Itt lehet jelenteni, ha egy USER átvágott vagy megpróbált becsapni (Pl nem tartotta be az ígéretét)

* Hamisan megvádolt userek
Olyan témák kerülnek ide, amik be lettek küldve a Csalók és svindlerek témába, de a beküldőnek nem sikerült igazolni állítását, vagy a megvádoltnak sikerült a vádak alól tisztáznia magát!
Fórum szabályok
Figyelem! Az oldalon tilos bármilyen nemű kereskedelmi üzletelés! Az ebből adódó kellemetlenségekért, és a szabályzat be nem tartásából eredő károkért az oldal üzemeltetői semmilyen felelősséggel, kártérítéssel nem tartoznak!

A fórum szabályainak betartásával rengeteg kellemetlenségtől megóvhatod magad. Az oldal szabályait a ti védelmetek érdekében találtuk ki!

Soha ne add ki az oldalon személyes adataidat, ne adj ki pénzt (Oldalunk szabályzata tiltja a meghívó pénzügyi kereskedelmét) olyanra, amit ingyen is megkaphatsz!

161946 Nem megbizhato

HozzászólásSzerző: Torrentfan.hu » 2014.03.11. 19:38

161946 neven regisztralt felhasznaloban nem szabad megbizni. Megkeresett privatban es azt mondta,hogy van egy ncore meghivoja a szamomra,csereben azt kerte,hogy 10 napig folyamatosan latogassak egy PTC oldalt amire o ala regisztraltam es neznem kellett a reklamokat. Napi kb. 25-30 at. Amit en meg is tettem,aztan a 10 nap utan azt mondta,hogy adjak meg neki egy gmail-es emailt. Ez is megvolt,amire o azt mondta,hogy elkuldte a meghivot. Ezt persze en soha sem kaptam meg,irtam neki tobb email-t is de ezekre mar nem valaszolt. Teljesen eltunt,ezert dontottem ugy hogy bejelentem mint csalot. Remelem ez segit a tobbieknek,hogy ok ne jarjanak igy mint en. Legalabb is vele ne.
------------------------
POÉNSZIGET :)
------------------------

Torrentfan.hu

Felhasználó
Ajánlod Torrentfan.hu -t?

161946 Nem megbizhato

Hirdetés

KÉRJÜK TÁMOGASD OLDALUNKAT A MŰKÖDÉSBEN !!!

Sponsor

Re: 161946 Nem megbizhato

HozzászólásSzerző: 0Evi0 » 2014.03.11. 19:44

Torrentfan.hu írta:161946 neven regisztralt felhasznaloban nem szabad megbizni. Megkeresett privatban es azt mondta,hogy van egy ncore meghivoja a szamomra,csereben azt kerte,hogy 10 napig folyamatosan latogassak egy PTC oldalt amire o ala regisztraltam es neznem kellett a reklamokat. Napi kb. 25-30 at. Amit en meg is tettem,aztan a 10 nap utan azt mondta,hogy adjak meg neki egy gmail-es emailt. Ez is megvolt,amire o azt mondta,hogy elkuldte a meghivot. Ezt persze en soha sem kaptam meg,irtam neki tobb email-t is de ezekre mar nem valaszolt. Teljesen eltunt,ezert dontottem ugy hogy bejelentem mint csalot. Remelem ez segit a tobbieknek,hogy ok ne jarjanak igy mint en. Legalabb is vele ne.

Most erre mit lehet mondani??? legközelebb előre kérd..sajnos ez az amit nem lehet kivédeni.. ilyenek mindig vannak..
------------------------
------------------------

0Evi0

Törzstag
Ajánlod 0Evi0 -t?

HozzászólásSzerző: Torrentfan.hu » 2014.03.11. 19:50

Igen sajnos ez igy van,ezt nem lehet kivedeni. Azt mondta,azert keri a 10 napot,mert mar jart igy,hogy elore odaadta a meghivot es csereben pedig nem csinaltak meg amit o kert. Ezert nem bizik meg senkiben es nem adja oda a meghivot elore. Amire azt mondtam,hogy teljesen ertheto es szo nelkul megtettem amit kert. Erre most en maradtam hoppon. Sajnos ez van. Nem baj,hatha legkozelebb osszejon.
------------------------
------------------------

Torrentfan.hu

Felhasználó

HozzászólásSzerző: Laci86 » 2014.03.12. 00:27

Megvannak még a PM-ek? Mert akkor azokat be kellene rakni sima másolt, vagy Print Screen kép formátumban!
------------------------
------------------------

Üdv.: Laci86
Laci86

Rendfenntartó
Ajánlod Laci86 -t?

