Itt lehet jelenteni, ha egy USER átvágott vagy megpróbált becsapni (Pl nem tartotta be az ígéretét)

* Hamisan megvádolt userek
Olyan témák kerülnek ide, amik be lettek küldve a Csalók és svindlerek témába, de a beküldőnek nem sikerült igazolni állítását, vagy a megvádoltnak sikerült a vádak alól tisztáznia magát!
Fórum szabályok
Figyelem! Az oldalon tilos bármilyen nemű kereskedelmi üzletelés! Az ebből adódó kellemetlenségekért, és a szabályzat be nem tartásából eredő károkért az oldal üzemeltetői semmilyen felelősséggel, kártérítéssel nem tartoznak!

A fórum szabályainak betartásával rengeteg kellemetlenségtől megóvhatod magad. Az oldal szabályait a ti védelmetek érdekében találtuk ki!

Soha ne add ki az oldalon személyes adataidat, ne adj ki pénzt (Oldalunk szabályzata tiltja a meghívó pénzügyi kereskedelmét) olyanra, amit ingyen is megkaphatsz!

Csaló Tfan

HozzászólásSzerző: Laci86 » 2013.10.24. 00:25

okka írta:TFan-nak elkuldtem 24000 ezer diablo bonuszt mtt accert.AZT irta kuldi az adatokat,csak ir masik emailt.Azota nem lehet elerni.

Légyszi mellékej bizonyítékot (PM, topic link, kép)!
------------------------
POÉNSZIGET :)
------------------------

Üdv.: Laci86
Laci86

Rendfenntartó
Ajánlod Laci86 -t?

Csaló Tfan

Hirdetés

KÉRJÜK TÁMOGASD OLDALUNKAT A MŰKÖDÉSBEN !!!

Sponsor

Re: Csaló Tfan

HozzászólásSzerző: FeelGoodInc » 2013.10.24. 06:30

De az már a csalók között van. Hogy tudtál vele cserét bonyolítani?
------------------------
------------------------

FeelGoodInc

Adminisztrátor
Ajánlod FeelGoodInc -t?

HozzászólásSzerző: okka » 2013.10.24. 06:44

szia nem volt jelolve csalokent.
------------------------
------------------------

okka

Nem megbízható személyként van megjelölve
Ajánlod okka -t?

HozzászólásSzerző: FeelGoodInc » 2013.10.24. 09:30

Dehonynem. És most már te is. Ha csaló vagy legalább ne hívnád fel magadra a figyelmet, de nem baj, legalább megkönnyítetted a munkámat, csak így tovább.
------------------------
------------------------

FeelGoodInc

Adminisztrátor
Ajánlod FeelGoodInc -t?

HozzászólásSzerző: okka » 2013.10.24. 18:32

en miert vagyok csalo? azert mert elkuldtem a24000diablot es nem kaptam semmit?
------------------------
------------------------

okka

Ajánlod okka -t?

HozzászólásSzerző: oregsam » 2013.10.24. 20:15

Tegnap este mikor cseréltek ,sőt miután okka beírt a Csalók és svindlerek rovatba még akkor sem volt Tfan csalónak jelölve.Ma reggelre lett csalónak jelölve,a csere után sok órával késöbb!Tehát okka nem csalóval cserélt!
------------------------
------------------------

oregsam

Felhasználó
Ajánlod oregsam -t?

Engem is vezetett volna a málnásba, ha nem kérdezem Laci86-o

HozzászólásSzerző: Chamea » 2013.10.24. 21:41

Engem mondjuk Teamviewer belépésre akart bevonni az után, hogy képet kértem a MűszakiTorrentTanya letöltési oldaláról(mivel érdekelt volna, hogy mi van rajta pontosan, mert az oldalt nem igazán ismerem) de nem mentem bele(feltételezem, hogy vírust akart rakni a gépemre, hogy ellopjon mindenemet, vagy amire szüksége van: hangsúlyozom, csak feltételezés!). Sajnos nem volt ellene bizonyíték. Laci86 kérését is figyelmen kívül hagyta a kép megjelenítésével kapcsolatban, ami sok mindent elárul az illető jelleméről. Mi se álljon tőlem távolabb, minthogy egy teljes felhasználó csoportról azt állítsam, hogy megbízhatatlan, de:
Ha valaki arra nem veszi a fáradságot, hogy egyáltalán reagáljon egy beírásra(most nem az a lényeg, hogy Rendfenntartó-e vagy Admin-e, hanem most bárkitől értem), azzal azt írja le, hogy emberszámba sem vesz minket. Én mindig mindenhol leírom, hogyha valaki velünk, mint beszélgető partnerekkel vagy ügyfelekkel nem áll szóba(még egyszer leírom: emberszámba sem vesz minket), akkor alaposan meggondolandó, hogy megéri-e egy ilyen embernek nemhogy eladni bármit, ne adj isten bármit vásárolni tőle, hanem egyáltalán szóba sem állni vele többet. Az ilyen annyit sem ér meg, hogy az ember az idejét pazarolja rá, mivel joggal gondolhatjuk, hogy az ellenszolgáltatás biztosítása és a panaszkezelés is így fog menni! Annyi a minimum, hogy legalább egy beírásra válaszol, ha belépett és főképpen akkor, ha cserél is(PM üzenetben is kapott tőlem választ, arra sem jött semmi, pedig ha cserél valaki, azt elsőnek látja). Szokták mondani: amilyen az ember, olyan a munkája. Ez gyakorlatilag igaz mondás és megszívlelendő.

