Itt lehet jelenteni, ha egy USER átvágott vagy megpróbált becsapni (Pl nem tartotta be az ígéretét)

* Hamisan megvádolt userek
Olyan témák kerülnek ide, amik be lettek küldve a Csalók és svindlerek témába, de a beküldőnek nem sikerült igazolni állítását, vagy a megvádoltnak sikerült a vádak alól tisztáznia magát!
Fórum szabályok
Figyelem! Az oldalon tilos bármilyen nemű kereskedelmi üzletelés! Az ebből adódó kellemetlenségekért, és a szabályzat be nem tartásából eredő károkért az oldal üzemeltetői semmilyen felelősséggel, kártérítéssel nem tartoznak!

A fórum szabályainak betartásával rengeteg kellemetlenségtől megóvhatod magad. Az oldal szabályait a ti védelmetek érdekében találtuk ki!

Soha ne add ki az oldalon személyes adataidat, ne adj ki pénzt (Oldalunk szabályzata tiltja a meghívó pénzügyi kereskedelmét) olyanra, amit ingyen is megkaphatsz!

csaló reining.m

HozzászólásSzerző: kohazi » 2017.02.21. 16:25

Sziasztok az oldal szabályzatával ellentétesen árulja az N core meghívókat TILOS ért ami itt már szabály szegés / felajánlás után uzenetben írja hogy ez TILOS fog kerülni ingyen nem juthatsz be a legnagyobb torrent oldalra és azzal védekezett hogy ő is vette annó a meghívóját ! Hát szerintem ki8kéne végre zárni innen mert már más is jelezte hogy problémás ! Ne itt árusítja itt TILOS!!
------------------------
POÉNSZIGET :)
------------------------

kohazi

Felhasználó
Ajánlod kohazi -t?

csaló reining.m

Hirdetés

KÉRJÜK TÁMOGASD OLDALUNKAT A MŰKÖDÉSBEN !!!

Sponsor

Re: csaló reining.m

HozzászólásSzerző: ylk24 » 2017.02.25. 16:57

Nekem is pénzért (Ne üzletelj mert itt tilos) akarta adni a meghívót vagy 2-3 hónapja ,
én pénzt (Oldalunk szabályzata tiltja a meghívó pénzügyi kereskedelmét) nem adok érte mondtam neki még emailbe beszéltem vele
------------------------
------------------------

ylk24

Felhasználó
Ajánlod ylk24 -t?

Re: csaló reining.m

HozzászólásSzerző: Laci86 » 2017.04.01. 11:40

Már korábban megkapta az Üzletember jelölést. Tudtok Nekem küldeni PM váltásokat?
------------------------
------------------------

Üdv.: Laci86
Laci86

Rendfenntartó
Ajánlod Laci86 -t?

Fórum Statisztika