Itt készíthetsz szavazást, főleg torrentes témában, de ha nem közvetlen érinti, az sem nagy gond!

Legyen az oldalon chat fal?

Igen
8
89%
Nem
1
11%

Szavazatok száma : 9

Chat fal

HozzászólásSzerző: Laci86 » 2014.05.14. 18:59

Sziasztok!

A chat falról indítunk szavazást. Arra vagyunk kíváncsiak, hogy lenne-e érdeklődés a chatrt fal iránt. Továbbá ha van egy jó ötletetek, írjátok meg Bátran a topicban! :)
------------------------
POÉNSZIGET :)
------------------------

Üdv.: Laci86
Laci86

Rendfenntartó
Ajánlod Laci86 -t?

Chat fal

Hirdetés

KÉRJÜK TÁMOGASD OLDALUNKAT A MŰKÖDÉSBEN !!!

Sponsor

Re: Chat fal

HozzászólásSzerző: ultimus » 2014.05.14. 19:17

Szia!
Ha rendesen lenne szabályozva akkor jó ötletnek tartom.
Ezalatt azt értem hogy a frissen regisztrált tagok ne használhassák a chat-et. Szerintem nem volna elég hozzászólások számához kötni a chat használatot.
Nem volna sok értelme annak, ha a 2 perce regisztrált felhasználók itt követelnék a meghívókat.
Másik dolog pedig hogy csak regisztrált tagok olvashassák. Azt se nagyon értem hogy a fórum miért publikus a regisztrálatlan személyek előtt.
------------------------
------------------------

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ultimus 2014.05.14. 19:25-kor.
ultimus

Felhasználó
Ajánlod ultimus -t?

HozzászólásSzerző: steelhammer69 » 2014.05.14. 19:20

Laci86 írta:Sziasztok!

A chat falról indítunk szavazást. Arra vagyunk kíváncsiak, hogy lenne-e érdeklődés a chatrt fal iránt. Továbbá ha van egy jó ötletetek, írjátok meg Bátran a topicban! :)

szia Laci.magam részéről,bár mi már beszéltünk erről,nagyon jó dolognak tartanám ha lenne és úgy gondolom,hogy sokan használnánk. :)
------------------------
------------------------

üdv::steelhammer69
steelhammer69

Nem megbízható személyként van megjelölve
Ajánlod steelhammer69 -t?

HozzászólásSzerző: steelhammer69 » 2014.05.14. 19:25

ultimus írta:Ha rendesen lenne szabályozva akkor jó ötletnek tartom.
Ezalatt azt értem hogy a frissen regisztrált tagok ne használhassák a chat-et. Szerintem nem volna elég hozzászólások számához kötni a chat használatot.
Nem volna sok értelme annak, ha a 2 perce regisztrált felhasználók itt követelnék a meghívókat.
Másik dolog pedig hogy csak regisztrált tagok olvashassák. Azt se nagyon értem hogy a fórum miért publikus a regisztrálatlan személyek előtt.

ezzel annyiban nem értek egyet,hogy szerintem minden regisztrált tag használhatná reg.dátumtól függetlenül,de szabályok betartásával(meghívó kéregetés stb.)erre figyelne gondolom staff...
------------------------
------------------------

steelhammer69

HozzászólásSzerző: 0Evi0 » 2014.05.14. 20:06

Mindenütt ki van irva a chatfal nem meghivó-kéregetésre való.. ez egyszerüen megoldható, kér, repül..máris nincs itt az uj regisztrált tag..
------------------------
------------------------

0Evi0

Törzstag
Ajánlod 0Evi0 -t?

HozzászólásSzerző: ultimus » 2014.05.14. 20:31

Szerintem nem igazán kivitelezhető a meghívó kéregetés kitiltása a chatről.
Ez mégiscsak egy csere-oldal. Sokszor a torrent oldalak chatjén is kéregetnek meghívókat/pontokat és egy ejnye-bejnyével megússzák.
(Pl: néhány napja bithorlo chaten kéregettek ncore meghívót) De a puding próbája az evés. Előbb induljon el, aztán max módosítják a "górék" a chat szabályzatot.
------------------------
------------------------

ultimus

Felhasználó
Ajánlod ultimus -t?