Röviden szólva: figyeljünk az árulkodó jelekre! Nem csak itt, hanem mindenhol és minimalizálható az ilyen eseteknek a döntő többsége.

Viszont betolhatná valaki ide a felhasználónevét is, mert biztos olyan becsületes az oldalon, amilyen itt is. Remélhetőleg ott majd nem fog teamviewerrel ügyeskedni, az oldalakra vírusokat felpakolni és biztosan, 100%-osan jól működőek lesznek a feltöltései is, ráadásul feltételezhetően tutira a becsületes torrentezése miatt volt szüksége arra a bónuszpont mennyiségre, amit állítólag sikerült megszereznie => és akkor csodálkozunk, hogy ennyi vírusos vacak meg szabálytalan feltöltés és más mások számára használhatatlan dolog kerül fel az oldalakra, ha ilyen tisztességes felhasználók vannak benn és használják.

Van itt még egy érdekesség:
meghivok-t14104.html

Érdekesen vannak beírva a címek. Nekem az a feltételezésem első ránézésre, hogy az illető először találkozott ezekkel az oldalakkal vagy csere oldallal és azért nem a nevén írja le az oldalakat, hanem linkelget. Hangsúlyozom, hogy csak én gondolom ezt így. Mindenesetre ott sem árt az óvatosság.
------------------------
------------------------

Chamea

Felhasználó
Ajánlod Chamea -t?

HozzászólásSzerző: FeelGoodInc » 2013.10.24. 22:16

Akkor bocs, én úgy emlékeztem hogy régebben lebukott ez a tfan, egy biztos hogy már gyanús volt régebben is.
Okka pedig azért lett csaló, mert korábban csalónak jelöltel azonos ip címekkel szólt hozzá illetve lépett be.
------------------------
------------------------

FeelGoodInc

Adminisztrátor
Ajánlod FeelGoodInc -t?

HozzászólásSzerző: Laci86 » 2013.10.25. 00:13

Én jelöltem Tfan-t svindlernek. MTT-t ajánlott fel és Chamea szólt Nekem napokkal ezelőtt Pm-ben, hogy gyanús, mivel egyéb okokra hivatkozóan nem akart képet mutatni az acc-ról. Chamea azt is mondta, hogy aki csak úgy felajánlja azt, hogy lépj be a gépére TeamViewer-rel, tehet arra kísérletet, hogy vagy levírusozza a gépet, vagy sunyi módon átküld egy keylogger-t és akkor már kész a baj. Régóta bevett szokás az, hogy valaki küld egy Print Screen képet az accountjáról, hogy amit cserére bocsájt az megvan neki, de Tfan arra hivatkozott, hogy visszaélhetnek vele. Chaema is és Én is javasoltam neki azt, hogy (hitelesítés gyanánt) lássa el a képet vízjellel, így kiszűrhető az, hogy bárki is csalásra használja fel a megosztott képet, aztán az illetőnek se híre, se hamva. Ezután a topicjában felszólítottam jópár napja arra, hogy tegyen közzé képet az MTT acc-ról, amit nem, tett meg. A bejelentésben benne van az, hogy okka-nak nem írt vissza, ahogy Chamea-nak sem! Így csalási kísérlet alapos gyanúja miatt kapott Tfan svindler jelölést. Ha tisztázni szeretné magát, a lehetőség adott!
------------------------
------------------------

Üdv.: Laci86
Laci86

Rendfenntartó
Ajánlod Laci86 -t?

HozzászólásSzerző: okka » 2013.10.25. 20:04

kapjatotok be ez egy állati vagy emberi eredetű végtermék oldal aki csalo nemcsalo aki nem csalo csalo ide tobbet beselepek
------------------------
------------------------

okka

Ajánlod okka -t?

Következő
Fórum Statisztika