Itt készíthetsz szavazást, főleg torrentes témában, de ha nem közvetlen érinti, az sem nagy gond!

Re: Csalók végleges kizárása

HozzászólásSzerző: pamutcsiga » 2012.06.21. 14:56

0Evi0 írta:
pamutcsiga írta:
0Evi0 írta:De ez azért is nem jó, mert minek alapján döntöd el ki küldje előbb???? a jelenlegi állapot szerint már nCoret sem tekintik értékesebbnek, nagyobbnak most... regisztrálási idő szerint??? végrehajtott akciók szerint??? az itt nemigen látszik... valami jobb kellene..

Ki küld előbb???
Asszem félre olvastad...A lényeg pont az ,hogy tökmindegy ki adja előbb...De,akkor én!
A lényeg az lenne,hogy jön a csaló ,hogy adj neki előre ez van mindig,mert ha ő adná előbb ,akkor nyilván nem lenne csaló :D
És így nem lehetne kifogás,mert egy 3.(megbízható)személy kapná mindkettőt,ki se derülni,hogy ki adta előbb csak ,ha a 3. fél ezt elárulja...

félre valahogy mert közben kihagytam egy-két oldalt, de van ahol emailcimet sem lehet változtatni, amire a meghivó megy maradnia kell nem??? igy hogy csinálsz közvetitőt???

Jogos...!Ez nem menne,pl. Erre az esetre korlátoznánk a csalókat,az is valami szerintem...
------------------------
POÉNSZIGET :)
------------------------

pamutcsiga
Törölt tag

Ajánlod pamutcsiga -t?

Hirdetés

KÉRJÜK TÁMOGASD OLDALUNKAT A MŰKÖDÉSBEN !!!

Sponsor

HozzászólásSzerző: sovereign » 2012.06.21. 14:57

0Evi0 írta:upp Tiltott szó! megoldható simán, de meghivó-küldés szerintem igy közvetitő utján nem..

mi ez hogy három idézésnél több nem lehet?????

Dehogynem. A megadott emailre kell kiküldeni. Azután, miután az ellenőr jelzi, hogy a kért upp rendelkezésre áll. Ha az upp elutalva, lehet küldeni a hívót a címre.
------------------------
------------------------

sovereign

Törzstag
Ajánlod sovereign -t?

HozzászólásSzerző: pamutcsiga » 2012.06.21. 14:58

0Evi0 írta:
pamutcsiga írta:
0Evi0 írta:upp Tiltott szó! megoldható simán, de meghivó-küldés szerintem igy közvetitő utján nem..

Ja ja... ;) Olyankor szerkeszteni kell,most tanulom,de nem nagyon megy :D

akkor bele se kezdek, leirom a választ, visszadobja hogy háromnál több..leirom külön, erre kidobja hogy most irtál, nem irhatsz mittudoménmeddig??? :(:)

akkor,csak újra kell küldeni 2. ra már engedni szokta nekem
------------------------
------------------------

pamutcsiga
Törölt tag

Ajánlod pamutcsiga -t?

HozzászólásSzerző: pamutcsiga » 2012.06.21. 14:59

sovereign írta:

Dehogynem. A megadott emailre kell kiküldeni. Azután, miután az ellenőr jelzi, hogy a kért upp rendelkezésre áll. Ha az upp elutalva, lehet küldeni a hívót a címre.

Így van!A baj csak akkor van,ha valaki mail nélkül akar cserélni az egy hetes átfutás miatt... :(
------------------------
------------------------

pamutcsiga
Törölt tag

Ajánlod pamutcsiga -t?

HozzászólásSzerző: sovereign » 2012.06.21. 14:59

pamutcsiga írta:
0Evi0 írta: de van ahol emailcimet sem lehet változtatni, amire a meghivó megy maradnia kell nem??? igy hogy csinálsz közvetitőt???

Jogos...!Ez nem menne,pl. Erre az esetre korlátoznánk a csalókat,az is valami szerintem...

Mint írtam, ellenőr részére utalt upp jelzése után, ha az ellenőr jelzi, akkor lehet küldeni a hívót.
------------------------
------------------------

sovereign

Törzstag
Ajánlod sovereign -t?

HozzászólásSzerző: 0Evi0 » 2012.06.21. 15:00

sovereign írta:

ezt a bithun hogy oldanád meg??? már a meghivó küldését?? vannak oldalak, ahol a mail megváltoztatása is macerás ha már beregeltél.. de lehet hogy félreértem
------------------------
------------------------

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 0Evi0 2012.06.21. 15:08-kor.
0Evi0

Törzstag
Ajánlod 0Evi0 -t?

HozzászólásSzerző: sovereign » 2012.06.21. 15:01

pamutcsiga írta:
sovereign írta:

Így van!A baj csak akkor van,ha valaki mail nélkül akar cserélni az egy hetes átfutás miatt... :(

A mail nélküli cseréket nem vállalja a staff és az ellenőr. Azt csinálja mindenki saját felelősségére. Szerintem ez a tiszta.
------------------------
------------------------

sovereign

Törzstag
Ajánlod sovereign -t?

HozzászólásSzerző: beloadottokkuldeni » 2012.06.21. 15:01

Gyerekek,szerintem ez halott ügy,senki nem fog ennyi macerát bevállalni.
(legalábbis ingyen biztosan nem :P )
------------------------
------------------------

beloadottokkuldeni
Törölt tag

Ajánlod beloadottokkuldeni -t?

HozzászólásSzerző: sovereign » 2012.06.21. 15:03

0Evi0 írta:
sovereign írta:

ezt a bithun hogy oldanád meg???

Miért is? Ha valaki hívót akar cserélni, tegye éjfél előtt a csereajánlatát meg. Amíg nincs hívó, addig az upp az ellenőrnél marad. Tekintve, hogy nem fér bele a licitbe.
Ha pedig már kiküldött hívóról van szó, akkor egyértelmű, hogy mail-lel adja az egészet.
------------------------
------------------------

sovereign

Törzstag
Ajánlod sovereign -t?

HozzászólásSzerző: sovereign » 2012.06.21. 15:05

beloadottokkuldeni írta:Gyerekek,szerintem ez halott ügy,senki nem fog ennyi macerát bevállalni.
(legalábbis ingyen biztosan nem :P )

Ez csak hozzáállás kérdése... Kinek mennyire fontos, hogy biztonságos, jó fórumot futtasson. Senki nem mondta, hogy egy embernek kell csinálni. A fórumozás és fórumvezetés idő és komoly munka. Ha a staffnak érdeke, hogy megbízható oldalt futtasson, lehet belevágnak.
------------------------
------------------------

sovereign

Törzstag
Ajánlod sovereign -t?

ElőzőKövetkező
Fórum Statisztika