HozzászólásSzerző: steelhammer69 » 2014.05.14. 20:36

ultimus írta:Szerintem nem igazán kivitelezhető a meghívó kéregetés kitiltása a chatről.
Ez mégiscsak egy csere-oldal. Sokszor a torrent oldalak chatjén is kéregetnek meghívókat/pontokat és egy ejnye-bejnyével megússzák.
(Pl: néhány napja bithorlo chaten kéregettek ncore meghívót) De a puding próbája az evés. Előbb induljon el, aztán max módosítják a "górék" a chat szabályzatot.

a szabályok ki lesznek írva fehéren-feketén.aki nem tartja be az ki lesz vonva a forgalomból.gondolom. :)
------------------------
------------------------

steelhammer69

HozzászólásSzerző: Laci86 » 2014.05.14. 23:04

Nah akkor!

Igen klassz gondolatokat kaptam Tőletek, de látom kétségek is felmerültek. ezeket szeretném most tisztázni!
Jártam már pár csereoldalon és más oldal chat falán is tiltott a kéregetés. Én most is azt hangsúlyozom, hogy a meghívók és az accountok cseréjének is meg van a maga helye! Sajnos előfordul az, hogy az újak más topicjában kéregetnek, vagy éppen ajánlanak fel, de viszont más topicban (ahol a kérés vagy az ajánlás tiltva van), nem nagyon látni felajánlást, vagy kérést! Így nagy eséllyel ugyanezt a tilalmat lehet(ne) alkalmazni a chat falon! Személy szerint egyet értek azzal, hogy csak a regisztrált felhasználók láthassák a chat falat, hiszen ahol van chat fal, csak az láthatja, aki be van regisztrálva és épp Online van, így a vendégek ezt nem láthatják, ez evidens dolog, viszont az Újonnan regisztrált felhasználóknak is ugyanúgy járna a chat fal használat! Ha valamit netán csinál, szólunk neki! Ha nem hajlandó a szabályzat szerint használni a chat falat, akkor az illető warn-t kap! Az erre való szabályzat is ki lesz dolgozva még a fal indulása előtt és nem kizárt, hogy kelleni fog egy pár vállalkozó kedvű felhasználó, aki mutat fel aktivitást és vállalkozik a chat fal és egyéb dolgok felügyeletére, bár erről FGI-vel még nem beszéltem.

Még mielőtt valaki megkérdezné azt, hogy mikor lesz chat fal, még nem tudjuk! Egyenlőre most arra vagyunk kíváncsiak, hogy lenne-e érdeklődés iránta!
------------------------
------------------------

Laci86

Rendfenntartó
Ajánlod Laci86 -t?

HozzászólásSzerző: 0Evi0 » 2014.05.15. 06:27

Itt az a bibi, hogy én is tudok olyan csereoldalt, ahol a chatben is zajlanak az események, mert ott gyorsabb egyszerüen, érdekesség még, hogy archivba maradt ilyes' diskurzusokból lehet felismerni sok csalót, mint ez történt egy-két oldalon.. itt chatfalat létrehozni 4 aktiv állandó tagért viszont tényleg felesleges, köszöngetni meg megint csak ugyanez.. tényleg meggondolandó..
------------------------
------------------------

0Evi0

Törzstag
Ajánlod 0Evi0 -t?

HozzászólásSzerző: Laci86 » 2014.05.15. 09:10

0Evi0 írta:Itt az a bibi, hogy én is tudok olyan csereoldalt, ahol a chatben is zajlanak az események, mert ott gyorsabb egyszerüen, érdekesség még, hogy archivba maradt ilyes' diskurzusokból lehet felismerni sok csalót, mint ez történt egy-két oldalon.. itt chatfalat létrehozni 4 aktiv állandó tagért viszont tényleg felesleges, köszöngetni meg megint csak ugyanez.. tényleg meggondolandó..

Szól úgy egy mondás, hogy a puding próbája az evés. Elsősorban most arra vagyunk kíváncsiak, hogy mi lenne a felhasználók véleménye róla. Aztán a kivitelezést követően meglátjuk, hogy a gyakorlatban mennyire lesz rá igény!
------------------------
------------------------

Laci86

Rendfenntartó
Ajánlod Laci86 -t?

Következő
Fórum Statisztika