HozzászólásSzerző: Torrentfan.hu » 2014.03.12. 10:19

Igen megvannak meg az email-ek. Bemasolom oket valamilyen formaban.
------------------------
------------------------

Torrentfan.hu

Felhasználó

HozzászólásSzerző: Laci86 » 2014.03.12. 13:13

Torrentfan.hu írta:Igen megvannak meg az email-ek. Bemasolom oket valamilyen formaban.

Úgy is jó!
------------------------
------------------------

Laci86

Rendfenntartó
Ajánlod Laci86 -t?

HozzászólásSzerző: Torrentfan.hu » 2014.03.14. 18:08

meghivo elkuldve max 24 ora es megkel; hogy kapjad

2014-02-18 8:21 GMT+00:00 torrentfan.hu < ................Email megadása tilos! PM-ben veheted fel a taggal a kapcsolatot...........>:
De van.
............Email megadása tilos! PM-ben veheted fel a taggal a kapcsolatot..com
Koszontem.
Ha atert csinalom tovabb a reklamokat. :-)

<Email megadása tilos! PM-ben veheted fel a taggal a kapcsolatot.> írta:
>ha nincs akor kuldom ere a cimre irjal kerlek vissza minel hamarabb
2014-02-17 20:04 GMT+00:00 ..... Email megadása tilos! PM-ben veheted fel a taggal a kapcsolatot.......>:
>Szia bocsi hogy ijen kesore iroknincsen veletlenul gmail vagy yahoo cimed mert ara elmegy hamarabb a meghivo
>2014-02-16 13:29 GMT+00:00 torrentfan.hu.....Email megadása tilos! PM-ben veheted fel a taggal a kapcsolatot........>:
>
>Hello.
>En betartottam az igeretem es lejart a 10 nap. Ha kuldod a meghivot akkor csinalom tovabb. Ok?
>
>.. ... Email megadása tilos! PM-ben veheted fel a taggal a kapcsolatot...............> írta:
>>Sziama jol csinaltad meg a reklamokat csak igy tovabb
2014-02-06 ..... Email megadása tilos! PM-ben veheted fel a taggal a kapcsolatot...........>:
>>szerintem valamit nem csinalsz jol mert nallam az jelenik meg hogy megneztel 6 hirdetestes az nagyon keves
>>2014-02-05 ........... ........ ........Email megadása tilos! PM-ben veheted fel a taggal a kapcsolatot......... irta>:
>>
>>Probaltam nezegetni dolgokat, de semmi valtozast nem lattam a profilomon. De a kerdesemre leirtad a valaszt. Holnap melo utan megprobalom ujra. Persze, nem gond a 10 nap. Megertem az okot, valoszinu en is ezt tennem.

>>... ... Email megadása tilos! PM-ben veheted fel a taggal a kapcsolatot............> írta:
>>>SziaLáttam regiztél.Első lépés megvan.Azt kérem akkor hogy 1 hónapig legalabb nézd mindennap a hirdetéseket. Napi olyan 20-30 hirdetés szokott lenni.
>>>10 nap a próbaidő. Ha tényleg nézed akkor küldöm a meghívót. Láttam eddig meg nem neztel meg egy hirdetést sem.Ha komolyan gondolod és bevállalod akkor a tiéd a meghívó.
>>>Csak akkor vállald el ha komolyan érdekel. Így akkor nem adom oda másnak.10 nap a próbaidő. Azért van 10 nap próbaidő, mert már volt hogy megígérték hogy nezik minden nap és elküldtem egyből és utána semmi. Szóval átvertek..

>>>Akovtkezo keppen kell csinalni:
>>>- .A reklamokat ugy lehet megnezni hogy amiutan bejelentkezel (beleptel) az oldalra ramesz az Advertisements-re(HIRDETESEK) es ugy lehet oket megnezni rakatintasz a reklamra aztan kinyilik egy masik ablak es ott 20 masodpercutan elkezd visszaszamlalni 10-tol ,ahogy elkezdett viszaszamlalni rakel katintani a szamra.

