleg torrentes témában, de ha nem közvetlen érinti, az sem nagy gond!

Re: Csalók végleges kizárása

HozzászólásSzerző: Laci86 » 2012.06.21. 14:13

sovereign írta:
beloadottokkuldeni írta:Gyerekek,szerintem ez halott ügy,senki nem fog ennyi macerát bevállalni.
(legalábbis ingyen biztosan nem :P )

Ez csak hozzáállás kérdése... Kinek mennyire fontos, hogy biztonságos, jó fórumot futtasson. Senki nem mondta, hogy egy embernek kell csinálni. A fórumozás és fórumvezetés idő és komoly munka. Ha a staffnak érdeke, hogy megbízható oldalt futtasson, lehet belevágnak.

De akkor viszont 5-10 usernek kell a csapatban lennie, mert egyedül ezt senki sem fogja ezt lebonyolítani, plusz rengeteg szervezéssel jár! Akkor nyilván valóan létre lehetne hozni ezt a rangot, de ennek van két hátulütője:
- Honnan lehet tudni azt, hogy az ellenőr rangú felhasználónak van-e egyáltalán Beloadja Upp utaláshoz, vagy Diablo vagy más oldal, ahol bónuszpontokat utalgatnak?
- Mi a biztosíték arra, hogy az ellenőr rangú user nem lép le a cuccal?
Sovereign emlegette Nyahh-ot. De ott van még ziccer és Raptor2 is, akik régi motorosok voltak és lényegesen később derültek ki, hogy csalók.
------------------------
POÉNSZIGET :)
------------------------

Üdv.: Laci86
Laci86

Rendfenntartó
Ajánlod Laci86 -t?

Hirdetés

KÉRJÜK TÁMOGASD OLDALUNKAT A MŰKÖDÉSBEN !!!

Sponsor

HozzászólásSzerző: pamutcsiga » 2012.06.21. 14:22

sovereign írta:
beloadottokkuldeni írta:Gyerekek,szerintem ez halott ügy,senki nem fog ennyi macerát bevállalni.

Ez csak hozzáállás kérdése... Kinek mennyire fontos, hogy biztonságos, jó fórumot futtasson. Senki nem mondta, hogy egy embernek kell csinálni. A fórumozás és fórumvezetés idő és komoly munka. Ha a staffnak érdeke, hogy megbízható oldalt futtasson, lehet belevágnak.

Egyetértek!
------------------------
------------------------

pamutcsiga
Törölt tag

Ajánlod pamutcsiga -t?

HozzászólásSzerző: sovereign » 2012.06.21. 14:23

Laci86 írta:De akkor viszont 5-10 usernek kell a csapatban lennie, mert egyedül ezt senki sem fogja ezt lebonyolítani, plusz rengeteg szervezéssel jár! Akkor nyilván valóan létre lehetne hozni ezt a rangot, de ennek van két hátulütője:
- Honnan lehet tudni azt, hogy az ellenőr rangú felhasználónak van-e egyáltalán Beloadja Upp utaláshoz, vagy Diablo vagy más oldal, ahol bónuszpontokat utalgatnak?
Sovereign emlegette Nyahh-ot. De ott van még ziccer és Raptor2 is, akik régi motorosok voltak és lényegesen később derültek ki, hogy csalók.

Hát jogos. Ezt sajnos szerintem az üzemeltetők tudnák elsősorban vinni, mert valóban az utólagos válogatás kétesélyes. 10 megbízható usert összekukázni hirtelen a meglévőkből nyahh és a többiek példáját tekintve, esélytelen.
------------------------
------------------------

sovereign

Felhasználó
Ajánlod sovereign -t?

HozzászólásSzerző: pamutcsiga » 2012.06.21. 14:27

Laci86 írta:
sovereign írta:

De akkor viszont 5-10 usernek kell a csapatban lennie, mert egyedül ezt senki sem fogja ezt lebonyolítani, plusz rengeteg szervezéssel jár! Akkor nyilván valóan létre lehetne hozni ezt a rangot, de ennek van két hátulütője:

Valóban sok meló...
Beload meghívót adok,ha kell,bár szerintem mindenkinek van,a bp ot az utaláshoz,meg lehetne oldani,úgy hogy egy beloadot,használnak az ellenőrök,így alig kell rá seedelni..
Biztosíték,csak annyi,amit már írtam,hogy nyahh nem csalt volna,ha tudta volna ,hogy bukik...az ellenőr csak egy szer csalhatna,mert kép lenne,hogy megkapta a cuccot...
Ill. muszáj,hogy mindenkinek külön legyen,az újal mutogatás miatt..
------------------------
------------------------

pamutcsiga
Törölt tag

Ajánlod pamutcsiga -t?