>>>remelem sikerulni fog mert nem nehez

2014-02-05 torrentfan.hu ............Email megadása tilos! PM-ben veheted fel a taggal a kapcsolatot.............. irta>:
>>>
>>>Hello. Mar meg is tortent. Bent vagyok. torrentfan01 neven.
>>>
>>> ... .. Email megadása tilos! PM-ben veheted fel a taggal a kapcsolatot.................> írta:
>>>
>>> nem kel fizetni semit azert mert a regisztracio ingyenes.
>>>anyit kerek cserebe hogy regizel ara az oldalra naponta megnezed a hirdeteseket.
>>>ha sikerult irja es kuld el nekem mijen neven regiztel
>>>
>>>varom valaszod
>>>
>>>2014-02-05 torrentfan.hu ...........Email megadása tilos! PM-ben veheted fel a taggal a kapcsolatot..........>:
>>>Hello.
>>>Sikeresen kuldtem neked meg egy emailt ncore meghivo ugyben. Bocsi.
>>>
>>>Nem egeszen ertem a lenyeget a regisztracionak. Ingyenes a regisztracio? Kell barmiert is fizetnem? Ha jol ertem akkor regisztralok,naponta megnezem a hirdeteseket es mivel alattad vagyok ezert neked van valami hasznod belole. Amivel nincs is semmi baj,szivesen segitek,mert mar eleg reg ota be szeretnek kerulni az oldalra. Ha nem kerul nekem semmibe,akkor benne vagyok,mert nem nagyon szeretek olyanert fizetni amit amugy soha sem hasznalnek. Varom valaszod.
>>>
>>>
>>>.... Email megadása tilos! PM-ben veheted fel a taggal a kapcsolatot..........> írta:
>>>
>>>Szia irtal nekem hogy kellene egy meghivo az ncore oldalra kuldok neked
>>>
>>>Annyit kérek cserébe hogy egy ptc oldalra alám regizel és naponta megnézed a hirdetéseket. Olyan napi 3 perc az egész.Ide kéne regizni ha érdekel.
>
Itt a link:
>>>
>>>http://www.hunbux.eu/regisztracio.php?ref=......
>varom valaszod
>>>
>>>2014-02-05 Email megadása tilos! PM-ben veheted fel a taggal a kapcsolatot..downlinkz.com>:
>>>
>>>Kedves 161946!
>>>
>>>A következő üzenetet a &amp;amp;quot;TORRENT FANOK&amp;amp;quot; fórumról Torrentfan.hu küldte neked.
>
>
>>>Amennyiben ez az üzenet kéretlen, illetve számodra sértő vagy egyéb támadómegjegyzést tartalmaz, kérünk, lépj kapcsolatba az oldal adminisztrátorával a következő e-mail címen:Email megadása tilos! PM-ben veheted fel a taggal a kapcsolatot..downlinkz.com
>>>
>>>A levélhez mellékeld ezt az üzenetet (különösen ügyelve a fejlécre). Ennek a levélnek a válaszcíme Torrentfan.hu e-mail címére van beállítva, így a választ ő kapja meg.
>>>
>>>Az üzenet a következő: Szia. Lattam, hogy van meghivod. Ha esetleg van tobb mint egy, tudnal nekem is adni egyet. Mar reg ota szeretnek beregisztralni. Rendesen seedelek.
>>>Elore is koszonom.
------------------------
------------------------

Torrentfan.hu

Felhasználó

HozzászólásSzerző: Torrentfan.hu » 2014.03.14. 18:14

Itt az egesz beszelgetes. Ez tortent aztan mikor mondta,hogy a meghivo elkuldve,max 24 es megkell,hogy kapjad,a meghivo soha sem ert el hozzam. Irtam meg neki egy ket uzenetet,de valaszt sem kaptam ra. Tehat,vigyazzatok vele.
------------------------
------------------------

Torrentfan.hu

Felhasználó

HozzászólásSzerző: Laci86 » 2014.03.14. 18:45

Megkapta a jelölést! Ha érdekében áll, akkor tisztázza Magát!
------------------------
------------------------

Laci86

Rendfenntartó
Ajánlod Laci86 -t?

HozzászólásSzerző: Torrentfan.hu » 2014.03.14. 19:10

Rendben van, meglatjuk. De nem lepodnek meg ha nem erdekelne a dolog. Azert koszonom a tobbiek erdekeben is.
------------------------
------------------------

Torrentfan.hu

Felhasználó

Fórum Statisztika