HozzászólásSzerző: beloadottokkuldeni » 2012.06.21. 15:52

sovereign írta:
Laci86 írta:De akkor viszont 5-10 usernek kell a csapatban lennie, mert egyedül ezt senki sem fogja ezt lebonyolítani, plusz rengeteg szervezéssel jár! Akkor nyilván valóan létre lehetne hozni ezt a rangot, de ennek van két hátulütője:

Hát jogos. Ezt sajnos szerintem az üzemeltetők tudnák elsősorban vinni, mert valóban az utólagos válogatás kétesélyes. 10 megbízható usert összekukázni hirtelen a meglévőkből nyahh és a többiek példáját tekintve, esélytelen.

Van itt azért elég megbízható ember,a baj csak az,hogy valószinüleg senki nem válallná ezt közülük(illetve közületek.)
------------------------
------------------------

beloadottokkuldeni
Törölt tag

Ajánlod beloadottokkuldeni -t?

HozzászólásSzerző: FeelGoodInc » 2012.06.21. 16:52

Szerintem is jó ötlet. Megfontoljuk a lehetőségét a bevezetésnek. De ehhez nagyon tisztességesnek kéne lenni, és nem vagyok benne biztos, hogy mondjuk egy több terrával felpakolt accot a közvetítő nem saját magának közvetítene. Természetesen ez egy kritikus példa, de ha gondoljátok -és jelentkező is lenne rá- akkor ki lehet próbálni.
------------------------
------------------------

FeelGoodInc

Adminisztrátor
Ajánlod FeelGoodInc -t?

HozzászólásSzerző: beloadottokkuldeni » 2012.06.21. 17:06

FeelGoodInc írta:Szerintem is jó ötlet. Megfontoljuk a lehetőségét a bevezetésnek. De ehhez nagyon tisztességesnek kéne lenni, és nem vagyok benne biztos, hogy mondjuk egy több terrával felpakolt accot a közvetítő nem saját magának közvetítene. Természetesen ez egy kritikus példa, de ha gondoljátok -és jelentkező is lenne rá- akkor ki lehet próbálni.

Vagy hogy ne legyen olyan feltűnő csak egy kicsit "csipeget" le az uppból,de minden csere során,az még nem is olyan feltűnő,de így is jól jár vele.
Szerintem akik ideírtak ők mind jók lennének nagyjából,és szerintem más is így gondolja,ha ők lennének az ellenőrök(nem bkv,mert azt utálom),akkor mindenki nyugodt szívvel cserélne szerintem.Valaki győzze meg őket ;)
------------------------
------------------------

beloadottokkuldeni
Törölt tag

Ajánlod beloadottokkuldeni -t?

HozzászólásSzerző: 0Evi0 » 2012.06.21. 17:10

beloadottokkuldeni írta:
FeelGoodInc írta:Szerintem is jó ötlet. Megfontoljuk a lehetőségét a bevezetésnek. De ehhez nagyon tisztességesnek kéne lenni, és nem vagyok benne biztos, hogy mondjuk egy több terrával felpakolt accot a közvetítő nem saját magának közvetítene. Természetesen ez egy kritikus példa, de ha gondoljátok -és jelentkező is lenne rá- akkor ki lehet próbálni.

Vagy hogy ne legyen olyan feltűnő csak egy kicsit "csipeget" le az uppból,de minden csere során,az még nem is olyan feltűnő,de így is jól jár vele.
Szerintem akik ideírtak ők mind jók lennének nagyjából,és szerintem más is így gondolja,ha ők lennének az ellenőrök(nem bkv,mert azt utálom),akkor mindenki nyugodt szívvel cserélne szerintem.Valaki győzze meg őket ;)

naugye, mindjárt fő a bizalom..:) miért lenne több terával megpakolt acc???? küldik-továbbküldi...
------------------------
------------------------

0Evi0

Törzstag
Ajánlod 0Evi0 -t?

HozzászólásSzerző: pamutcsiga » 2012.06.21. 17:15

A lényeg az lenne,hogy egyből kiderülne.Persze,lehet ,hogy lelépne vele,de "csak" egyszer tehetné...Az emberek kiválasztása,pedig szavazás tárgya kell,hogy legyen,ahol érvelni is lehetne,mert a jelentkezés az gáz.Olyan emberek kellenek,akiket elfogadnak az usherek ,nem olyan akik gondolnak egy merészet,és jelentkeznek!Szerintem.
A másik meg,hogy a puding próbája az evés,kéne majd egy teszt időszak.Vita,biztos lesz,de mivel a dolog nem lenne kötelező,így az ,aki ellene van oldja meg másként...
------------------------
------------------------

pamutcsiga
Törölt tag

Ajánlod pamutcsiga -t?

HozzászólásSzerző: pamutcsiga » 2012.06.21. 17:18

0Evi0 írta:
beloadottokkuldeni írta:

naugye, mindjárt fő a bizalom..:) miért lenne több terával megpakolt acc???? küldik-továbbküldi...

Így van!
------------------------
------------------------

pamutcsiga
Törölt tag

Ajánlod pamutcsiga -t?

ElőzőKövetkező
Fórum Statisztika